AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinden Kamuoyu duyurusu

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri kamuoyu duyurusu geçti.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinden Kamuoyu duyurusu

İŞTE O AÇIKLAMA

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak şehrimiz için önemli ve öncelikli olan konuları Ankara’daki ilgili kurum ve kuruluşlarda takibini yaparak, hizmetlerin aksamadan, ivedilikle hemşehrilerimize ulaşması konusunda gece gündüz mücadele veriyoruz.

Bunun için bakanlarımızı, bakan yardımcılarımızı ve ilgili genel müdürlerimizi sık sık ziyaret ediyor, şehrimizin sorun ve taleplerini iletiyoruz.

A-)Bu kapsamda ;12 Temmuz 2019 günü Kahraman Şehrimizin Ulaştırma ve Altyapı ile ilgili sorunları konusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ettik ve şehrimiz için önemli olduğunu değerlendirdiğimiz birçok konuyu görüşerek aşağıda zikrettiğimiz konularda bakanlığımızın desteklerini aldık .

1-) Çağlayancerit ve Dulkadiroğlu ilçelerimiz arasında mevcutta kullanılan; Hava alanı kavşağından Kahramanmaraş sanayi sitesinin doğusundan ,Ayvalı arıtma tesisi önünden devam eden ve Bulanık -Çileşeler mevkiinden itibaren mevcut yolla birleşen güzergah olarak tabir dilen ve toplam uzunluğu 59 km olması planlanan yolun tümünün karayolu ağına alınması ve karayolları şehirler arası yol standardında yapılması için projesine onay verilmiş ve projenin düzenlemesinden sonra 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi talebimiz uygun görülmüştür.

2-) Kahramanmaraş hava alanının daha önce mevcut akaryakıt istasyonu engeli nedeniyle uzatılamayan pistinin 300 metre uzatılması ve Akaryakıt istasyonu arazisi de dahil arazinin havaalanı içine alınması uygun görülmüştür. İstanbul ve Ankara uçuşlarının saatlerinin yeniden düzenlenmesi ve uçuş sayılarının artırılması talebinin eylül ayından itibaren planlanması kararlaştırılmıştır . Zira yaz döneminde Türk Hava Yollarının 30 uçağı bakıma alınmıştır. Bu sebeple Türkiye genelinde yaz döneminde bir çok sefer kaldırılmıştır .

3-) Şehir merkezimizde yapımı devam eden ve vatandaşlarımızın çok sık kullandığı ,hal kavşağı ve tren istasyon köprüsü ödenekleri yüklenici firmalara gönderilmiş ve müteahhitlerin işi aralıksız çalışarak tamamlanması talimatı sayın bakanımızca verilmiştir.

4- Andırın -Kahramanmaraş arasını yaklaşık 10.5 km kısaltacak Yeniyapan köprüsünün projesinin yapılması ve yatırım planına alınması uygun görülmüştür .

5-) Türkoğlu Lojistik merkezinin faal hale getirilmesi ,yurt dışına ürün ihraç edecek şirketlerimizin kolay ve ucuz sevkiyat yapmasını sağlamak adına organize sanayi bölgesinden lojistik merkezine taşımaya yönelik raylı sistem yapılması ve İskenderun ve Mersin limanları ile taşımanın sağlanması konusunda gerekli tedbirlerinin alınması uygun görülmüştür.

6-) Kavlaklıdan başlayarak -Kapıçam bölgesinden Gaziantep yoluna birleşen güney çevre yolu ile ilgili Büyükşehir belediyemiz ile de görüşülerek güzergah planlaması yapılması uygun görülmüştür.

7-) Daha önce güzergah projesi yapılan Ilıca -Süleymanlı ile Kahramanmaraş -Göksun yolu arası yolun yatırıma teklif edilmesi uygun görülmüştür .

8-) Kadirli-Andırın yolu Harboğazı mevkiindeki heyelanlı bölgenin yapılması ve yol çalışmasının tamamlanması ve Andırın - Göksun yolunda güzergahta yol yapılmasına engel olan elektrik direklerinin kaldırılması ile ilgili talimatlar sayın bakanımız tarafından verilmiştir.

B-)03.07.2019 Çarşamba günü Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’u AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak makamında ziyaret ettik.

Şehrimizin eğitim kalitesinin artırılması ve öğrencilerimizin başarılarının üst seviyelere çekilmesi için sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede;

Kahramanmaraş ilimizde bulunan 3077 öğretmen ihtiyacı Sayın Bakanımıza iletilmiştir. Bunun üzerine önümüzdeki atamalarda şehrimize ek 300 öğretmen kontenjanının açılması sözü alınmıştır.

