Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş şubesi tarafından düzenlenen ve Alpedo – Kervan Lezzetler Grubunun desteklediği etkinlikte şehit çocukları lunaparkta buluştu. 

WhatsApp Image 2022-08-26 at 13.31.14 (2)
Burada her çocuğa 250 lira değerinde oyun kartı hediye edildi. Oyun kartını alan çocuklar lunaparktaki çeşitli oyun gruplarında gönüllerince eğlendi. Şehit annelerinin de eşlik ettiği etkinlik sonunda çocuklara alpedo’nun Maraş dondurması da ikram edildi. 

WhatsApp Image 2022-08-26 at 13.31.14 (1)
Şehit ailelerinin her zaman yanlarında oldukları için mutlu olduğunu ifade eden Alpedo Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu,  “Ben kısa sürede sağlığıma kavuştum. Şehitlerimizin evlatları ve aileleri bu süreçte bana çok dua ettiler. Bu dualar üzerine sağlığıma kavuştum. Şehitlerimizin aileleri ve çocukları ile lunaparkta buluştuk. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bu çocuklarımız bizlere emanet ve onlara sahip çıkmak için her zaman var gücümüz ile beraber olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

WhatsApp Image 2022-08-26 at 13.31.16
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Yunus Karaman ise, “Bu toprakları bize vatan yapan canlarını bize feda eden şehit çocuklarımız da hepimize emanet. Bu emanetlere Sami Kervancıoğlu hep sahip çıktı teşekkür ederiz.” dedi. 

WhatsApp Image 2022-08-26 at 13.31.13
Şehit Nurettin Ademoğlu’nun eşi Feride Ademoğlu ise, “Sami dedemize çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızı bir araya getirdi ve çocuklarımız da çok mutlu” dedi.