Ak Parti'de 7 Belediye Başkanı daha istifa ettirilecek

İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, Niğde ve Düzce'nin ardından 7 AKP'li belediye başkanın daha istifa edeceği iddia edildi. İşte Ak Parti'de istifa edecek Belediye Başkanları.

Ak Parti'de 7 Belediye Başkanı daha istifa ettirilecek

Ak Parti'de değişim rüzgarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘metal yorgunluğunu kabul edemeyiz’ sözleriyle başlamıştı. 4’ü Büyükşehir 6 kent belediye başkanının istifası istenmiş ve bu isimler art arda istifa etmişlerdi. Şimdi ise Ankara kulislerinde konuşulan yeni bir iddia var. O da “7 ilde daha belediye başkanlarının istifasının isteneceği” yönünde.

Kanal D muhabiri Seçil Özer, Ankara kulislerinde konuşulan bu iddiaları araştırdı. Özer kulislerde, ‘Gaziantep, Antalya, Trabzon, Ordu, Uşak, Nevşehir, Afyonkarahisar Belediye Başkanlarının istifalarının isteneceği’ iddialarının olduğunu aktardı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel daha önce hakkında çıkan bu iddialarla ilgili konuşmuş, ‘Cumhurbaşkanımızın iması bile istifa etmem için yeterli’ demişti.

Ak Parti'deki istifa operasyonunda şimdiye kadar; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş art arda görevlerini bırakmışlardı.

Bu arada Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başlanı Fatih Mehmet Erkoç’un yerinin sağlam olduğu ve istifasının istenmeyeceği bilgisine ulaşıldı. Kulislerde Başkan Erkoç’un özellikle son 2 yılda yaptığı atılımlarla yerini sağlamlaştırdığı konuşuluyor...

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
suzansuzi:)
suzansuzi:) - 5 ay Önce

Bizde inandık haber46
Fatih Mehmet Erkoç'un haberlerini yapa yapa bitiremiyosunuz.
Yeter artık.

hidayet emlik
hidayet emlik - 5 ay Önce

Fatih Mehmet Erkoç tan Allah razı olsun herşey ortada nankörlük etmesinler aslan gibi görev aşıgı insan Allah ömrümden alsın ömrüne versin Allahım onu korusun işAllah

mak
mak - 5 ay Önce

ikisinede güle güle

Hep Doğru Yazar
Hep Doğru Yazar - 5 ay Önce

İkisininde gitmesi saçma bence ikiside işini güzel yapıyor..

memet
memet - 5 ay Önce

Fatih Erkoç kalacak demek ha kaç para aldınız bu haber için söylesenize

merttenor
merttenor - 5 ay Önce

Bu haberin benzeri daha önce başka haber sitelerinde yayınlandı. Bir chp milletvekilinin iddiasıydı sanırım ve orada Fatih Erkoç gidiyor görünüyordu. O haberi yapmadınız ama şimdi bunu yapıyorsunuz. haber46 sizce Fatih Erkoç Fatma Şahinden dahamı başarılı? Bunumu demek istiyorsunuz?

mak
mak - 5 ay Önce

millet parkı yapmış..vatandaşın tarlasını ,arsasını belediye istimlak ederken çok düşük değer verip vatandaşı mahkemelerde yıllarca süründürmek başarı mı,okyanus ötesine güle güle

Ede
Ede - 5 ay Önce

Ben reisten başka kimseye güvenmiyorum.yıllardır akp için elimden geleni yaptım.fatih Mehmet erkoçun kesinlikle gitmesi gerekiyor.daha akp oy vermem yerel seçimlerde.sadece reis var bizim için


SIRADAKİ HABER

banner215

banner122

banner124

banner222

banner223

banner226

banner154

banner191

banner126

banner224

banner217

banner225