Ak Parti'de 7 Belediye Başkanı daha istifa ettirilecek

İstanbul, Ankara, Bursa, Balıkesir, Niğde ve Düzce'nin ardından 7 AKP'li belediye başkanın daha istifa edeceği iddia edildi. İşte Ak Parti'de istifa edecek Belediye Başkanları.

Ak Parti'de 7 Belediye Başkanı daha istifa ettirilecek

Ak Parti'de değişim rüzgarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘metal yorgunluğunu kabul edemeyiz’ sözleriyle başlamıştı. 4’ü Büyükşehir 6 kent belediye başkanının istifası istenmiş ve bu isimler art arda istifa etmişlerdi. Şimdi ise Ankara kulislerinde konuşulan yeni bir iddia var. O da “7 ilde daha belediye başkanlarının istifasının isteneceği” yönünde.

Kanal D muhabiri Seçil Özer, Ankara kulislerinde konuşulan bu iddiaları araştırdı. Özer kulislerde, ‘Gaziantep, Antalya, Trabzon, Ordu, Uşak, Nevşehir, Afyonkarahisar Belediye Başkanlarının istifalarının isteneceği’ iddialarının olduğunu aktardı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel daha önce hakkında çıkan bu iddialarla ilgili konuşmuş, ‘Cumhurbaşkanımızın iması bile istifa etmem için yeterli’ demişti.

Ak Parti'deki istifa operasyonunda şimdiye kadar; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş art arda görevlerini bırakmışlardı.

Bu arada Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başlanı Fatih Mehmet Erkoç’un yerinin sağlam olduğu ve istifasının istenmeyeceği bilgisine ulaşıldı. Kulislerde Başkan Erkoç’un özellikle son 2 yılda yaptığı atılımlarla yerini sağlamlaştırdığı konuşuluyor...

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
suzansuzi:)
suzansuzi:) - 13 ay Önce

Bizde inandık haber46
Fatih Mehmet Erkoç'un haberlerini yapa yapa bitiremiyosunuz.
Yeter artık.

hidayet emlik
hidayet emlik - 13 ay Önce

Fatih Mehmet Erkoç tan Allah razı olsun herşey ortada nankörlük etmesinler aslan gibi görev aşıgı insan Allah ömrümden alsın ömrüne versin Allahım onu korusun işAllah

mak
mak - 13 ay Önce

ikisinede güle güle

Hep Doğru Yazar
Hep Doğru Yazar - 13 ay Önce

İkisininde gitmesi saçma bence ikiside işini güzel yapıyor..

memet
memet - 13 ay Önce

Fatih Erkoç kalacak demek ha kaç para aldınız bu haber için söylesenize

merttenor
merttenor - 13 ay Önce

Bu haberin benzeri daha önce başka haber sitelerinde yayınlandı. Bir chp milletvekilinin iddiasıydı sanırım ve orada Fatih Erkoç gidiyor görünüyordu. O haberi yapmadınız ama şimdi bunu yapıyorsunuz. haber46 sizce Fatih Erkoç Fatma Şahinden dahamı başarılı? Bunumu demek istiyorsunuz?

mak
mak - 13 ay Önce

millet parkı yapmış..vatandaşın tarlasını ,arsasını belediye istimlak ederken çok düşük değer verip vatandaşı mahkemelerde yıllarca süründürmek başarı mı,okyanus ötesine güle güle

Ede
Ede - 13 ay Önce

Ben reisten başka kimseye güvenmiyorum.yıllardır akp için elimden geleni yaptım.fatih Mehmet erkoçun kesinlikle gitmesi gerekiyor.daha akp oy vermem yerel seçimlerde.sadece reis var bizim için

REİS
REİS - 13 ay Önce

Haber46 haberin olsun. Bu gün Ak Partide gündem sizsiniz. Haber46 Erkoç'u kayırıyor diyorlar. Hayırdır ne kayırması :)

Tehdit
Tehdit - 13 ay Önce

Az önce yanımda biri sizi aradı haberi kaldırın diye. Arayan Fatih Erkoç düşmanı ama FATİH ERKOÇ'A ZARAR VERİYOR KALDIRIN LÜTFEN dedi. Dedim ki YA SEN ERKOÇU GÜNAHIN KADAR SEVMEZSİN NEDEN BÖYLE KONUŞTUN. Karıştırma dedi. Bekliyorum haberi kaldıracakmısın kaldırmayacakmısın. ERKOÇ DÜŞMANLARI NE KADAR GÜÇLÜ GÖRECEĞİZ.

sinan
sinan - 13 ay Önce

Fatih Erkoç kalacak yazan haber46 ayağına sıktığının farkındamısın? Yarın ERKOÇ giderse ne yapacaksın nasıl özür dileyeceksin. Gazianteple Kahramanmaraşı hizmet açısından nasıl kıyasıyorsunuz anlayamadım.

