Kahramanmaraş 6. Kitap ve Kültür Fuarı 17 Ekim'de Başlıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 100. Yıl etkinlikleri kapsamında 6. Kitap ve Kültür Fuarı’nın 17-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirileceğini belirtti.

Kahramanmaraş 6. Kitap ve Kültür Fuarı 17 Ekim'de Başlıyor

Başkan Hayrettin Güngör, 100. yıl etkinlikleri kapsamında 6. Kitap ve Kültür Fuarı’nın 17-27 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 100. Yıl etkinlikleri kapsamında 6. Kitap ve Kültür Fuarı’nın gerçekleştirileceğini belirtti. 17 – 27 Ekim tarihleri arasında KAFUM’da düzenlenecek fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Kurtuluşumuzun 100. yılı etkinlikleri kapsamında 6. Kitap ve Kültür Fuarımızı gerçekleştiriyoruz. Birbirinden ünlü yazar ve şairlerimiz hemşerilerimizle buluşacak. Etkinlik takvimi süresince panel, söyleşi ve imza günlerimiz olacak” dedi.

17 Ekim’de Açılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 6.’sı gerçekleştirilecek Kitap ve Kültür Fuarı, KAFUM(Kahramanmaraş Fuar Merkezi)’da kültür sanat dostlarıyla buluşacak. 17 – 27 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek fuara ünlü yazar ve şairler katılacak. 10 gün sürecek program kapsamında paneller, söyleşi ve imza günleri de gerçekleştirilecek. Tüm vatandaşların davetli olduğu fuar açılışı ise 17 Ekim Perşembe saat 11.00’da yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 1 hafta Önce

İki sene önce şakşakçının biri Mahir Ünal geliyor diye standların önünden vatandaşları kovalıyordu.

SİYASET SEVMEZ
SİYASET SEVMEZ - 1 hafta Önce

İNŞALLAH BU SENE AÇILIŞI SİYASİLER YAPMAZ.HANİ ARKADAŞLAR HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKARRLAR YA.

SIRADAKİ HABER

banner122