Kahramanmaraş'ta Bu gece sabaha karşı en büyüğü 3.6 şiddetindeki 3 depremin ardından az önce aynı bölgede bir deprem daha meydana geldi. 3.2 büyüklüğündeki deprem korku ve paniğe neden oldu.

Kahramanmaraş haftalardır sallanmaya devam ediyor. Pazarcık ve son zamanlarda Dulkadiroğlu ilçelerinde yoğunlaşan depremler halkta korku ve paniğe neden oluyor. Özellikle Dulkadiroğlu ilçesinde Kapıçam mevkiinde önce 4.6 ardından 3.6 ve az önce meydana gelen 3.2 büyüklüğündeki depremler endişeyi daha da artırıyor.

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesi Kapıçam mevkii Öksüzlü Köyünde saat 10,03'de 3.2 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi.

Hemen hemen tüm uzmanlarının çok büyük bir deprem beklediği Kahramanmaraş'ta son birkaç hafta içerisinde yaklaşık 150 deprem oldu. Uzmanların büyük bir depremin habercisi olarak gördüğü bu depremler özellikle Dulkadiroğlu ilçesindeki Kapıçam mevkiindeki köylerde bulunan vatandaşları endişelendiriyor.

Yalova’dan Kahramanmaraş’a Gönül Köprüsü: 15 Çocuk Eğlenceye Doydu! Yalova’dan Kahramanmaraş’a Gönül Köprüsü: 15 Çocuk Eğlenceye Doydu!

Son günlerde şehirde yüzlerce vatandaş evlerine giremiyor ve sokaklarda yatıyor.

Vatandaş halen yetkililerin bu konu ile ilgili açıklama yapmasını bekliyor.