İlçelerimizde belli branşlardaki öğretmenlerimizin hiç bulunmadığı özellikle belirtilmiş, Sayın Bakanımız tarafından bu sorunun ilk atamada çözülmesi konusunda söz alınmıştır.

Elbistan ilçemize e-sınav merkezinin açılması gerekliliği Sayın Bakanımıza iletilmiştir. Sayın Bakanımız bu konuda ilgili Genel Müdürlüğe talimat vermiştir.

Yüzde yetmişi tamamlanan toplam 17 okul inşaatlarından öncelikli olanların ivedilikle tamamlanması, 2019-2020 öğretim yılına hazırlanması konusunda söz alınmıştır.

Mevcut binası yıkılıp, yeniden ihale edilen fakat müteahhitten kaynaklanan sebeplerle işin yapılamaması nedeniyle tasfiye bekleyen ve inşaatı devam eden okullar özellikle görüşülmüş olup, gerekli incelemelerin ve çalışmaların yapılması konusunda söz alınmıştır. Bu gibi okullarımızda sorunun adı konulması konusunda tasfiyelerinin başlatılması gerekliliği de ayrıca belirtilmiştir.

Sadece şehrimizdeki değil, ülkemizdeki tüm ücretli ve sözleşmeli öğretmenlerimizin sorunları da sayın bakanımıza iletilmiştir.

Yapılan çalışmalarda Bakanlarımızla kısa sürede görüşmelerimizi sağlayan ve şehrimizin sorunlarının takipçisi olan; Genel Başkan Yardımcımız. Mahir Ünal’a , İçişleri Komisyonu Başkanımız Celalettin Güvenç‘e , Milletvekillerimiz Ahmet Özdemir ,İmran Kılıç ,Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal’a teşekkür ederiz

Kahraman hemşehrilerimize ve aziz milletimize arz olunur.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisi

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET
AHMET - 2 ay Önce

ne kadar komiksiniz... siz bırakın vekilliği de ne komikler 6 filminin 1 bölümünü çekin. memlekete faydanız yok bari zararınız olmaz

Mahmut
Mahmut - 2 ay Önce

Kuzey çevre yolu bittide güney yolu kaldı istasyon köprüsü kaç kuruşluk ki bu kadar sürdü her gün reziliz hangi birini anlatayımki bu kadar oy al bumu karşılığı yazıklar olsun

Sedat
Sedat - 2 ay Önce

Hızlı tren gelecekti. Ondan haber var mı? Mahir Ünal’a bir sorsanız .,,

Adsız
Adsız - 2 ay Önce

Yuh size daha öncede kaç defa açıklama yaptınız hal kavşağı ve istasyon köprüsü ile alakalı ama ne çalışma ne bir hareketlilik hepsi bu milleti uyutma planı para yok para ne ile yapacaksın

MEHMET
MEHMET - 2 ay Önce

ÖNCE ÇEVRE YOLUNU VE MADALYALI KAVŞAKTA Kİ YIKILAN KÖPRÜYÜ YAPTIRIN TRAFİK YOĞUNLUĞU BU BÖLGEDE SICAK HAVA İLE BİRLİKTE DAYANILMAZ BOYUTLARDA

Ökkeş
Ökkeş - 2 ay Önce

Sayın millet vekilleri bunlar seçim vaadi değilmiydin zaten. Reisin dediği gibi biz lafa değil icraata bakarız ki yapılan icraat Yok malesef başlanan hiç bir projede zamanında bitmiyor.şahsi kanaatim milleti küstürmeyin bildiri yapmayın icraat yapılsın

KAHRAMANÖKKEŞ
KAHRAMANÖKKEŞ - 2 ay Önce

Bütün isleri çözmüşler helal olsun.Artık 4 yil gözükmezler:D

rozturk.59
rozturk.59 - 2 ay Önce

Sizin Bu Yalanlarınıza Ancak Akoyunlarınız İnanır. Haydi YAllah Başka Kapıya. Siyasetçi Babam Olsa Söylediklerine İnanırsam Şerefsizim...!!!???

