İşte Benim Stilim All Star finali birincisi kim oldu? 2015'in en stil kadını belli oldu

İşte Benim Stilim All Star finali 25 Aralık Cuma gecesi yapıldı. İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu? İşte Benim Stilim All Star finalinde kim birinci oldu? İşte Benim Stilim All Star 2015 yılının en stil, en tazr kadını km seçildi? İşte Benim Stilim finalisti şaşırttı? İşte Benim Stilim All Star finaliyle ilgili bilgiler haber detayında...

İşte Benim Stilim All Star finali birincisi kim oldu? 2015'in en stil kadını belli oldu

İşte Benim Stilim All Star finali 25 Aralık Cuma gecesi yapıldı. İşte Benim Stilim All Star birincisi kim oldu? İşte Benim Stilim All Star finalinde kim birinci oldu? İşte Benim Stilim All Star 2015 yılının en stil, en tazr kadını km seçildi? İşte Benim Stilim finalisti şaşırttı? İşte Benim Stilim All Star finaliyle ilgili bilgiler haber detayında...

26 Aralık 2015 Cumartesi 07:52
İşte Benim Stilim All Star finali birincisi kim oldu? 2015'in en stil kadını belli oldu
banner208

TV8'de yyaınlanan ve finali heyecanla beklenen İşte Benim Stilim All Star birincisi final gecesinde SMS oylama sonuçları ile belirlendi. Peki 2015 yılının en stil kadını kim oldu İşte Benim Stilim'i kim kazandı?

İşte Benim Stilim All Star birincisinin açıklandığı final gecesi TV8 ekranlarında saat 22.15'de önce banttan ekrana geldi. Daha sonra ise TV8 ekranlarında canlı yayına geçildi ve İşte Benim Stilim birincisini belirleyen SMS sonuçları açıklandı. 

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BİRİNCİSİ KİM KAZANDI?

Ailesi reddetti Ayşenur Balcı yapayalnız kaldı

İşte Benim Stilim All Star birincisi Ayşenur Balcı, ailesinin kendisini reddetmesi ndeniyle yapayalnız kaldı. Birinci olan ve büyük para ödülünü kazanan Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları arasında ödülü en fazla hak eden isimdi. 2015 yılının en stil kadını seçilen Ayşenur Balcı gözyaşlarına boğuldu.

Daha önce birinciye 150 bin lira verileceği açıklanmıştı. Final canlı yayınında bu değişti. Yarışmacılara ikinciye 150 bin liranın 50 bin lirasının verilmesini ister misiniz diye soruldu. Tüm yarışmacılar onaylayınca birinci olan Ayşenur Balcı 100 bin lira ikinci olan Nihal Candan ise 50 bin lira para ödülü aldı.

İŞTE BENİM STİLİM SMS OYLAMASI SONUÇLARI

1.Ayşenur Balcı
2.Nihal Candan
3.Çiğdem Çelik
4.Özden Cerrahoğlu
5.Ayşegül Melisa Doğan
6.Gülşah Yılmaz

İŞTE BENİM STİLİM FİNALİ NELER OLDU?

İşte Benim Stilim All Star final gecesine 6 yarışmacı kalmıştı. Ayşenur Balcı, Özden Cerrahoğlu, Çiğdem Çelik, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz ve Ayşegül Doğan jürinin önüne final kıyafetleri ile çıktılar.

İşte Benim Stilim All Star birincisi SMS oylaması sonuçları ile belirlendiği için jüri bu kez oy vermedi.
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo da jüri üyeleri arasında yer alırken yarışmacıların aileleri de stüdyoda hazır bulundu.

Ailesi tarafından reddedilen Ayşenur Balcı'yı izlemeye ise kimse gelmedi. Öykü Serter de ailesinden gelen olmadığı için Ayşenur Balcı'yı 'senin ailen jüri' diyerek doğrudan onlara döndürdü. Ayşenur Balcı o anlarda çok buruklaştı ve ağlamaklı oldu.

