AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinden Kamuoyu duyurusu

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri kamuoyu duyurusu geçti.

SİYASET 13.07.2019, 11:17 15.07.2019, 16:00
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinden Kamuoyu duyurusu
banner257

İŞTE O AÇIKLAMA

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak şehrimiz için önemli ve öncelikli olan konuları Ankara’daki ilgili kurum ve kuruluşlarda takibini yaparak, hizmetlerin aksamadan, ivedilikle hemşehrilerimize ulaşması konusunda gece gündüz mücadele veriyoruz.

Bunun için bakanlarımızı, bakan yardımcılarımızı ve ilgili genel müdürlerimizi sık sık ziyaret ediyor, şehrimizin sorun ve taleplerini iletiyoruz.

A-)Bu kapsamda ;12 Temmuz 2019 günü Kahraman Şehrimizin Ulaştırma ve Altyapı ile ilgili sorunları konusunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ettik ve şehrimiz için önemli olduğunu değerlendirdiğimiz birçok konuyu görüşerek aşağıda zikrettiğimiz konularda bakanlığımızın desteklerini aldık .

1-) Çağlayancerit ve Dulkadiroğlu ilçelerimiz arasında mevcutta kullanılan; Hava alanı kavşağından Kahramanmaraş sanayi sitesinin doğusundan ,Ayvalı arıtma tesisi önünden devam eden ve Bulanık -Çileşeler mevkiinden itibaren mevcut yolla birleşen güzergah olarak tabir dilen ve toplam uzunluğu 59 km olması planlanan yolun tümünün karayolu ağına alınması ve karayolları şehirler arası yol standardında yapılması için projesine onay verilmiş ve projenin düzenlemesinden sonra 2020 yılı yatırım programına teklif edilmesi talebimiz uygun görülmüştür.

2-) Kahramanmaraş hava alanının daha önce mevcut akaryakıt istasyonu engeli nedeniyle uzatılamayan pistinin 300 metre uzatılması ve Akaryakıt istasyonu arazisi de dahil arazinin havaalanı içine alınması uygun görülmüştür. İstanbul ve Ankara uçuşlarının saatlerinin yeniden düzenlenmesi ve uçuş sayılarının artırılması talebinin eylül ayından itibaren planlanması kararlaştırılmıştır . Zira yaz döneminde Türk Hava Yollarının 30 uçağı bakıma alınmıştır. Bu sebeple Türkiye genelinde yaz döneminde bir çok sefer kaldırılmıştır .

3-) Şehir merkezimizde yapımı devam eden ve vatandaşlarımızın çok sık kullandığı ,hal kavşağı ve tren istasyon köprüsü ödenekleri yüklenici firmalara gönderilmiş ve müteahhitlerin işi aralıksız çalışarak tamamlanması talimatı sayın bakanımızca verilmiştir.

4- Andırın -Kahramanmaraş arasını yaklaşık 10.5 km kısaltacak Yeniyapan köprüsünün projesinin yapılması ve yatırım planına alınması uygun görülmüştür .

5-) Türkoğlu Lojistik merkezinin faal hale getirilmesi ,yurt dışına ürün ihraç edecek şirketlerimizin kolay ve ucuz sevkiyat yapmasını sağlamak adına organize sanayi bölgesinden lojistik merkezine taşımaya yönelik raylı sistem yapılması ve İskenderun ve Mersin limanları ile taşımanın sağlanması konusunda gerekli tedbirlerinin alınması uygun görülmüştür.

6-) Kavlaklıdan başlayarak -Kapıçam bölgesinden Gaziantep yoluna birleşen güney çevre yolu ile ilgili Büyükşehir belediyemiz ile de görüşülerek güzergah planlaması yapılması uygun görülmüştür.

7-) Daha önce güzergah projesi yapılan Ilıca -Süleymanlı ile Kahramanmaraş -Göksun yolu arası yolun yatırıma teklif edilmesi uygun görülmüştür .

8-) Kadirli-Andırın yolu Harboğazı mevkiindeki heyelanlı bölgenin yapılması ve yol çalışmasının tamamlanması ve Andırın - Göksun yolunda güzergahta yol yapılmasına engel olan elektrik direklerinin kaldırılması ile ilgili talimatlar sayın bakanımız tarafından verilmiştir.

