Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Serkan Ercüment Kuzu Seçildi

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Kongrede mevcut başkan İbrahim Baykut ve Zeki Demir'in de aday olduğu başkanlık yarışını Serkan Ercüment Kuzu kazandı.

MEDYA 22.09.2021, 17:46
Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına Serkan Ercüment Kuzu Seçildi
banner257
banner226

Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin olağanüstü kongresi yapıldı. Tes-iş sendikası Kahramanmaraş il başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen kongrede 3 aday yarıştı. Yapılan oylama sonucu 40 geçerli oyun 17’sini alan Serkan Ercümet Kuzu Kahramanmaraş Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Derneği’nin yeni başkanı seçildi.

Mevcut başkan İbrahim Baykut ise 13 oy alırken, diğer başkan adayı Zeki Demir ise 10 oy aldı. Seçimde 3 oy ise geçersiz sayıldı.

İşte Serkan Ercümet Kuzu’nun yönetim listesi;

1- Serkan Ercüment Kuzu

2- Ali Keklik

3- İlker Kamber Apaydın

4- Murat Baltacı

5- Atilla Şakacı

6- Emre Kaplan

7- Kerem Açıkgöz

8- Lokman Başçıl

9- Ömer Faruk Çerko

Kongre sonrası açıklamalarda bulunan dernek başkanı Serkan Ercüment Kuzu, “Bu süreçten sonra ben sadece bana oy veren 17 kişinin başkanı değilim, tüm dernek üyelerimizin başkanıyım. Bir ve bütün halinde ayrıştırmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.”dedi.

“İstişareye önem vereceğiz”

Üyelere yönelik projelere önem vereceklerini kaydeden Başkan Kuzu şunları söyledi , “Dernek seçimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildik. Güzel bir seçim süreci geçirdik. İyi çalıştık, işimizi şansa bırakmadık. Dernek üyelerimize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Her şeyin daha güzel olması ve daha iyi olması için gayret edeceğiz. İstişareye önem vereceğiz. Bu süreçten sonra ben sadece bana oy veren 17 kişinin başkanı değilim, tüm dernek üyelerimizin başkanıyım. Bir ve bütün halinde ayrıştırmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Üyelerimize yönelik projeler üreteceğiz. Derneğimiz adına güzel günleri birlikte göreceğiz. Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen üyelerimize ve gazeteci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

banner261
Yorumlar (1)
Son Durak 1 ay önce
Tebrikler Abime , hayat nasıl.
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı