Bir Garip Aşk 25 Aralık Pazar 33.Bölüm Fragmanı izle Kanal7 - Nişan hazırlığı başlar

Bir Garip Aşk son bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk 25 Aralık Pazar Fragmanı yayınlanırken Arnav’ın nişan hazırlıkları başlamıştır. Bir Garip Aşk 33.Bölüm Fragmanı Anjali, Khushi’deki mutsuzluğun sebebini sorgulamaya başlar. Arnav’ın nişan tarihi hakkında yapacağı önemli değişiklik ise herkesi şaşırtacaktır.

Bir Garip Aşk 25 Aralık Pazar 33.Bölüm Fragmanı izle Kanal7 - Nişan hazırlığı başlar

Bir Garip Aşk son bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Garip Aşk 25 Aralık Pazar Fragmanı yayınlanırken Arnav’ın nişan hazırlıkları başlamıştır. Bir Garip Aşk 33.Bölüm Fragmanı Anjali, Khushi’deki mutsuzluğun sebebini sorgulamaya başlar. Bir Garip Aşk yeni bölüm Arnav’ın nişan tarihi hakkında yapacağı önemli değişiklik ise herkesi şaşırtacaktır. 

Anjali, Khushi’nin nişanlanacak olmasına rağmen tavırlarındaki endişe ve mutsuzluğu Arnav ile paylaşır. Bir Garip Aşk dizisi Arnav’ın vereceği cevaplar ise Anjali’nin kafasının daha da fazla karışmasına sebep olur. Arnav ve Khushi artık birbirlerini nerede görseler hemen uzaklaşmaya çalışırlar. Anjali ve Devyani nişan için hazırlıklara başlamıştır. Arnav nişan günü hakkında önemli bir değişiklik yaparak herkesi şaşırtır. Shyam’ın Khushi ile konuşurken ağzından kaçırdığı bir cümle onu çok şaşırtır. Akash ise Payal hakkında konuşmak için Manohar’ın evine gider. Khushi ile Arnav arasındaki duygusal bağ ise giderek güçlenmeye başlamıştır.

Bir Garip Aşk 33.Bölüm Fragmanı izle

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk yeni bölümü her gün saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında.

Bir Garip Aşk Karakterleri 
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2016, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154