B-)03.07.2019 Çarşamba günü Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’u AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak makamında ziyaret ettik.

Şehrimizin eğitim kalitesinin artırılması ve öğrencilerimizin başarılarının üst seviyelere çekilmesi için sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede;

Kahramanmaraş ilimizde bulunan 3077 öğretmen ihtiyacı Sayın Bakanımıza iletilmiştir. Bunun üzerine önümüzdeki atamalarda şehrimize ek 300 öğretmen kontenjanının açılması sözü alınmıştır.

İlçelerimizde belli branşlardaki öğretmenlerimizin hiç bulunmadığı özellikle belirtilmiş, Sayın Bakanımız tarafından bu sorunun ilk atamada çözülmesi konusunda söz alınmıştır.

Elbistan ilçemize e-sınav merkezinin açılması gerekliliği Sayın Bakanımıza iletilmiştir. Sayın Bakanımız bu konuda ilgili Genel Müdürlüğe talimat vermiştir.

Yüzde yetmişi tamamlanan toplam 17 okul inşaatlarından öncelikli olanların ivedilikle tamamlanması, 2019-2020 öğretim yılına hazırlanması konusunda söz alınmıştır.

Mevcut binası yıkılıp, yeniden ihale edilen fakat müteahhitten kaynaklanan sebeplerle işin yapılamaması nedeniyle tasfiye bekleyen ve inşaatı devam eden okullar özellikle görüşülmüş olup, gerekli incelemelerin ve çalışmaların yapılması konusunda söz alınmıştır. Bu gibi okullarımızda sorunun adı konulması konusunda tasfiyelerinin başlatılması gerekliliği de ayrıca belirtilmiştir.

Sadece şehrimizdeki değil, ülkemizdeki tüm ücretli ve sözleşmeli öğretmenlerimizin sorunları da sayın bakanımıza iletilmiştir.

Yapılan çalışmalarda Bakanlarımızla kısa sürede görüşmelerimizi sağlayan ve şehrimizin sorunlarının takipçisi olan; Genel Başkan Yardımcımız. Mahir Ünal’a , İçişleri Komisyonu Başkanımız Celalettin Güvenç‘e , Milletvekillerimiz Ahmet Özdemir ,İmran Kılıç ,Mehmet Cihat Sezal ve Habibe Öçal’a teşekkür ederiz

Kahraman hemşehrilerimize ve aziz milletimize arz olunur.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisi

