Maraşlı dizisi final yapıyor

Kahramanmaraşlıların da büyük beğeniyle izlediği Sıra dışı olay örgüsüyle ilgi odağına oturan Maraşlı projesinden sıkı takipçilerine hayal kırıklığı yaşatacak gelişme aktarıldı. Hem kadroyu oluşturan isimlerle hem de işlenen konusuyla dizi sektörüne bambaşka bir renk katan Maraşlı yapımının ekran serüveni resmen sonlanacak. Maraşlı dizisi hakkında final kararı alındığını öğrenen destekçileri sosyal platform aracılığıyla bitmesin çağrısı başlattı.

MEDYA 29.06.2021, 23:44
Maraşlı dizisi final yapıyor
banner257

Başarılı oyuncu Burak Deniz başrolünü Alina Boz'la paylaştığı Maraşlı dizisinin 26. Bölümde final yapacağını açıkladı.

Burak Deniz "Dizinin final kararı alınmıştı geri adım atıldı sanırım" sorusuna "Yok hayır, 26. bölümde final yapılacak. Son 2 bölüme girdik" dedi. 

Burak Deniz, Cahil Periler filmiyle ilgili de 8 bölümlük bir dizi olacığını ve Ferzan Özpetek'in yönetmenliğini yaptığı diziyle iligli de bilgiler paylaştı.

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Maraşlı ve Hurdacı yüz yüze gelir. Maraşlı, silahını Hurdacı'ya doğrultur ve konuşmasını ister. Savcı Tolga, ekibi ile Hurdacı'nın mekanına baskın yapar. Hurdacı'nın babası olduğunu öğrenen Maraşlı'nın aklı soru işaretleriyle doludur. Maraşlı, babasının onu neden öldürmek istediğini öğrenebilecek midir? Hurdacı neden Maraşlı'nın peşindedir? Mahur, Zeliş'le okulda buluşur. Mahur, Zeliş'in hala Maraşlı'nın Hilal ile evlenmesinden yana olduğunu anlar. Mahur'un, Maraşlı'nın evlilik teklifine cevap vermeden önce görüşmesi gereken bir kişi daha vardır. Mahur, Maraşlı'ya "evet" diyecek midir? Hurdacı, Savaş'a polisler mekanını bastığı için sinirlidir ve ölüm emrini verir. Hurdacı'nın adamları Savaş'ın mekanını tarar. Savaş ve Hurdacı restleşir. İkili arasında artık savaş başlamıştır. Kazanan kim olacaktır? Savaş, Maraşlı'nın Mehmet İnce olduğundan şüphelenir ve harekete geçer. Maraşlı'nın en yakınlarından bu gerçeği öğrenmek ister. Fuad ve Mahur'un peşine takılır. Savaş, Maraşlı'nın Mehmet İnce olduğunu öğrenecek midir? Fuad ve Mahur'u bekleyen büyük tehlike nedir?

MARAŞLI 24. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maraşlı ve Mahur, çatışmadan sağ çıkarlarsa birbirlerine evleneceklerinin sözünü verirler. Maraşlı, Mahur'u ikna edip dağ evinden çıkarır. Savaş'ın adamları Maraşlı'yı alır. Maraşlı ve Mahur evlenebilecek midir?

Yaralanan Savcı Tolga hastaneye kaldırılır. Savcı ölmediği için Savaş için çember artık iyice daralır. Savaş, yurtdışına kaçabilmek için Maraşlı'yı koz olarak kullanır ve Hurdacı ile pazarlık yapar. Savaş yurtdışına kaçmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı'ya ulaşamaz, halasına Maraşlı ile uğradıkları saldırıyı anlatır. Necati, Mahur'u gözü yaşlı görür. Her şeyin sebebinin kendisi olduğunu düşünür. Vicdanıyla savaşan Necati, Maraşlı'yı kurtarmak ister. Necati, Maraşlı'yı kurtarabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı'yı alır, kendi mekanına kapatır. Baba oğul geçmişin tüm sırlarının döküldüğü büyük bir yüzleşme yaşar. Maraşlı gittikçe gerginleşir. İki kimliği arasında sıkışan Maraşlı bu yüzleşmeden sağ çıkabilecek midir?

Yorumlar (14)
MARAŞLI 4 hafta önce
Adı maraşlı,K.Maraş'ı anlatan sadece 1 bölümün 10 dksıydı o da saçma sapan bir şekilde..Bizde bundan gurulanıyoruz.Vizyon genişletmesi yapmamız gerek
Mehmet Emir FEDAKAR 4 hafta önce
Bitsin şu saçma dizi maraşla alakası olmayan adı maraşlı
istanbul 4 hafta önce
Adı yeter. İyi oldu. Reklamın iyisi kötüsü olmaz!
Kıristina pimenova 4 hafta önce
Marasli harika bir dizi
mbb 4 hafta önce
Maraş ve maraşlıyla alakası olmayan bir dizi ve bir tip
Maraşlı Ökkeş 4 hafta önce
Ede bile diyemedikten sonra neresi Maraşlı
avukat46 4 hafta önce
demek ki reytingler istendiği gibi olmadı. zaten adından başka K.Maraş ile alakası bulunmayan bir diziydi.
46 4 hafta önce
Yürü dünya yürü sonun virandır bin yılından sonra ahir zamandır
İBRAHİM YURDAKUL 4 hafta önce
BİTSİN MARAŞLA ALAKASI YOK ÇOK SAÇMA FİLM OLMUŞ MARAŞIN YANINDAN BİLE GEÇMEZ YAPTIKLARI FİLM AYNI KENDİLERINE BENZER
Topuz 4 hafta önce
Iyi ki Kahramanmaraş ile alakası yok...çünkü maraşa atıp tutan maraşlılar
Halil aşıcı 4 hafta önce
İlk 4 bölüm iyiydi sonra siyaset yüzünden sanırım senaryolar degiştir son bölümler de ise iyice saçmalamaya başladılar ilk başlarda miroglu gibi bir akristle başlasaydı bence reytingi tavan yapardı
Ben Been 4 hafta önce
İyi olmuş. Keşke böyle bir Maraşlı dizisi hiç çekilmeseydi. Maraşlıya yakışır bir dizi inşAllah bir gün çekilir.
Gül 4 hafta önce
Maraşlı güzel bir dizi,beğenerek izliyoruz diğer dizilerden çok farklı,ama mahurun sürekli ağlamaklı hali çok sıktı yazar bunu niye gözönüne almamış anlamadım.
Yy 4 hafta önce
Maraşlı değilde tam bir YALAN RÜZGARI. Maraşlı diye maraşlıları kandırmışlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
33°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 03:47
Güneş 05:25
Öğle 12:44
İkindi 16:34
Akşam 19:53
Yatsı 21:24