İçerde dizisinin 12 Aralık Pazartesi 13. bölüm fragmanında bomba patlıyor! Sarp ile Mert artık ortak

Show TV'nin aksiyon dolu dizisi İçerde 12 Aralık Pazartesi fragmanı yayınlandı. İçerde dizisinin 13. bölümünde izleyici şok üstüne şok yaşayacak. İçerde dizisinin 13. bölümü için ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide bu hafta izleyicileri heyecanlı olaylar bekliyor.

MAGAZİN 11.12.2016, 19:35
İçerde dizisinin 12 Aralık Pazartesi 13. bölüm fragmanında bomba patlıyor! Sarp ile Mert artık ortak
banner257

Show TV'nin aksiyon dolu dizisi İçerde 12 Aralık Pazartesi fragmanı yayınlandı. İçerde dizisinin 13. bölümünde izleyici şok üstüne şok yaşayacak. İçerde dizisinin 13. bölümü için ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide bu hafta izleyicileri heyecanlı olaylar bekliyor.

İçerde 13. bölümü için 2 ayrı fragman yayınlandı. İçerde dizisinin yeni bölümünde Mert babası Celal'dan şüpheleniyor ve gerçek ne varsa anlatmasını istiyor. Yusuf Kaya mesleğini bırakıyor, giderken Sarp ile Mert'i yakınlaştıracak bir hamle yapıyor. Olaylar nasıl değişecek? Tüm gelişmeler yarın İçerde'nin yeni bölümünde olacak.

Ay Yapım imzalı İçerde'nin Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu paylaşıyor. İçerde Pazartesi akşamları saat 20:00'de Show TV'de.

İÇERDE 12 ARALIK PAZARTESİ 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İÇERDE DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İçerde 13.  Bölüm'de; Sarp'ın kardeşi umut'la konuştuğu sahne, duygusallığı pekiştirirken sonraki bölüm için de heyecanı körükledi. Yurtdışında özellikle Amerikan dizilerinde uygulanmaya başlanan, bir sonraki bölümden bir sahnenin önceden yayınlanması anlamına gelen "sneak peek", bundan sonra her hafta düzenli olarak İçerde dizisinde de  uygulanacak.

"İçerde" yeni bölümü ile 12 Aralık Pazartesi günü Saat 20.00'de Show TV'de!

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yusuf’un, Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırdı. Yusuf Müdür, Mert'in Umut'u bulmak için yaptırdığı DNA testini öğrendi ve Sarp'ı tekrar buluşmaya ikna etti. Sarp Celal'in bir sevkiyat işine gireceğini öğrenip hala içerdeyim diyerek sevkiyat zamanını Yusuf Müdür'e söyledi. Ancak Yusuf Müdür baskına gittiğinde Sarp'ın ona doğru sevkiyat yerini söylemediğini anladı. Bu arada Mert, Eylem ile birlikte Coşkun'un peşine düştü. Coşkun, takip edildiğini anladığında Eylem'i haberi yaptırmak için kaçırdı ve Mert'in oraya gelmesi için adamına kendini takip ettirdi. Coşkun'un Mert'i küçükken dövdüğü gibi sopayla dövdüğü sahne ve final anında Mert'e senin annen, baban hatta bir ağabeyin bile vardı deyip telefonu kapattıktan sonra Mert'in "Kimim lan ben" diye ağladığı duygusal anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Ay Yapım imzalı, iki kardeşin birbirlerini bulma hikayesini konu alan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor. Yönetmenliğini Uluç Bayraktar yaparken, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyor.

SOSYAL MEDYA "BEN KİMİM" DEDİ!

İçerde, dün akşam ekrana gelen heyecan dolu yeni bölümünde  #BenKimim etiketiyle sosyal medyada uzun süre TT oldu. #BenKimim etiketi ile 49.771 tweet atılarak Twitter'ın Türkiye gündeminde 16 saat 15 dakika, Dünyada ise 8 saat 5 dakika kaldı. Bölümün unutulmaz sahnelerinden olan Coşkun'un Mert'i arayıp seni hatırladım deyip Mert'e annen, baban hatta ağabeyin vardı deyip telefonu kapattığı, Mert'in hıçkırıklara boğulduğu sahne izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ!

Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde", dün akşam yayınlanan 12. bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. "İçerde", AB’de 12,99 izlenme oranı (rating), 29,10 izlenme payı (share), ABC1 20+ 'da 12,74 izlenme oranı (rating), 26,51 izlenme payı (share), Total’de ise 10,04 izlenme oranı (rating), 22,80 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı