Ahmet Özdemir’i Fatih Mehmet Erkoç mu görevden aldırdı?

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’i İl Başkanlığı döneminde, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un yıktığı iddiaları konuşuluyor.

Ahmet Özdemir’i Fatih Mehmet Erkoç mu görevden aldırdı?

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’i İl Başkanlığı döneminde, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un yıktığı iddiaları konuşuluyor.

Köşe yazarının iddiası şu yönde; “ Fatih Mehmet Erkoç, kendi partilisi dönemin il başkanını alaşağı etmek için gece yarısı bir milletvekilini aracıyla Ankara’ya gönderiyor “ ( Dönemin il başkanı Ahmet Özdemir )

Daha sonrasında Fatih Mehmet Erkoç’un Kahramanmaraş’taki Kongre gecesinde, il başkanını devirmek için Ankara’da kendisine yakın milletvekilleri ile birlikte kumpas kurup, aleyhine iftiralar dosyası hazırlandığı iddia ediliyor…

Şimdi ilgili kişilerin aşağıdaki soruların, cevabını vermesini istiyoruz.

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, neden veya hangi sebepten dolayı Ahmet Özdemir’i görevinden etmek istemiştir ?

Köşe yazarının bahsettiği, Erkoç'a yakın olan Milletvekilleri kimler ve bu konu hakkında açıklama yapacaklar mı?

Özdemir’i devirmek için hazırlandığı iddia edilen dosyaların içerisinde ne vardı?

Bu dosyaların içerisinde ne olduğunu, kamuoyunun bilmesi gerekmiyor mu ?

Köşe yazarının bahsettiği gibi, hazırlanan bu dosyaların içerisinde asılsız iftira belgeleri mi var ? Yoksa gerçek mi...

Edindiğimiz bilgilere göre, ilerleyen günlerde dosya içeriği hakkında bazı siyasiler tarafından açıklama yapılacak. 

AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatında güç savaşı mı var ? 

Ortaya çıkan iddialar sonrası, milletvekilleri ve diğer siyasiler bu güç savaşında tüm kozlarını kamuoyunun dahi görebileceği şekilde oynamaya başladı. 

Güç savaşında kim kimi döver, kim kimi yener, kim kimi yıkar bilemeyiz ama tek bir şey merak ediyoruz “ Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kahramanmaraş’taki güç savaşından bilgisi var mı?

Bizce var… ve birkaç gün içerisinde gerekli müdahaleyi sağlayacağına inanıyoruz...

Konu hakkında ilgili kişiler, açıklama yapma hakkına sahiptir. Her türlü açıklamaları, Haber46 tarafından kamuoyuna duyurulacaktır.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 15:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bertizli hökkeş
Bertizli hökkeş - 4 ay Önce

1-Oy orani arttikça ,hizmet orani azalan ters orantili bir siyasi zihniyet ile maraşın sorunlari çözülmiy
2-asıl olan maraş'mi parti mi ?
3-ankara'da ankara'nin vekili oturur ,maraş'ın vekili maraş'ta
4-Ekelik ,ekabirlik, büyüklük,putlaştirma ve şakşakçılık geçmiş siyasetçilere kaybettirdi herkese ders olmali maraş yine öksüz ve yetim kaliy
5-Belediyecilik farkli bir meziyettir herkes yapamaz vizyon gerek ilim ve bilgi gerek mimar ve muhendislik gerek ileri görüs ve zeka gerek , netekim milletvekilinin ve siyasetçinin çizdigi pembe tabloyu kentte hayata geçirebilme işidir
6-kötü kumaş yoktur , iyi terzi vardir maraş 100 yildir bilinen maraş keşfedilecek gezegen değil sorunlar belli

nevzat aksu
nevzat aksu - 4 ay Önce

ne oluyorsa oluyor ve olanlar şehrimize zarar veriyor derhal ankaradan mğdahale edilmesi gerekiyor

aday olursa
aday olursa - 4 ay Önce

bunlar tekrar akp den milletvekili aday yaparsa akp benim için bitmiştir.bunlar hizmet için gelmemişler.

kahramanmaraş'lı
kahramanmaraş'lı @aday olursa - 4 ay Önce

her koyu akp seçmenin ağzından çıkan sözler.ama sonuç yine ortada yüzde seksen padişahım çok yaşa :)

hanif
hanif - 4 ay Önce

Memlekete bir faydanız yok bari birbirinizi yiyinde memlekete esaslı bir şekilde rezil olun , birbirinizi yemeye harcadığınız enerjiyi memlekete harcasanız şehir örnek olur. Hele şu fatih erkoç denen gesi oldum olası sevmem , doğalgazcıyı başımıza belediye başkanı seçen halkı kınıyorum. Alın işte seçtiğiniz kişiler neye layıksanız öyle yönetilirsiniz. Daha kaldırım mühendisi mustafa poyrazın pislikleri ortaya çıkarılmadan hasır altı edildi. Sonuç birileri ceplerini doldururken halk ta saf saf olayları izleyip lanetlemekle meşgul , aklınızı kullanıpta oy verirken bir düşünseniz , artık o kör gözlerinizi açıpta reisin adını ağzına besmele yapan insanları kullanıp soyanları seçmeseniz , ot atmaktan beyniniz uyuşmuş edeleeerrrrrrrr

Ökkel
Ökkel @hanif - 4 ay Önce

Helal en güzel yorumdu...