BYRM
BYRM - 2 ay Önce

MAHİR ÜNAL NERDE

malikes
malikes @BYRM - 2 ay Önce

hızlı tren gelirken tekeri patlamış tamircisi ancak gine bissau da varmış o da ölmüş o yüzden kusura bakman yht gelmiyormuuuuuşş.....

kamber
kamber - 2 ay Önce

İstanbullular bunları tutuşdurdu keşke bizde belediye seçiminde oylarımızla Kahramanmaraşlılar olarak bunlara bir ders verebilseydik

Havva doğru
Havva doğru - 2 ay Önce

Bütün sorunlarımızı çözmüşler yedi uyurlar . Tabi inanan varsa !

Emekli
Emekli - 2 ay Önce

Anlaşılan hiç bir sorun kalmamış bütün sorunları halletmişler ama netice yok ortada benimde hiç inanasım gelmedi

taşkın
taşkın - 2 ay Önce

Zerre inancımız yok bunlara oyalama da bir numara bizim sayın vekiller... umarım söylediklerini yaparlarda ben yanılırım ama zannetmiyorum..

Çiçek
Çiçek - 2 ay Önce

Ben koyu bir ak partiliyim ama sizler torpilsiz hiç bir şey yapmiyorsunuz Allah elinize düşürmesin başka bir şey demiyorum ancak en yakınlarıniza destek çıkın fakirin her zaman yüzü karadır.

RAMAZAN P
RAMAZAN P - 2 ay Önce

Tramvay ne zaman gelecek? Bin yıllık görüntü kirliliği olan binalar ne zaman yenilenecek? Yedi komşu illerden ne zaman otoban bağlantisi yapılacak? Dokuz ilçeyle karayolu ulaşımı ne zaman kolaylaşacak ? Hızlı tren ne zaman gelecek? İlimizin sorunlarını daha sayayım mi?

Maraş
Maraş - 2 ay Önce

Kim inanır kadir inanır bizde yedik hsdi ordan . Ceplerinizi doldurmaya geldiniz hepiniz

lafla peynir gemisi yürür mü
lafla peynir gemisi yürür mü - 2 ay Önce

"ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" yıllardır aynı açıklamalar. 15 yıldır maraş-göksun, göksun - elbistan, elbistandan direk maraş, içme- ılıca, göksun-andırın, göksun-tomarza-kayseri yolları bir türlü bitmez antepte kayseride olsa oynaya oynaya bunları en geç bir yılda bititrtirler. hala maraş suyunu içen neden ishal olur. dünyanın en bol doğal su kaynağı olan ilde suda neden problem olur.

46
46 - 2 ay Önce

7 uyurlarda bu gün .

Dürüst
Dürüst - 2 ay Önce

Lütfen dürüst olun siz önce belediye yönetimine bakın yaptığı boş yatırımlar ve Aksu deresinin ıslahı arıtma tesisi siz bunları yapın ve Maraş'ın arazilerini kimlere peşkeş çekiliyor onlarla bakın

admin
admin - 2 ay Önce

afşine hiç bir yok mu

Kazım Sertel
Kazım Sertel - 2 ay Önce

Yalan olur da bu kadar mı olur...?
Çok güldüm.
". İstanbul ve Ankara uçuşlarının saatlerinin yeniden düzenlenmesi ve uçuş sayılarının artırılması talebinin eylül ayından itibaren planlanması kararlaştırılmıştır . Zira yaz döneminde Türk Hava Yollarının 30 uçağı bakıma alınmıştır. Bu sebeple Türkiye genelinde yaz döneminde bir çok sefer kaldırılmıştır ."

Kayt
Kayt - 2 ay Önce

Gözlerimizi yaşarttınız...

ALİ YILDIRIM
ALİ YILDIRIM - 2 ay Önce

6 akp milletvekli ≤ ali öztunç (küçük veya eşittir )

Cengiz nar
Cengiz nar - 2 ay Önce

Bunlar nerde yaşıyor acaba bunlar seçimden sonra istasyon geçmemiş galiba bırakın hizmeti varlığınızı bilen yok

Afşinli
Afşinli - 2 ay Önce

Afşin Elbistan Termik Santralı zehir saçıyor. Sayın iktidar millet vekilleri bu durumu sorun kabul etmiyor mu. Bunu savunmak dile getirmek sadece muhalefet milletvekiline mi kalmalı, saygıyla sağırlara duyurulur.

Ramazan Er
Ramazan Er - 2 ay Önce

Batı köyleri için yapılacak olan ve yılan hikayesine dönen köprüden bahsetmediğiniz için sonsuz şükranlarımızı sunarız hal kavşağı ve istasyon köprüsüde hallolur inşAllah bugün gene çalışan göremedik bilginiz olsun çok çalışkan vekillerim.

NACAR
NACAR - 2 ay Önce

Tespitler ve talepler guzel dilerim bu talepler sozde ve kagit uzerinde kalmaz ve biran obce uygulamaya gecer yada devam eden projeler biran önce biter. Memleket bizim ve calismak ve gelirtirmek sizlerin elinde bu yetkiyi halk size verdi ve geregini en guzel sekilde yapmak boynunuzun borcu.

misafir
misafir - 2 ay Önce

Görüşme ile olmuyor hep görüşüldü yılllarca bu millet bekledi icraat yok faaliyet yok beklemeye devam edeceğiz sizde görüşmeye devam edin saygılar......

drsn fdkr
drsn fdkr - 2 ay Önce

mesela gölkent deki kanala bariyer , kaldırım , kazılan yolun yapımı bunlar içindemi kurultay yapacaksınız.belediyeciliğin kitabını yazan başkan ne yapar...lafa bakale gece gündüz çalışıyorlarmış...

Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Size hakkımı helal etmiyorum hiç bir hakkımı savunmuyorsunuz orada oturup vakit geçidiyorzunuz yatmaya devam işiniz gücünüz yol insan hakkı hiç yok sizi biz niyeseçtik doğruya doğru eğriye eğri karar verin diye seçtik orda oturunda vakit geçirin diye seçmedik akıllı insan şehrine insanını düşünen hakkını savunan kişiyiseçer siz böyle devam edin

eşter
eşter - 2 ay Önce

maraşın eğitimin bitirdiniz suçu binalara atmayın. daha önce aynı binalarla 33. sıraya nasıl geldi. özellikle eğitimi bitirecek eğitimle ilgisi olmayan il ilçe ve okul yöneticisi seçip arkalarında durup bu noktaya getirdiniz. sonrada aklı fikri ilmi olmayan binaları suçluyorsunuz. eğitimde yetki ellerinde olan tüm il müdür yardımcıları ilçe müdürlerini alın bakayım neler oluyor. bu güne kadar eğitim için en yapmışlar. seçtikleri okul müdürleriyle gelinen nokta bu.

vatandaş
vatandaş @eşter - 2 ay Önce

imam hatip liya müdürler sürü yetiştirmek görevleri...

Ejder KURU
Ejder KURU @eşter - 2 ay Önce

Yorumunuz daha doğrusu tespitiniz hakikaten mükemmel tebrikler.

K.maras
K.maras - 2 ay Önce

Danışmanlarınız biraza daha acıtosyan yapabilirlerdi madem bunları biliyormuşsunuz ne bekliyorsunuz daha

Yorumsuz
Yorumsuz - 2 ay Önce

Yol ve inşaattan başka birşey bilmezmisiniz siz. Mesela; çevre sorunları (hava kirliliği, şu kirliliği) sosyal projeler, suriyeliler meselesi,

Salih Özsağır Emekli öğretmen
Salih Özsağır Emekli öğretmen - 2 ay Önce

Bu bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim.
Bu çalışmaları bilmeyenler farklı fikirlere kayabiliyorlar.

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Bari gece gündüz çalışıyoruz deseydiniz garfild geceleri rahat uyumak için gündüzleri sürekli dinleniyor

Balbaba
Balbaba - 2 ay Önce

ÖNSEN KÖPRÜSÜNÜN YAPILMASINI İSTİYORUZ...

Fatih
Fatih @Balbaba - 2 ay Önce

Ya gardaş memleketin göbegindeki 10 metrelik köprüyü yapamayanlar en az 100 metrelik köprüyu nasil yapsinlar

Külyutmaz
Külyutmaz - 2 ay Önce

Hani HeLeTe

drsn
drsn - 2 ay Önce

bu arada maraş karamanlı hacınoğlu içme elbistan yolu hani reisin cumhurbaşkanı olmadan müftülük meydanında verdiği sözü bir hatırlatsanız hızlı trenle birlikte sizi yedi uyurlar sizi...

BYRM
BYRM - 2 ay Önce

NİYE FOTOGRAFI YOK

Maraşlı
Maraşlı - 2 ay Önce

Evri mahallesi var kasaba, yolu berbat, hele bir okulu var ki 10 senedir boya görmüyor. Oy zamanı gelince ugradiginiz yerlerden biri

Yaşar
Yaşar - 2 ay Önce

Allah razı olsun ama nedense hep sözleriniz kalıyor icraatà gelince hicbirsey yok vatandaşı kandırmayin insaf edin hep senaryo

Hümeyra
Hümeyra - 2 ay Önce

Akpnin elde var bir şehri size hiçbir hizmete gerek yok nasıl olsa akpye oy veriyorsunuz niye zahmet etsinler

Özet
Özet - 2 ay Önce

Bunlar lafta kalmaz inşAllah, takipçisi olalım

metin
metin - 2 ay Önce

bir defa da gelin hal kavşağını istasyon köprüsünü aylardır istasyon köprüsüne çivi çakılmıyordu sanki boğaz köprüsü yapıyorlar burayı belediye bile bir ayda yapar bitirirdi insanlara çile çektiriyorlar

EDE
EDE - 2 ay Önce

ARENA STADI YOK, HIZLI TREN YOK, ŞEHİR İÇİ RAYLI SİSTEM YOK, ŞEHİR İÇİ KÖPRÜLÜ KAVŞAKLAR YOK.

İsmi lazım değil
İsmi lazım değil - 2 ay Önce

Hiçbir söyledikleri somut ve net değil. Ecek, acak, ekleriyle süslenmiş lakırdılar. Günü kurtarmak ve şirin görünmek adına uydurulmuş olduğu belli. O yüzden durmak yok beklemeye devam!

hayretler
hayretler - 2 ay Önce

referans olup atadığınız adamlarınızla eğitimde maraşı sondan birinci yaptınız. hangi yüzle karşımıza çıkıp konuşabiliyorsunuz.

mehmet gök
mehmet gök - 2 ay Önce

Bunların hepsi yalan torpilsiz yapılır mı

vatan evladı
vatan evladı - 2 ay Önce

Kuzey cevre yolu ne kadar sacmaysa ,! Önsen e köprü yapip kayseri yolundan geldigi söylenen araclar icin maliyet ve gereklilik konusunda beynini kullanan varmi, yoksa o bölgede tarla alip imara actirip simdide parayi götürme hevesinde olanlarin dillendirmesimi ,! Orda sahislar üzerine arsa arazi alip universite acicak olanlar vardi kimdi acaba ,! Yoneticileri uyarıyorum vatan sever olarak

Mustafa
Mustafa - 2 ay Önce

Mahir bey by şehrin vekili degilmi nerdeler acaba?????

mag
mag - 2 ay Önce

... ve sonra bir gülme geldi bana.... afedersiniz....

türk
türk - 2 ay Önce

akaryakıt istasyonunun sahibi orda duruyor. niye engellemiş vatan sever cihat bey...

Akdl
Akdl - 2 ay Önce

42 YILDIR BEKLENEN GÖLET
Andırın-Osmancık Mahallesi olarak 1977 yılında 4 000 hektar susuz arazilerin suya kavuşması için müracatta bulunduk.Nihayet 36 yıl sonra 2013 te başlandı.Sevindik.2016 yılında tamamlanaca denildi.Yıl 2019 hala yarım bekliyor.Sayın vekillerimiz birde bununla ilgilense de bu su bekleyen araziler suya
kavuşabilse.

İsa kardeş
İsa kardeş - 2 ay Önce

Pazarcık analık çocuğu hizmet getirmeyin sizde gelmeyin mümkünse koyu bir ak partili olarak söylüyorum ali öztunç tek başına sizden iyi çalışıyor

A.KDL 46
A.KDL 46 - 2 ay Önce

ANDIRIN-OSMANCIK MAHALLESİ GÖLETİ
42 yıl önce(1977)müracaatını yaptığımız,ancak 36 yıl sonra 2013 te başlayıp 2016 da tamamlanacağı
söylenen Andırın Osmancık Mahallesi Göleti 6.5 yıldır tamamlanamamış yarım bekliyor.Sayın vekillerimiz bu göletle de bir ilgilenip 4 000 hektarlık tarlalar susuzluktan kurtarıla bilse

MİSAFİR
MİSAFİR - 2 ay Önce

Birazda gerçekleri söyleseler

Kara Murat
Kara Murat - 2 ay Önce

Bu hikayeleri çok duyduk şehrin hali ortada bunlar vintrine oynuyor geçmiş yıllardaki çalışmalar ortada artık bu şehre bu hikayeleri yutturamazsınız her şey ortada herkes her şeyi çok iyi biliyo cumhur başkanımın sayesinde gidiyorsunuz inanan ve adınız gibi bilin biz sizlere oy vermiyoruz biz sadece cumhur başkanımızın hatırı için oy veriyoruz hadi er meydanı bireysel olarak anket yaptırın kaç oy aldığınızı görürsünüz milletle dalga geçmeyi bırakın

Gülhan
Gülhan - 2 ay Önce

Sürekli planlar projeler anlatılıyor bide icraatları görseydik ya

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Elbistan bakmayın sadece maraş var gündeminizde
Elbistanın parasında alın harcayın oralara buralara Elbistan bir çivi bile çakmayın

Akdl
Akdl - 2 ay Önce

Teşekkür ederiz ama Andırın -Osmancık Mahallesinde 4000 hektar susuz arazi için 1977 de Gölet yapımı için başvurduk.42 yıldır yapılacak diye bekliyoruz.2013 te başlanabildi ama malesef 6 yıldır
bir Gölet tamamlanamadı.Yarım beklemekte.Yarım Gölete baktıkça kahroluyoruz.Birde bu göletle ilgilenseniz tamamlanır mı aceba?Daha kaç yıl bekleyeceğiz?Ömrümüz yetecek mi?

kayt
kayt - 2 ay Önce

bunun için size ne gerek var.Ortalama bir vatandaşta şehrin sıkıntılarını görüyor....

Sayn
Sayn - 2 ay Önce

Sayin vekillerim kentsel dönüşümü niye gündeme getrmedinz

Veli
Veli - 2 ay Önce

Bati koyleri koprusu noldu bati koylerinden yuzde doksan oy aliyorsunuz gerek gormedinizmi buradakiler nasilsa ahmak her kosulda oy verirmi diyorsunuz.

Ökkeş
Ökkeş - 2 ay Önce

Yorumları beğenmeyen yalaka çık dışarı acaba

İbrahim
İbrahim - 2 ay Önce

Atın maraş halkı yer sizkendinizde başka sını duşunmessiniz k maraş da 200 km goguys gidin şehirlerin altyapısı koprulu kavşakları bi cok şehirle ilgili çalışmaları bitmişdir bizse daha kavşak ve altgeciderimizi bitiremedik i

vatandaş
vatandaş - 2 ay Önce

ne yapsanız boş olan oldu bi kere , temizlik şart bunu bildin mi ?

MURAT AĞYAR
MURAT AĞYAR - 2 ay Önce

TEŞEKKÜRLER SAYIN VEKİLLERİM

serdar beşen
serdar beşen - 2 ay Önce

k.maras bertız ulılıde asımı ıcınde bır gorusme yapsaydınız keske bertızın su sorunuyla ılgılıde 39 koyun su sıkıntısı var cevız dıkıyoruz suyumuz yok yolumuz yok bunla ılgılı bır cozum beklıyoruz

garip
garip - 2 ay Önce

aslında boşa yorumlar yapıyoruz biz layık olduğumuz şekilde hakettiğimizi görüyoruz biz kahramanmaraş halkı olarak SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZ TAYYİP ERDOĞAN için oy veriyoruz dedik ve millet vekillerimize veya belediye başkanlarını göz önünde bulundurulmadan oylar verildi biz kahramanmaraş halkına hakettiği yeride millet vekilleri gösterdi demekki biz kahramanmaraş halkı bu yaşanan durumlara bu şekil layıkız kahramanmaraş büyük şehir değil büyük bir köy halindedir tek farkı su fiyatı yükseldi emlak değerleri yüksek artıları bunlar hizmet hiç yok halkımız bu durumdan menmun ki %68 üstü oylar aldı

M Ali K
M Ali K - 2 ay Önce

İstanbul'u gördünüz,darısı Kahramanmaraş'a,vekillerimiz ne yaptınız onu söyleyin,bıktık sizlerden artık yeter

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 2 ay Önce

İNANSAK MI? NE DEMİŞ ATALARIMIZ AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ. AVRUPALI BİR DÜŞÜNÜR DE ŞÖYLE DER: 1 KM KONUŞACAĞINA 1 M'LİK İŞ YAP DEMİŞ. MAALESEF ÜZÜLEREK BELİRTMELİYİM Kİ AK PARTİNİN EN PASİF VE ETKİSİZ MİLLETVEKİLLERİ BU DÖNEMİN VEKİLLERİDİR. KİMSE TAKMIYOR, SALLAMIYOR. BU GÖRÜŞMEDE AYNI TÜRDEN...

HAKKI HAKLIOĞLU
HAKKI HAKLIOĞLU - 2 ay Önce

ŞU KALE MEVZUSUNU DA BİR AÇIKLAYIN BAKALIM


SIRADAKİ HABER

banner122