Kahramanmaraş Ede Turizm'den Örnek Davranış

Kahramanmaraş'ta 3 ay önce faaliyete geçen ve şehrin parlayan yıldızı olan Ede Turizm, Türkiye'de hayat normale döndüğünde 65 yaş üzeri vatandaşlara gezi sözü verdi. Ede Turizm'in Yönetim Kurulu Başkanı Celil Dağ müjdeyi vatandaşlara, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak verdi.

SAĞLIK 22.03.2020, 18:33
Kahramanmaraş Ede Turizm'den Örnek Davranış

Koronavirüs salgını dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında evinden çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü vatandaşlara Ede Turizm’den gezi sözü geldi. Ede Turizm yetkilileri, ülkemizde hayatın normale döndüğü gün 65 yaş üstü 65 vatandaşımıza Kahramanmaraş’ı gezdirme sözü verdi.

Kahramanmaraş’ta hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle sık sık gündeme gelen Ede Turizm, yine çok konuşulacak bir projeye imza attı. Ede Turizm yetkilileri, Türkiye’de 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkmasına kısıtlama getirilmesinin ardından, yasağa uyarak evde kalan 65 yaş ve üstü 65 vatandaşımıza, salgın tehlikesinin ortadan kalktığı gün Kahramanmaraş’ı gezdireceklerinin müjdesini verdi.

Sokağa çıkmasına kısıtlama getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza moral vermek için böyle bir çalışma başlattıklarını aktaran Ede Turizm yetkilileri, toplum sağlığı açısından hayati öneme sahip bu kararı sonuna kadar desteklediklerini belirterek kısıtlamanın kaldırılmasına kadar olağanüstü bir durum olmadığı sürece 65 yaş ve üstü vatandaşları taşımayacaklarını kaydettiler.

Konuyla ilgili Ede Turizm’in sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında evden çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızı istediği yere ulaştıramamanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Ama sözümüz olsun! Ülkemizde hayat normale döndüğü gün 65 yaş ve üstü 65 vatandaşımıza, ücretsiz bir şekilde şehrimizi gezdireceğiz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (7)
ıdris öztürk 6 gün önce
rezalet ve dolandırıcı bir firma
ben bir daha binmem ve tavsiye etmem
Iso 46 5 gün önce
Idris öztürk buraya ne oldugunda yazicaksin herkes bilsin
sultan 5 gün önce
yaşlılarımızı evde tutmak zordur ama sağlık için evde kalmak zorundadır
ali 6 gün önce
çok konuşacağız bu projeyi...
Ede46 6 gün önce
Maraş ve halka hizmet hiç inandırıcı gelmiyor ...
objektifci46 5 gün önce
o kadar ciddi durumdaki haberler dururken kahramanmaraş otogarının parayla haber vermeyi ne zaman bırakacaksınız acaba...
Mustfa Şeker 2 gün önce
Şehrin parlayan yıldızımı olmuşlar :D