Ertuğrul
Ertuğrul - 4 ay Önce

Erkoç kendince her yeri kontrol altına almaya çalıştı, başaramadıııı

KRL
KRL - 4 ay Önce

PARTİMİZİN İÇİNDE DAVA ADAMI KALMAMIŞ
HERKES BİRBİRİNE KUMPAS KURUYOR
ORTALIK ÇAR ÇAKAL DOLMUŞ
YOK ERKOÇMUŞ YOK ÖZDEMİRMİŞ
YOK SEZALLAR BUNLARIN YÜZÜNDEN AK PARTİDEN SOĞUDUK

Komünist
Komünist - 4 ay Önce

Beter olsunlar. Rantçı bozuntuları.

KRL
KRL - 4 ay Önce

ADAMLAR BİRBİRLERİNİN KUYUSUNU KAZMAKTAN BAŞKA BİR İŞE YARAMAYAN YARATIKLAR
SÜRÜSÜ

D ÇALIŞ
D ÇALIŞ - 4 ay Önce

Siz birbirinizi yerken memlekete kurulması düşünülen Wolsvogen Manisa’ya gitti Dörtbin kişi istihdam edilecek yazık oldu memleketime

Mahmut
Mahmut - 4 ay Önce

İkisininde canı cehenneme millet ne dertte bunlar ne dertte kral olsanız ne yazar yok güçmüş yok şuymuş buymuş utanın biraz be boş işlerle uğraşana kadar işinize bakın vır vır anca sonunuz geliyor zaten böyle devam edin siz millet silleyi vuracak

Kim kim
Kim kim - 4 ay Önce

Kim kimi kiminle diye soruyor insan,aslında halk hepsini biliyor,dönen dolapları ama her nasılsa reis bilmiyor bir tek....maraşa el at reis...

ulubatlı
ulubatlı - 4 ay Önce

yenilik şart. bunların görüp göreceği buraya kadar,kredilerini bitirdiler.

Kanadı kırık
Kanadı kırık - 4 ay Önce

Bos is bunlar ikiside k marastan zengin oldular yetmezmi

gizemli 46
gizemli 46 - 4 ay Önce

İçinde ALLAH korkusu olan mert, cengaver, adaletli, gözü kara, vizyonu geniş genç arkadaşların belediye başkanlıkları il başkanlıkları ve millet vekilliği görevlerine getirilmesi lazım. Zenginin kulu olan DEVLETİN ve MİLLETİN parasına göz diken aç gözlü bireylerin değil. Yeter artık bu memlekete bu REVA görülmemeli. MİLLETVEKİLLERİ, BELEDİYE BAŞKANLARI, İL BAŞKANLARI RANT ve GÜÇ SAVAŞLARI uğruna memleketi mahvediyorlar dur denilmeli artık. BU GARİBAN MİLLETE YAZIK. herkes memleket işleri hakkında söz sahibi olmak istiyor ama unuttukları bir şey var hepsinin görevi el birliği ile eşit görev ve yetkiler ile memleketi KALKINDIRMAKTIR. BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEMEK DEĞİL.

AK DAVA
AK DAVA - 4 ay Önce

EVET SON GECE SON DAKİKA AHMET BEYİ İL BAŞKANLIĞINDAN ALINMASINA SEBEB SAYIN ERKOÇTU VE 3 TANE VEKİLLE BERABER UYDURUK Bİ KARALAMAYLA HAKERET ÇALARAK GÖREVDEN ALDILAR GÜN GELDİ SAYIN ÖZDEMİR VEKİL OLDU KENDİSİNE OYUN OYNAYANLAR HEPSİ SİLINDİ 1 KİŞİ HARİÇ EGER ODA YAKINDA GÖREVDEN ALINIRSA AK DAVA GERİ ASLINA DÖNER EĞER O ŞAHIS GİTMEDİKTEN SONRA BU DAVA K MARAŞ İÇİN ASLINA DÖNMEMİŞ OLUR ŞAHSIN DAVAYA ZARARI VAR KATKISI OLACAĞI YERDE BU DAVAYA ZARAR VERENLERİN SONU HÜSRAN OLMUŞTUR BU DAVA GÖNÜL DAVASIDIR ZARAR VERENLERİN DAVASI DEĞİLDİR. ..

46 maraşlı
46 maraşlı - 4 ay Önce

elım kırılaydı da bunlara oy vermeseydım

Maraşlı
Maraşlı - 4 ay Önce

Ne ekersen onu biçersin. Gün gelir herkes ettiğini bulur. Hafizalarinizi biraz yoklayin. Hani makam mevki önemli değildi önemli olan dava şuuruydu. Kongre öncesi tası tarağı toplayıp gidenler davaya küfredenler... Sizi de unutmayacaklar!!!

mozata_46
mozata_46 - 4 ay Önce

hizmet te yarışmıyorlar da birbirini al aşağı yapmak için yarışıyorlar. biri gitti inşAllah hepsi birbirini al aşağı eder millet de rahat eder. varlıklarından yoklukları daha iyidir.

orhan
orhan - 4 ay Önce

sizin gazetecilik anlayışınız nasıl bi şey siz insanlar arsına neden fine sokuyonuz geçmişte varsa bile neden yıllar sonra ortalık karıştırmak istiyorsunuz topluma yazacak bu memleketin insanına yazacak bişey bulamadınız mı? gazetecilki fitnecilik değildir günceller hakkında toplumu aydınlatır.

ARKE
ARKE - 4 ay Önce

KAZAN KAYNAMAYA BAŞLADI.


SIRADAKİ HABER