Çiğdem Çelik

AYŞENUR BALCI KİMDİR İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR FİNALİ

1995 doğumlu olan Ayşenur Balcı, dansçılık yapıyor. 1.68 boyunda ve 52 kilo ağırlığında olan Ayşenur Balcı tarz olmasına rağmen daha çok çalkantılı özel hayatı ile gündeme geldi.

Periscopeden kafayı bulmuş halde yaptığı üstsüz canlı yayınla olay yarattı.

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU MU KULLANIYOR?

Ayşenur Balcı katıldığı sezonda da yarışmayı kamuoyuna yansıyan fotoğrafları yüzünden kaybetmişti. İşte Benim All Star yarışmasında ise uyuşturucu mu kullanıyor dedikoduları ile gündeme geldi. Stüdyoda bayılması, sinir nöbetleri geçirmesi ve sarhoş görüntüsü Ayşenur Balcı hakkındaki bu iddiayı körükledi.

Ayşenur Balcı

AYŞENUR BALCI NASIL ELENMİŞTİ?

Ayşenur Balcı katıldığı sezonda Nur Bozar ile atışmalarında jürinin tepkisini çekmiş bunun üzerine ağlama krizine girmişti. 6. haftanın sonunda elenen Ayşenur Balcı, 10. hafta tekrar yarışmaya geri dönmüştür. Jüri tarafından çoğu kez tarz bulunan Balcı, finale kadar yükselmiş birinciliği Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere kaptırmıştır.
Ayşenur Balcı

GÜLŞAH YILMAZ KİMDİR?

Katıldığı sezonda da finale kadar gelen Serpil Gülşah Yılmaz birinciliği Ezgi Ünal'a kaptırmıştı. Ardahanlı olan Gülşah Yılmaz, 32 yaşında. Güzel sanatlar mezunu olan Gülşah Yılmaz'ın oryantal dansta Türkiye derecesi var. Kendisini moda aşığı olarak tanımlayan Gülşah Yılmaz özel hayatını saklı tutmayı tercih ediyor.
Diğer yarışmacıların aksine instagram hesabını da gizli yapan Gülşah Yılmaz, sansasyondan uzak ve kaliteli davranışları ile dikkat çekti.
İşte Benim Stilim yarışmasına katılana kadar emlak danışmanlığı yapan Gülşah Yılmaz Ataşehir'de yalnız yaşıyor. Evlenmekten korktuğunu söyleyen Gülşah Yılmaz bazı dergileri de poz verdi.

Gülşah Yılmaz

ÖZDEN CERRAHOĞLU NİŞANLISI KİMDİR?

Özden Cerrahoğlu 'nun nişanlısı Tolga Alan kimdir? İşte Benim Stilim All Star finalisti olan Özden Cerrahoğlu ekranda nişanlı olduğunu hiç dillendirmedi. Kemal Doğulu ile bir ara ismi çıkan Özden Cerrahoğlu meğer nişanlıymış.

Instagram hesabından şimdiye kadar nişanlısı Tolga Alan'dan hiç fotoğraf paylaşmamıştı. Geçtiğimiz gün bir resim atınca gerçek ortaya çıktı. Özden Cerrahoğlu'nun nişanlısı Tolga Alan Eskisehir Osmangazi Üniversitesi'nden mezun. Tolga Alan Metalurji ve Malzeme mühendisi.
1991 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde dünyaya gelen Özden Cerrahoğlu, İstanbul Beşiktaş’ta oturuyor. Moda tasarımı eğitimi alan Özden Cerrahoğlu bacaklarını çok beğenirken kepçe kulaklarından şikayetçi.

Özden Cerrahoğlu

ÇİĞDEM ÇELİK KİMDİR YEĞENİ BAKIN KİM?

İşte Benim Stilim All Star finalisti olan Çiğdem Çelik hakkında önce pek bilinmeyen bir bilgiyi verelim. Şu anda Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışmacılarından Erdem Dalfidan, Çiğdem Çelik'in yeğeni oluyor.

