Kahramanmaraş'ta cumartesi günü yeniden başlayan kar yağışı Pazar gününden itibaren aralıksız olarak devam ederken, sabah saatlerinde şiddetini artırdı. Şehrin pek çok yerinde yolların kapandığı bilgileri geliyor. Acil işi olmayanların evlerinden çıkmamaları tavsiye ediliyor.

Kahramanmaraş'ta kar yağışı şiddetini artırararak devam ediyor. Kahramanmaraş'ta cumartesi günü yeniden başlayan kar yağışı Pazar gününden itibaren aralıksız olarak devam ederken, sabah saatlerinde şiddetini artırdı. Şehrin pek çok yerinde yolların kapandığı bilgileri geliyor. Acil işi olmayanların evlerinden çıkmamaları tavsiye ediliyor.

Haber merkezimize ulaşan çok sayıda kişi, yolların kapandığını, çok sayıd aracın yollarda kaldığını ifade ettiler. Kar şiddetini her dakika daha da artırırken ana arterrler dışında kalan tüm cadde ve sokakların kapanabileceği tahmin ediliyor.

Dün Kahramanmaraş Valiliği kış lastiği olmayan ve zincirsiz araçların trafiğe çıkışlarına izin verilmeyeceğini belirtmişti. Acil işi olanların araçlarıyla değil toplu ulaşım araçlarını kullanmaları öneriliyor.

Yeni Şafak Yazarından Müge Anlı ve Esra Erol'a Olay Gönderme: Kadın Kuşağı Denilen Rezaletler! Yeni Şafak Yazarından Müge Anlı ve Esra Erol'a Olay Gönderme: Kadın Kuşağı Denilen Rezaletler!

Bu arada Kahramanmaraş Valiliği tarafından engelli kamu çalışanları ile hamile ve 4 yaşından küçük çocuğu olan kadın çalışanların bir gün süreyle izinli sayılmalarına karar vermişti.