ATV Yayın Akışı 15 Ağustos 2016 Pazartesi! Ölüm Yarışı Yabancı Sinema ve Yarı Yarıya Yarışması

ATV'de 15 Ağustos 2016 Pazartesi günü bomba gibi programlar yer alacak. Gündüz Kuşağında Kertenkele, Kırgın Çiçekler, Taşıyıcı gibi programlar yer alırken akşam kuşağında ise iki muhteşem program var. Saat 21'de Ölüm Yarışı - Yabancı Sinema ve saat 23:00 de ise Yarı Yarıya 5. bölüm yer alacak.

MEDYA 15.08.2016, 00:42 15.08.2016, 00:46
ATV Yayın Akışı 15 Ağustos 2016 Pazartesi! Ölüm Yarışı Yabancı Sinema ve Yarı Yarıya Yarışması
banner257

 ATV'de 15 Ağustos 2016 Pazartesi günü bomba gibi programlar yer alacak. Gündüz Kuşağında Kertenkele, Kırgın Çiçekler, Taşıyıcı gibi programlar yer alırken akşam kuşağında ise iki muhteşem program var. Saat 21'de Ölüm Yarışı - Yabancı Sinema ve saat 23:00 de ise Yarı Yarıya 5. bölüm yer alacak.

07: 00 / Kahvaltı Haberleri  / Haber
10: 00 / Kertenkele 50.Bölüm - Komedi
13: 00 / atv Gün Ortası / Haber
13: 40 / Taşıyıcı / 16.Bölüm - Aksiyon
15: 00 / Kırgın Çiçekler / 32.Bölüm - Dram
19: 00 / atv Ana Haber / Haber
21: 00 / Ölüm Yarışı - Yabancı Sinema
23: 00 / Yarı Yarıya / 5.Bölüm - Yarışma
00: 45 / İnternette Av 2 - Yabancı Sinema
02: 40 / Seviyor Sevmiyor / 5.Bölüm - Romantik Komedi
05: 10 / Rengarenk / 3.Bölüm - Romantik Komedi

Ölüm Yarışı - Yabancı Sinema

Yakın bir gelecekte, orantısız sanayileşme hamleleri, plansız programsız büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus artışı günden güne yaşam koşullarını bozmaktadır. Tüketim toplumunun dizginlenemeyen alış veriş tutkusu bir yıkıma yol açmıştır. Aşırı sanayileşme, yüksek nüfus artışı ve çılgın tüketim alışkanlıkları yüzünden dünyamız bir çöplük haline gelir ve tabi üzerinde zıvanadan çıkmış insan ırkı vardır. Azılı suçlularla dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanmak için bir yol bulmuşlardır; bir çeşit gladyatör oyunu gibi, suçluları ölümüne yarıştırmak ve üzerlerinden para kazanmak. Bu aşırı kâr hırsı toplumda büyük bir çürümeye sebep olmuştur. Şiddet arzusu taşıyan ve ölümüne dövüş için yarışan bu mahkumların arasında üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames, öldürülemez ünvanıyla yöneticilerin hedefi olmuştur. İki seçeneği vardır: ya işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atıldığı bu yerde kalacak ya da önüne çıkan her mahkûmu öldürerek hayatta kalacaktır. Ames'in yarışırken zorunlu olarak kullanması gereken demirden Frankenstein maskesi hazırlanmıştır.

Yarı Yarıya 5. Bölüm

Bu bölümün yarışmacısı Umutcan Dalgın...

"Yarışmacılarına cömertçe kazandıran, daha çok kazanmaları için paylaştıran yarışma"…

"Yarı Yarıya"da yarışmacılar, bilgilerini sınarken bir yandan da kazandığının yarısını diğer yarışmacılarla paylaşacak. 10 yarışmacıyla oynanacak yarışmada, her gün biri ana yarışmacı olarak yarışırken, geri kalan 9 kişi oynamadan kazanmanın keyfini çıkartacak.

Ana yarışmacının yapması gereken, toplamda 10 soru ve "isterse" bir büyük final sorusunu doğru cevaplamak. Her doğru cevap verdiği soru ile ödülün yarısını kazanırken, diğer yarısını geri kalan 9 yarışmacıya dağıtmak zorunda.

Yanlış verdiği her cevap içinse hanesindeki ödül miktarının yarısını kaybedecek.

Ana yarışmacının paylaşımı yaparken unutmaması gereken, diğer günlerde kendisinin de kalan 9 kişiden biri olacağı. Ödülünün yarısını paylaştırırken, 9 yarışmacıdan ya dost ya da hayallerine engel olacak kişiyi edinecek.

Günün sonunda isterse oynayacağı büyük finale katılırsa, hem kendi için hem de diğer yarışmacılar için risk almış olacak. Şöyle ki, büyük finaldeki soruya doğru cevap verirse, o gün kazandığı ödül miktarı iki katına çıkacak. Yanlış cevap verirse, ana yarışmacının hanesindeki miktar yarı yarıya düşerken, o gün içinde diğer yarışmacılara dağıtmış olduğu bütün ödüller sıfırlanacak. Yarışmacı, ya bilgisine güvenip ödülünü katlayacak ya da hem kendini hem de diğer yarışmacıları riske atmamak için büyük finali oynamayacak.

Bilgi kadar insan ilişkilerinin de önemli olduğu, atv ve ITV-Inter Medya Ltd.'nin yapımcılığını üstlendiği, paylaşarak kazandıran yarışma ''Yarı Yarıya'' atv'de ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Siz de, "Nasıl paylaşacağımı bilecek kadar akıllıyım ve daha çok pay almak için yeteri kadar kurnazım" diyorsanız; başvuru formumuzu doldurun, fotoğrafınızı ekleyin, bize gönderin.
Yorumlar (0)
banner112
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 05:53
Güneş 07:19
Öğle 12:25
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:42