Yorumlar (73)
AHMET 2 yıl önce
ne kadar komiksiniz... siz bırakın vekilliği de ne komikler 6 filminin 1 bölümünü çekin. memlekete faydanız yok bari zararınız olmaz
Mahmut 2 yıl önce
Kuzey çevre yolu bittide güney yolu kaldı istasyon köprüsü kaç kuruşluk ki bu kadar sürdü her gün reziliz hangi birini anlatayımki bu kadar oy al bumu karşılığı yazıklar olsun
Adsız 2 yıl önce
Yuh size daha öncede kaç defa açıklama yaptınız hal kavşağı ve istasyon köprüsü ile alakalı ama ne çalışma ne bir hareketlilik hepsi bu milleti uyutma planı para yok para ne ile yapacaksın
MEHMET 2 yıl önce
ÖNCE ÇEVRE YOLUNU VE MADALYALI KAVŞAKTA Kİ YIKILAN KÖPRÜYÜ YAPTIRIN TRAFİK YOĞUNLUĞU BU BÖLGEDE SICAK HAVA İLE BİRLİKTE DAYANILMAZ BOYUTLARDA
Ökkeş 2 yıl önce
Sayın millet vekilleri bunlar seçim vaadi değilmiydin zaten. Reisin dediği gibi biz lafa değil icraata bakarız ki yapılan icraat Yok malesef başlanan hiç bir projede zamanında bitmiyor.şahsi kanaatim milleti küstürmeyin bildiri yapmayın icraat yapılsın
KAHRAMANÖKKEŞ 2 yıl önce
Bütün isleri çözmüşler helal olsun.Artık 4 yil gözükmezler:D
rozturk.59 2 yıl önce
Sizin Bu Yalanlarınıza Ancak Akoyunlarınız İnanır. Haydi YAllah Başka Kapıya. Siyasetçi Babam Olsa Söylediklerine İnanırsam Şerefsizim...!!!???
kamber 2 yıl önce
İstanbullular bunları tutuşdurdu keşke bizde belediye seçiminde oylarımızla Kahramanmaraşlılar olarak bunlara bir ders verebilseydik
Havva doğru 2 yıl önce
Bütün sorunlarımızı çözmüşler yedi uyurlar . Tabi inanan varsa !
Emekli 2 yıl önce
Anlaşılan hiç bir sorun kalmamış bütün sorunları halletmişler ama netice yok ortada benimde hiç inanasım gelmedi
taşkın 2 yıl önce
Zerre inancımız yok bunlara oyalama da bir numara bizim sayın vekiller... umarım söylediklerini yaparlarda ben yanılırım ama zannetmiyorum..
Çiçek 2 yıl önce
Ben koyu bir ak partiliyim ama sizler torpilsiz hiç bir şey yapmiyorsunuz Allah elinize düşürmesin başka bir şey demiyorum ancak en yakınlarıniza destek çıkın fakirin her zaman yüzü karadır.
RAMAZAN P 2 yıl önce
Tramvay ne zaman gelecek? Bin yıllık görüntü kirliliği olan binalar ne zaman yenilenecek? Yedi komşu illerden ne zaman otoban bağlantisi yapılacak? Dokuz ilçeyle karayolu ulaşımı ne zaman kolaylaşacak ? Hızlı tren ne zaman gelecek? İlimizin sorunlarını daha sayayım mi?
Maraş 2 yıl önce
Kim inanır kadir inanır bizde yedik hsdi ordan . Ceplerinizi doldurmaya geldiniz hepiniz
lafla peynir gemisi yürür mü 2 yıl önce
"ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" yıllardır aynı açıklamalar. 15 yıldır maraş-göksun, göksun - elbistan, elbistandan direk maraş, içme- ılıca, göksun-andırın, göksun-tomarza-kayseri yolları bir türlü bitmez antepte kayseride olsa oynaya oynaya bunları en geç bir yılda bititrtirler. hala maraş suyunu içen neden ishal olur. dünyanın en bol doğal su kaynağı olan ilde suda neden problem olur.
46 2 yıl önce
7 uyurlarda bu gün .
Dürüst 2 yıl önce
Lütfen dürüst olun siz önce belediye yönetimine bakın yaptığı boş yatırımlar ve Aksu deresinin ıslahı arıtma tesisi siz bunları yapın ve Maraş'ın arazilerini kimlere peşkeş çekiliyor onlarla bakın
admin 2 yıl önce
afşine hiç bir yok mu
Kazım Sertel 2 yıl önce
Yalan olur da bu kadar mı olur...?
