Kahramanmaraş Vatan Hastanesi: Hizmete devam ediyor!

Kahramanmaraş Özel Sular Vatan Hastanesi Baş Hekimi Dr.Yavuz Kemal Yüzbaşıoğlu, 7/24 hizmet vermeye devam ettiklerini belirtti.

SAĞLIK 06.04.2020, 17:18
Kahramanmaraş Vatan Hastanesi: Hizmete devam ediyor!
banner257

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs covid-19 nedeniyle Kahramanmaraş Özel Sular Vatan hastanesi başhekimi Dr. Yavuz Kemal YÜZBAŞIOĞLU 7/24 Vatandaşımızın Hizmetindeyiz dedi.

Dünya çapında Koronavirüs covid-19 nedeniyle büyük bir mücadele veriliyor diyen Dr. Yavuz Kemal YÜZBAŞIOĞLU, Bizde Kahramanmaraş Özel Sular Vatan hastanesi olarak bu mücadelede üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Sağlık bakanlığımız Tedbirleri ve önlemleri çapında Özel Sular Vatan Hastanesi’de pandemi hastanesi olarak ilan edilmişti virüse karşı olan önlemlerimizi en başından beri zaten almıştık.

Şu anda’da hastanemizde genel dezenfekte işlemi yapılmakta genel olarakta zaten her gün üç kere ortak kullanım alanları kapı kolları hastalarımızın ve çalışanlarımızın temas ettiği her köşe bucak temizlenip dezenfekte ediliyor.

Biz Özel Sular Vatan hastanesi olarak 7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz. Zaten fedakârlıktan hiç kaçmadığımız gibi Koronavirüs covid-19 sürecinde’de sağlık bakanlığımızın talimatları doğrultusunda taşın altına elini koyan yegane hastanelerden biride biziz.

Tüm birimlerimizle, yoğun bakımlarımızla, ameliyathanelerimizle, polikliniklerimizle, acilimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bu anlamda hastanemizde hizmet veren doktorlarımıza sağlık çalışanlarımıza ve 7/24 şehrimize hizmet veren tüm sağlık personellerine teşekkür ediyorum.

Yorumlar (4)
Metin can 2 ay önce
özel hastanelerden birinin doktorlarından bir tanesi pozitif şüphesiyle karantinaya alınmış, bu doktor bey zevat bu durumun şehirde duyulması nedeniyle mahkemeye vereceğim tehditleri savuruyormuş, bu doktor ve bu hastahane neresi kimdir bilemiyeceğim, bilmekte istemiyorum, ama bir doktorun böyle bir durumu gizlemeye çalışarak insanlara tehditlere savurması doktora yakışmamıştır, bu doktorun çalıştığı hastahane yönetimi umarım bu konu ile ilgilide topluma bir açıklama yapar inşAllah, sonuçta doktora kimse sende AİDS var demiyor, herkeste bulunabilecek bir salgın, bu durumu gizlemeye çalışmak insanların hayatını tehlikeye sokmak değil midir, ilgili hastahane yönetiminden bu konu ile ilgili açıklama bekliyoruz
vatan evladı 2 ay önce
Pandemi hastanesi olarak hizmet etmek yürek ister . Elinize yüreğinize sağlık yiğit vatan evlatları Rabbim yar ve yardımcınız olsun. cephedeki Mehmetciklerimizden farkınız yok
Maraşlı 2 ay önce
KEsinlikle tavsiye etmem geçen yıl acile muayene olmak için gitmiştim hakkımı savunduğum için doktor güvenlik ve çalışanlar tarafından darp edildim halen mahkememiz devam etmektedir özel hastaneler sadece insanları para olarak görüyor parayı aldıktan sonra sizin sağlığınızın hiç bir önemi yok
Bulut 2 ay önce
Acil açık değildi iğne bile yapmıyorlar
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?