Antalya'nın Manavgat ilçesinde Bahadır Aktürk isimli 26 yaşındaki genç, annesi Sultan Aktürk'ü bıçaklayarak öldürdü. Talihisz kadının Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesine bağlı Avgasır köyünden olduğu öğrenildi.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde şizofren olduğu ileri sürülen 26 yaşındaki genç, annesini bıçaklayarak öldürdü.

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kumköy mahallesinde bir manav dükkanında meydana gelen olayda, Bahadır Aktürk isimli genç, annesi Sultan Aktürk'ü bıçaklayarak öldürdü.

Annesiyle yaşadığı boğuşma sırasında yaralandığı belirlenen Bahadır Aktürk, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bahadır Aktürk'ün şizofreni hastası olduğu iddia edildi.

Talihisz kadının Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesine bağlı Avgasır köyünden olduğu öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta Arıcılar Bal Hasadına Başladı! Kahramanmaraş'ta Arıcılar Bal Hasadına Başladı!

Sultan Aktürk'ün hayatını kaybettiğini belirleyen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılan katil zanlısı Bahadır Aktürk hastaneye kaldırıldı. 2 kız, 2 erkek olmak üzere 4 çocuk annesi olan Sultan Aktürk'ün cenazesi ise, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Bahadır Aktürk'ün bir süredir  "Beni takip ediyorlar, beni alacaklar" gibi söylemlerde bulunmaya başladığı, bir süre tedavi gördüğü öğrenildi. 2 aydır tedaviyi ve ilaç kullanmayı bırakan Bahadır Aktürk'ü ailesinin evlendirmek için hazırlık yaptığı da öğrenildi.