Çok güldüm.
". İstanbul ve Ankara uçuşlarının saatlerinin yeniden düzenlenmesi ve uçuş sayılarının artırılması talebinin eylül ayından itibaren planlanması kararlaştırılmıştır . Zira yaz döneminde Türk Hava Yollarının 30 uçağı bakıma alınmıştır. Bu sebeple Türkiye genelinde yaz döneminde bir çok sefer kaldırılmıştır ."
Kayt 2 yıl önce
Gözlerimizi yaşarttınız...
ALİ YILDIRIM 2 yıl önce
6 akp milletvekli ≤ ali öztunç (küçük veya eşittir )
Cengiz nar 2 yıl önce
Bunlar nerde yaşıyor acaba bunlar seçimden sonra istasyon geçmemiş galiba bırakın hizmeti varlığınızı bilen yok
Afşinli 2 yıl önce
Afşin Elbistan Termik Santralı zehir saçıyor. Sayın iktidar millet vekilleri bu durumu sorun kabul etmiyor mu. Bunu savunmak dile getirmek sadece muhalefet milletvekiline mi kalmalı, saygıyla sağırlara duyurulur.
Ramazan Er 2 yıl önce
Batı köyleri için yapılacak olan ve yılan hikayesine dönen köprüden bahsetmediğiniz için sonsuz şükranlarımızı sunarız hal kavşağı ve istasyon köprüsüde hallolur inşAllah bugün gene çalışan göremedik bilginiz olsun çok çalışkan vekillerim.
NACAR 2 yıl önce
Tespitler ve talepler guzel dilerim bu talepler sozde ve kagit uzerinde kalmaz ve biran obce uygulamaya gecer yada devam eden projeler biran önce biter. Memleket bizim ve calismak ve gelirtirmek sizlerin elinde bu yetkiyi halk size verdi ve geregini en guzel sekilde yapmak boynunuzun borcu.
misafir 2 yıl önce
Görüşme ile olmuyor hep görüşüldü yılllarca bu millet bekledi icraat yok faaliyet yok beklemeye devam edeceğiz sizde görüşmeye devam edin saygılar......
drsn fdkr 2 yıl önce
mesela gölkent deki kanala bariyer , kaldırım , kazılan yolun yapımı bunlar içindemi kurultay yapacaksınız.belediyeciliğin kitabını yazan başkan ne yapar...lafa bakale gece gündüz çalışıyorlarmış...
Mehmet 2 yıl önce
Size hakkımı helal etmiyorum hiç bir hakkımı savunmuyorsunuz orada oturup vakit geçidiyorzunuz yatmaya devam işiniz gücünüz yol insan hakkı hiç yok sizi biz niyeseçtik doğruya doğru eğriye eğri karar verin diye seçtik orda oturunda vakit geçirin diye seçmedik akıllı insan şehrine insanını düşünen hakkını savunan kişiyiseçer siz böyle devam edin
eşter 2 yıl önce
maraşın eğitimin bitirdiniz suçu binalara atmayın. daha önce aynı binalarla 33. sıraya nasıl geldi. özellikle eğitimi bitirecek eğitimle ilgisi olmayan il ilçe ve okul yöneticisi seçip arkalarında durup bu noktaya getirdiniz. sonrada aklı fikri ilmi olmayan binaları suçluyorsunuz. eğitimde yetki ellerinde olan tüm il müdür yardımcıları ilçe müdürlerini alın bakayım neler oluyor. bu güne kadar eğitim için en yapmışlar. seçtikleri okul müdürleriyle gelinen nokta bu.
vatandaş 2 yıl önce
imam hatip liya müdürler sürü yetiştirmek görevleri...
Ejder KURU 2 yıl önce
Yorumunuz daha doğrusu tespitiniz hakikaten mükemmel tebrikler.
K.maras 2 yıl önce
Danışmanlarınız biraza daha acıtosyan yapabilirlerdi madem bunları biliyormuşsunuz ne bekliyorsunuz daha
Yorumsuz 2 yıl önce
Yol ve inşaattan başka birşey bilmezmisiniz siz. Mesela; çevre sorunları (hava kirliliği, şu kirliliği) sosyal projeler, suriyeliler meselesi,
Salih Özsağır Emekli öğretmen 2 yıl önce
Bu bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim.
