İyi Parti İl başkanlığının organize ettiği programa katılan Can, esnaf ziyaretine ilişkin şu ifadelerde bulundu.
Can, Bugün esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, gördüğüm ilgi alaka beni çok mutlu etti. Konuştuğum 10 esnaftan 7-8’i iyiki aday oldunuz inşallah kazanacaksınız diyorlar. 

Elbistan Belediye Başkan Adayı Şahin, 'Beğenmezseniz 1 Yıl İçinde İstifa' Dedi! Elbistan Belediye Başkan Adayı Şahin, 'Beğenmezseniz 1 Yıl İçinde İstifa' Dedi!

WhatsApp Image 2024-02-02 at 18.18.57 (3)
Ben bu göreve talip olduğumda halkımıza sınırsız hizmet için aday oldum. Esnaflarımız çok dertli depremde ve sonrasında ne bir belediye başkanı gördük ne’de milletvekili gördük diyorlar. Ben ve ekibim bu serzenişlere kayıtsız kalmayacağız ve inşallah 31 Mart’ta sandıkları patlatarak göreve geleceğiz.

WhatsApp Image 2024-02-02 at 18.18.56
İyi Parti Dulkadiroğlu belediye başkan adayı ‘Dr. Selahaddin Can, Halkımızla konuştuğumuzda artık bu yerel yönetimlerden bıktıklarını metal yorgunu olduklarını ve değişimin şart olduğunu ifade ediyorlar. Hak ettikleri hizmeti alamadıklarını ve depremin üzerinden bir yıl geçmiş olmasına rağmen esnaflarımızın konteynırlar’da işlerini yapmaya çalıştıklarını gördük. Esnaflarımız kendi iş yerlerine geçmek istiyorlar. 

WhatsApp Image 2024-02-02 at 18.18.57 (1)
Can, Ben söz veriyorum inşallah göreve seçildiğimde esnaflarımızın iş yerlerini ivedi bir şekilde yapıp teslim edeceğim.