Kahramanmaraş'ta O Kütüphane 24 saat Açık Kalacak

Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi 24 saat açık kalacak. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren halk kütüphanelerine yeni düzenleme getirildi.

Kahramanmaraş'ta O Kütüphane 24 saat Açık Kalacak

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren halk kütüphanelerine yeni düzenleme getirildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren 25 kütüphanenin çalışma esaslarını yeniden belirlediklerini ifade eden Kütüphaneler Şube Müdürü Hakan Ceren: “Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde 25 kütüphanemizle hizmet vermekteyiz. Kütüphanelerimizde çalışma saatlerini yeniden belirledik. Merkezi kütüphane konumunda olan Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanemizi 24 saat hizmet verecek ve hiç kapanmayacak. Geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Milli İrade Meydanı’ndaki kütüphanemizde de bazı düzenlemeler yapıyoruz onun da tam anlamıyla hizmete geçmesi ile orada da kütüphanemiz hiç kapanmayacak. Diğer kütüphanelerimiz ile merkezde sabah 08.00-22.30 arası hizmet veriyor. Kırsalda bulunan kütüphanelerimiz ise ihtiyaç durumuna göre sabah 08.00-19.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediyor” diye konuştu.

Uygulamadan oldukça memnun olan öğrenciler ise, kesintisiz ders çalışma imkanı sağladığı için Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
rozturk.59
rozturk.59 - 6 ay Önce

Gecenin Saat: 03:00' ünde veya Başka Bir Zamanın da Uykunuz Kaçarsa; K. Maraş' ın Her Yerinden, 7/24 Canla Başla Çalışan B.Şehir Belediye veya Halk Otobüslerine Biner ve Koyun Saymaktansa, Gider Kitap Okursunuz. Süper Bir Hizmet...!!!??? :)))))))))))))))))))

Zeliha
Zeliha - 6 ay Önce

Keşke köylere de açılsa

SIRADAKİ HABER

banner122