Bu çalışmaları bilmeyenler farklı fikirlere kayabiliyorlar.
Vatandaş 2 yıl önce
Bari gece gündüz çalışıyoruz deseydiniz garfild geceleri rahat uyumak için gündüzleri sürekli dinleniyor
Balbaba 2 yıl önce
ÖNSEN KÖPRÜSÜNÜN YAPILMASINI İSTİYORUZ...
Fatih 2 yıl önce
Ya gardaş memleketin göbegindeki 10 metrelik köprüyü yapamayanlar en az 100 metrelik köprüyu nasil yapsinlar
Külyutmaz 2 yıl önce
Hani HeLeTe
drsn 2 yıl önce
bu arada maraş karamanlı hacınoğlu içme elbistan yolu hani reisin cumhurbaşkanı olmadan müftülük meydanında verdiği sözü bir hatırlatsanız hızlı trenle birlikte sizi yedi uyurlar sizi...
BYRM 2 yıl önce
NİYE FOTOGRAFI YOK
Maraşlı 2 yıl önce
Evri mahallesi var kasaba, yolu berbat, hele bir okulu var ki 10 senedir boya görmüyor. Oy zamanı gelince ugradiginiz yerlerden biri
Yaşar 2 yıl önce
Allah razı olsun ama nedense hep sözleriniz kalıyor icraatà gelince hicbirsey yok vatandaşı kandırmayin insaf edin hep senaryo
Hümeyra 2 yıl önce
Akpnin elde var bir şehri size hiçbir hizmete gerek yok nasıl olsa akpye oy veriyorsunuz niye zahmet etsinler
Özet 2 yıl önce
Bunlar lafta kalmaz inşAllah, takipçisi olalım
metin 2 yıl önce
bir defa da gelin hal kavşağını istasyon köprüsünü aylardır istasyon köprüsüne çivi çakılmıyordu sanki boğaz köprüsü yapıyorlar burayı belediye bile bir ayda yapar bitirirdi insanlara çile çektiriyorlar
EDE 2 yıl önce
ARENA STADI YOK, HIZLI TREN YOK, ŞEHİR İÇİ RAYLI SİSTEM YOK, ŞEHİR İÇİ KÖPRÜLÜ KAVŞAKLAR YOK.
İsmi lazım değil 2 yıl önce
Hiçbir söyledikleri somut ve net değil. Ecek, acak, ekleriyle süslenmiş lakırdılar. Günü kurtarmak ve şirin görünmek adına uydurulmuş olduğu belli. O yüzden durmak yok beklemeye devam!
hayretler 2 yıl önce
referans olup atadığınız adamlarınızla eğitimde maraşı sondan birinci yaptınız. hangi yüzle karşımıza çıkıp konuşabiliyorsunuz.
mehmet gök 2 yıl önce
Bunların hepsi yalan torpilsiz yapılır mı
vatan evladı 2 yıl önce
Kuzey cevre yolu ne kadar sacmaysa ,! Önsen e köprü yapip kayseri yolundan geldigi söylenen araclar icin maliyet ve gereklilik konusunda beynini kullanan varmi, yoksa o bölgede tarla alip imara actirip simdide parayi götürme hevesinde olanlarin dillendirmesimi ,! Orda sahislar üzerine arsa arazi alip universite acicak olanlar vardi kimdi acaba ,! Yoneticileri uyarıyorum vatan sever olarak
mag 2 yıl önce
... ve sonra bir gülme geldi bana.... afedersiniz....
türk 2 yıl önce
akaryakıt istasyonunun sahibi orda duruyor. niye engellemiş vatan sever cihat bey...
Akdl 2 yıl önce
42 YILDIR BEKLENEN GÖLET
Andırın-Osmancık Mahallesi olarak 1977 yılında 4 000 hektar susuz arazilerin suya kavuşması için müracatta bulunduk.Nihayet 36 yıl sonra 2013 te başlandı.Sevindik.2016 yılında tamamlanaca denildi.Yıl 2019 hala yarım bekliyor.Sayın vekillerimiz birde bununla ilgilense de bu su bekleyen araziler suya
kavuşabilse.
İsa kardeş 2 yıl önce
Pazarcık analık çocuğu hizmet getirmeyin sizde gelmeyin mümkünse koyu bir ak partili olarak söylüyorum ali öztunç tek başına sizden iyi çalışıyor
A.KDL 46 2 yıl önce
ANDIRIN-OSMANCIK MAHALLESİ GÖLETİ
42 yıl önce(1977)müracaatını yaptığımız,ancak 36 yıl sonra 2013 te başlayıp 2016 da tamamlanacağı