Zi
Zi - 13 ay Önce

Başkanımız çalıştıkça memnun oluyoruz. Geç kalsa da iyi çalışıyor.

Mustafa D.
Mustafa D. - 13 ay Önce

Tebrikler Haber46. CHP'li Ali Öztunç'un saçma sapan iddialarının yerine bu haberi yapmanız çok daha mantıklı olmuş. Teşekkürler.

H. Faruk
H. Faruk - 13 ay Önce

Bencede haber46 nın tespitleri doğru. Özellikle yapılan köprülü kavşaklar Fatih Erkoç'u kurtarmış olmalı. Seçime kadar kalacak diye düşünüyorum. Ancak Fatma Şahin neden gidiyor anlamadım.

asil46
asil46 - 13 ay Önce

Herşey bir yana manşet muhteşem. Erkoç düşmanları bu manşeti görüp bir de haber detayını okuyunca nasıl da kudurmuşlardır. Erkoçu beğenmeyenler Menzelet Mesire Parkını, Su Arıtma Tesisini, Yadikuyular Kayak Merkezini, millet parkını, Aliya izzetbegoviç parkını, ulu cami alt geçitini, Karamanlı Kavşağını, Çukurova kavşağını bir görsün sonra bir daha düşünsünler.
Haber46!... 10 numara haber olmuş. Teşekkürler.

SARI
SARI - 13 ay Önce

MARAŞ TA BELEDİ YECİLİK YAPPPP SÖKKK BELEDİYECİLİGİ

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 13 ay Önce

Fatma Şahin'e tavsiye.Ali Fuat Cebesoy Bulvarı'nı İbrahimli yolunu delik deşik et.Kesin devam edersin.

Bülent
Bülent - 13 ay Önce

sabırlı olursanız daha güzel şeyler olacak K maraşta "erkoçun daha ilk dönemi olduğu halde baya bi yol aldı erkoçu sevmeyenlerin fışkırtmalarına aldırmayın maraşın huyu bu sevmedimi iş yapsanda fışkırtırlar aynı müslüman düşmanı avrupa gibi...

metin
metin - 13 ay Önce

geçenlerde fatma şahinle fatih erkoçun istifa edeceği konuşuldu toplam istifa ettirecek belediye başkanları 59 kişi konuşulanlara göre

ZEYNEP
ZEYNEP - 13 ay Önce

KAHRAMANMARAŞ GAZİANTEP KIYASLAMASI YAPANLAR BU HABERE ÇOK ÜZÜLECEK. HABER DOĞRU ÇIKARSA Kİ BENCE DOĞRU BİRİLERİ KAHROLACAK. ÖZELLİKLEDE AK PARTİ İÇİNDEKİ ERKOÇ DÜŞMANLARI. HA HA HA!

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 13 ay Önce

İşte böyle Fatma hanım.Hizmet senin neyine.Oyuncak yap keyfine bak.

mustafa
mustafa - 13 ay Önce

listede ikiside var boş yere o kadar yorum yapmışınız ama göreceksiniz 2 aya kalmaz...

İleri Görüş
İleri Görüş - 13 ay Önce

Bugün mahir ünal parti içerisinde çok güçlü ve söz sahibi. Yani fatih erkoç gitsin derse gider kalsın derse kalır. Bu mevzu bu kadar basit hemşerim.

Ahmet
Ahmet - 13 ay Önce

2 si birden gitsin 2 side birbirinden yalancı bana kalırsa Fatma şahin gitsin herkesten önce

KÜRŞAT46
KÜRŞAT46 - 13 ay Önce

Suçları varsa yasal işlemler yapılmalı, görevden alınmalı. Yoksa birisi istedi diye görevden gidilmez. Görevden gidenler şayet bir suçları yoksa hodri meydan gerçeğini söylesinler.


SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126