Öznavruz Kulu Devlet Hastanesi ek binasın inceledi

Konya İl Halk Sağlığı Müdürü Hasan Öznavruz, Kulu Devlet hastanesi 75 yataklı ek binasında Sağlık Grup Başkanı Rıza Sönmez ile birlikte incelemelerde bulunarak hastane yetkililerinden bilgi aldı.İnceleme sonrasında açıklamalarda bulunan...

KONYA 01.03.2017, 11:02
Öznavruz Kulu Devlet Hastanesi ek binasın inceledi
banner257

Konya İl Halk Sağlığı Müdürü Hasan Öznavruz, Kulu Devlet hastanesi 75 yataklı ek binasında Sağlık Grup Başkanı Rıza Sönmez ile birlikte incelemelerde bulunarak hastane yetkililerinden bilgi aldı.

İnceleme sonrasında açıklamalarda bulunan Öznavruz, Nisan ayı içerisinde açacakları yeni hastane için Sağlık Bakanına teşekkür etti. Hastanenin rahatlık açısından konforlu olduğunu söyleyen Öznavruz, “Tek ve çift yataklı olmak üzere iki odadan oluşan nitelikli yataklara sahip olan bir hastanemiz olacak. Tabi ikinci basamak hizmeti alan bu vatandaşlarımız bu açıdan gerçekten çok şanslılar. Biz de halk sağlığı müdürlüğü olarak özellikle birinci basamaktaki aile sağlığı merkezlerimizin, eskimiş olan binalarını yenileyerek ikinci basamağa entegre bir şekilde Kululu hemşehrilerimizin hem birinci hem de ikinci basamakta alacağı hizmetin niteliğini ve kalitesini artıracağız. Bu açıdan 75 yatak kapasitesine ulaşarak ilave uzman hekim branşlarının da buraya gelmesiyle beraber Konya ve Ankara’dan alacağı hizmeti de vatandaşlarımızın ayağına getirerek hizmetin niteliğini artırmış olacağız” dedi.
Yorumlar (0)
banner112
28°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş Özel İdare Binası (sarı bina) yıkılsın mı?
Kahramanmaraş Özel İdare Binası (sarı bina) yıkılsın mı?
Namaz Vakti 25 Haziran 2021
İmsak 03:18
Güneş 05:05
Öğle 12:40
İkindi 16:32
Akşam 20:05
Yatsı 21:44