Ahmet Özdemir: Semra Güzel olayı HDP'nin PKK ile olan organik bağının tescili oldu.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, HDP milletvekili Semra Güzel'in PKK'lı teröristle fotoğraflarının çıkması olayıyla ilgili olarak ''HDP, PKK'nın emir eridir. PKK talimat vermiş HDP'de yerine getirmiş. Türkiye'nin terörle mücadelesini hazmedemeyenler PKK'lıların yakınlarını Meclis'e sokmuşlar'' dedi.

SİYASET 14.01.2022, 09:22
Ahmet Özdemir: Semra Güzel olayı HDP'nin PKK ile olan organik bağının tescili oldu.
banner257

HDP’li Semra Güzel’in terörist sevgilisi Volkan Bora ile çıkan fotoğrafları Türkiye’de infiale yol açtı. Hazırlanan fezleke Meclis’e gelirken önümüzdeki hafta perşembe günü komisyonda görüşülecek.

KOnuyla ilgili olarak AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir şu ifadeleri kullandı.

"HDP'li Semra Güzel'in fotoğrafları birkaç gündür Türkiye'nin gündemini sarsan bir durum ama yeni veya ilk defa karşılaştığımız bir şey değil. Bu aslında HDP'nin PKK ile olan organik bağının tescili oldu. Bunun aşamaları var tabi. Daha önce öldürülen PKK'lının yakınları da daha önce milletvekili yapılmıştı.

Bunların birbiriyle harekete ettikleri sabit. 6-8 Ekim olaylarında sözde PKK sorumlusu Sabri Ok'un Selahattin Demirtaş'a talimatıyla ayyuka çıkmış bir süreç. HDP, PKK'nın emir eridir. PKK talimat vermiş HDP'de yerine getirmiş. Türkiye'nin terörle mücadelesini hazmedemeyenler PKK'lıların yakınlarını Meclis'e sokmuşlar.

Önümüzdeki hafta Perşembe günü komisyona bu kişinin dosyası gelecek. Dün bir vatandaş arayıp beni 'Bu vekil Meclis'e gelirken aramadan geçiyor mu?' diye sordu. Bende cevaben hiçbir vekil aramadan geçmiyor. Vatandaş, "Dağda bulunmuş biri ile aynı ortamda nasıl güvenli hareket edeceksiniz' diyerek endişesini paylaştı. İşte bunların hesabını sormak lazım.

Yorumlar (4)
ismet 1 hafta önce
memleket için söyleyecek bir kelime dağarcığı olmayan vekilin,şehrimizi ilgilendirmeyen konuda balıklama atlaması çok manidar.seviye lağım
Sabit tıraş 1 hafta önce
Imrali edirnedekine ne yapacak
ADSIZ KAHRAMAN 1 hafta önce
YSK NERDE NASIL ADAY OLMASINA İZİN VERİLDİ. HEMDE SEN MUHALEFETMİSİN ŞU KONUŞTUGUNU MUHALEFET KONUŞUR. İKTİDAR GEREGİNİ YAPAR, YOKSA SEN İKTİDAR DEGİLMİSİN. SEN ARSAN KAVŞAGINI YAP BİR KIYMETİN OLSUN.
Aristokrat46 1 hafta önce
Vekil olarak memlekete Bi hayrın oldu şükür bravo...
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 23 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı