Kahramanmaraş'ta Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında, çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 96 şahıs, uyuşturucu ticareti yapan 7 şahıs ve hırsızlık olaylarına karışan 32 şahıs olmak üzere toplam 135 kişi gözaltına alındı. Polis ekipleri tarafından yapılan detaylı çalışmalarda, şüphelilerden 61'i tutuklanırken, diğerleri ise serbest bırakıldı.

Fotoğraf3-3

Operasyonlar sırasında çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 7 ruhsatsız tabanca ve 2 ruhsatsız av tüfeği de polisin müdahalesiyle ele geçirildi. Ayrıca, trafik denetimlerinde ise gürültü kirliliğine sebep olan 37 araca ve yüksek sesle müzik dinlemekten dolayı 43 araca işlem yapıldı.

Fotoğraf2-4

Yeniden Refah Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı, Trafik Kazası Geçirdi! Yeniden Refah Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı, Trafik Kazası Geçirdi!

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü, şehirdeki huzur ve güvenliğin sağlanması adına gerçekleştirilen operasyonların etkili bir şekilde devam edeceğini belirtti. Olaylarla ilgili soruşturmaların sürdüğü ve kamu düzenini tehdit eden unsurlara karşı kararlı bir mücadele yürütüldüğü vurgulandı.

Fotoğraf4-1