Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü, 18 - 25 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdiği operasyonlarda çeşitli suçlardan aranan 80 kişi, uyuşturucu madde kullanmak ve satmak suçlarından 22 kişi, ikamet ve işyerlerinde hırsızlık olaylarına karışan 45 kişi olmak üzere toplamda 147 kişiyi yakalayarak adli makamlara sevk etti. Bu operasyonlarda 37 kişi tutuklandı.

Yapılan operasyonlarda, 109,79 gram metamfetamin, 10 adet sentetik ecza, 10 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet ruhsatsız Kalashnikov marka silah ele geçirildi.

Kahramanmaraş'ta Seyir Halindeyken Alev Alan Otomobil Kül Oldu! Kahramanmaraş'ta Seyir Halindeyken Alev Alan Otomobil Kül Oldu!

Ayrıca, trafik ekipleri tarafından trafik güvenliğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine sebep olan 53 araca yüksek sesle müzik dinlemekten, 35 araca ise abartı egzozdan işlem yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü, genel güvenlik ve kamu düzenini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla mücadele kapsamındaki çalışmalarına kararlılıkla devam edeceğini belirtti.