Kısmetse Olur evlilik programında damat adayı olarak yer alan Erdem Dalfidan'ı teyzesi Çiğdem Çelik geçtiğimiz günlerde ziyaret etmişti.
Çiğdem Çelik 37 yaşında, 1.66 boyunda. Beylikdüzü'nde oturan Çiğdem Çelik'in asıl mesleği hosteslik. İşte Benim Stilim 2. sezonuna sonradan dahil olan Çiğdem Çelik finale kadar kalsa da şıklığın ötesinde bir tarza sahip değil.

Çiğdem Çelik

NİHAL CANDAN KİMDİR FİNALE NASIL KALDI?

Tam ismi Gül Nihal Candan olan İşte Benim Stilim All Star yarışmacısı 19 yaşında. Peki Nihal Candan kimdir ve finale kadar gelmeyi nasıl başardı?
İşte Benim Stilim All Star birincisinin belirleneceği finalistler arasında en şaşırtıcı isim Nihal Candan.

Ne tarz ne stil sahibi olmayan Nihal Candan, buna rağmen All Star finaline kadar kalabilmeyi başardı. Haliyle de bu durum 'torpili kimden' sorusunu sordurttu. 19 yaşında olan Nihal Candan aslen Mersinli. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan Nihal Candan'ın nasıl vakit bulup da okula gittiği muamma.

Nihal Candan

AYDA BİN LİRA HARCIYOR

Rüküşlüğün zirvelerinde gezinen Nihal Candan aileden paralı olmanın mesajını sürekli ekrandan veren bir isim. Alışveriş yapmayı çok sevdiğini söyleyen Nihal Candan her ay 1000 TL ayırıyormuş.

AYŞEGÜL MELİSA DOĞAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim All Star finaline kalan isimlerden Ayşegül Melisa Doğan 24 yaşında. Hırslı olmasıyla bilinen Ayşegül Doğan için 'tarz' ya da 'stil' yorumu pek yerinde değil. Sıradan ve pahalı giyime meraklı olması en belirgin yönü. Ayşegül Doğan ekranda göründüğünden çok daha farklı bir instagram profiline sahip. Makyajsız haliyle ise Ayşegül Doğan'ı tanımak pek mümkün değil.

Ayşegül Doğan İstanbul Beşiktaş'ta küçük bir butik işletiyor. Butik işinde bir marka olmak isteyen Ayşegül Doğan, boyunun kısalığı nedeniyle biraz kompleksi.
Vücudunda en çok yüzüne beğenen Ayşegül doğan, bazı davranışları itibariyle kendini Hülya Avşar'a benzetiyor. Terazi burcu olmasının da bunda etkili olduğunu düşünüyor. 

1.64 boyunda olan Ayşegül Doğan, 52 kilo ağırlında. İlk sezonun en çok konuşulan yarışmacılarından olan Ayşegül Doğan , sivri dili ile diğer yarışmacılardan tepki toplamıştı. İlk sezon Nur Bozar ile girdiği polemiklerle izleyiciyi ikiye bölen Doğan, 11. haftanın sonunda elenerek yarışmaya veda etmişti.

Ayşegül Doğan

NUR YERLİTAŞ VE KEMAL DOĞULU'NUN VEDASI

İşte Benim Stilim All Star final yaparken yayınlanan son bölümde Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş'ın gözyaşları ile vedası vardı. İşte Benim Stilim kadrosundan çıkarılan Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yeni dönemde jüri koltuğunda yer almayacak. Nur Yerlitaş güle oynaya veda ederken Kemal Doğulu tek kelime etmeden gözyaşı dökerek gitti.

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER KADROSU

İşte Benim Stilim All Star finalinin ardından bu kez 'ünlüler' bölümü başlayacak. İşte Benim Stilim ünlüler yarışmasının kadrosu ise tam bir hayal kırıklığı oldu. Ünlü denilen kişiler Acun Ilıcalı'nın yarışmalarından toplanan kızlardan oluşuyor. 

Ocak ayında TV8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler'in kadrosunda şu isimler yer alıyor; Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Neslihan Önder, Şarkıcı Hatice 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126

banner217