Kahramanmaraş'tan katılan Halil Solak, Seda ile Hadise'yi kapıştırdı

K.Maraş'tan katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında Hadise ile Seda Sayan'ı döndüren ve aslen Osmaniye'nin Kadirli ilçesinden olan Halil Solak, izleyicinin büyük beğenisini topladı. Halil Solak, Hadise'yi seçti.

Kahramanmaraş'tan katılan Halil Solak, Seda ile Hadise'yi kapıştırdı

TV8'de yayınlanan o Ses Türkiye Yarışmasının 17 Kasım 2019 Pazar gecesi yayınlanan yeni bölümünde sahneye çıkan yarışmacılardan biri de aslen Osmaniye'nin Kadirli ilçesinden olan ve Kahramanmaraş'ta yaşayan Halil Solak oldu.

Yarışmada Dert Olur adlı şarkıyı seslendiren Halil Solak, Hadise ve Seda Sayan'ı döndürmeyi başarırken, Beyaz ve Murat Boz ise dönmedi. Ancak her iki jüri üyesi de yarışmacıyı çok beğendiklerini ifade ettiler.

İŞTE HALİL SOLAK'IN MUHTEŞEM PERFORMANSI VE ESPRİ BOMBARDIMANI

Kahramanmaraş'tan katılan yarışmacı Halil Solak'ın tercih aşamasına ise Murat Boz ve Beyaz'ın esprileri damga vurdu. İkilinin esprilerine stüdyodakiler kahkahalarla cevap verdiler. Halil Solak tercihini Hadise'den yana kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 17:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
HELAL OLSUN GARDAŞIMA
HELAL OLSUN GARDAŞIMA - 3 hafta Önce

HALİL KAHRAMANMARAŞ'TA YILLARDAN BERİ HEM OKUYOR HEM ÇALIŞIYORDU. SESİ MÜKEMMEL. YARIŞMA HEYECANI VE STRESİYLE TAM PERFORMANSINI GÖSTEREMEMİŞ. İLERİKİ TURLARDA DAHA İYİ OLACAĞINA EMİNİM. TAM DESTEK GARDAŞIMA..

SIRADAKİ HABER