söylenen Andırın Osmancık Mahallesi Göleti 6.5 yıldır tamamlanamamış yarım bekliyor.Sayın vekillerimiz bu göletle de bir ilgilenip 4 000 hektarlık tarlalar susuzluktan kurtarıla bilse
MİSAFİR 2 yıl önce
Birazda gerçekleri söyleseler
Kara Murat 2 yıl önce
Bu hikayeleri çok duyduk şehrin hali ortada bunlar vintrine oynuyor geçmiş yıllardaki çalışmalar ortada artık bu şehre bu hikayeleri yutturamazsınız her şey ortada herkes her şeyi çok iyi biliyo cumhur başkanımın sayesinde gidiyorsunuz inanan ve adınız gibi bilin biz sizlere oy vermiyoruz biz sadece cumhur başkanımızın hatırı için oy veriyoruz hadi er meydanı bireysel olarak anket yaptırın kaç oy aldığınızı görürsünüz milletle dalga geçmeyi bırakın
Gülhan 2 yıl önce
Sürekli planlar projeler anlatılıyor bide icraatları görseydik ya
Vatandaş 2 yıl önce
Elbistan bakmayın sadece maraş var gündeminizde
Elbistanın parasında alın harcayın oralara buralara Elbistan bir çivi bile çakmayın
Akdl 2 yıl önce
Teşekkür ederiz ama Andırın -Osmancık Mahallesinde 4000 hektar susuz arazi için 1977 de Gölet yapımı için başvurduk.42 yıldır yapılacak diye bekliyoruz.2013 te başlanabildi ama malesef 6 yıldır
bir Gölet tamamlanamadı.Yarım beklemekte.Yarım Gölete baktıkça kahroluyoruz.Birde bu göletle ilgilenseniz tamamlanır mı aceba?Daha kaç yıl bekleyeceğiz?Ömrümüz yetecek mi?
kayt 2 yıl önce
bunun için size ne gerek var.Ortalama bir vatandaşta şehrin sıkıntılarını görüyor....
Sayn 2 yıl önce
Sayin vekillerim kentsel dönüşümü niye gündeme getrmedinz
Veli 2 yıl önce
Bati koyleri koprusu noldu bati koylerinden yuzde doksan oy aliyorsunuz gerek gormedinizmi buradakiler nasilsa ahmak her kosulda oy verirmi diyorsunuz.
Ökkeş 2 yıl önce
Yorumları beğenmeyen yalaka çık dışarı acaba
İbrahim 2 yıl önce
Atın maraş halkı yer sizkendinizde başka sını duşunmessiniz k maraş da 200 km goguys gidin şehirlerin altyapısı koprulu kavşakları bi cok şehirle ilgili çalışmaları bitmişdir bizse daha kavşak ve altgeciderimizi bitiremedik i
vatandaş 2 yıl önce
ne yapsanız boş olan oldu bi kere , temizlik şart bunu bildin mi ?
MURAT AĞYAR 2 yıl önce
TEŞEKKÜRLER SAYIN VEKİLLERİM
serdar beşen 2 yıl önce
k.maras bertız ulılıde asımı ıcınde bır gorusme yapsaydınız keske bertızın su sorunuyla ılgılıde 39 koyun su sıkıntısı var cevız dıkıyoruz suyumuz yok yolumuz yok bunla ılgılı bır cozum beklıyoruz
garip 2 yıl önce
aslında boşa yorumlar yapıyoruz biz layık olduğumuz şekilde hakettiğimizi görüyoruz biz kahramanmaraş halkı olarak SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZ TAYYİP ERDOĞAN için oy veriyoruz dedik ve millet vekillerimize veya belediye başkanlarını göz önünde bulundurulmadan oylar verildi biz kahramanmaraş halkına hakettiği yeride millet vekilleri gösterdi demekki biz kahramanmaraş halkı bu yaşanan durumlara bu şekil layıkız kahramanmaraş büyük şehir değil büyük bir köy halindedir tek farkı su fiyatı yükseldi emlak değerleri yüksek artıları bunlar hizmet hiç yok halkımız bu durumdan menmun ki %68 üstü oylar aldı
M Ali K 2 yıl önce
İstanbul'u gördünüz,darısı Kahramanmaraş'a,vekillerimiz ne yaptınız onu söyleyin,bıktık sizlerden artık yeter
HAKKI HAKLIOĞLU 2 yıl önce
İNANSAK MI? NE DEMİŞ ATALARIMIZ AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ. AVRUPALI BİR DÜŞÜNÜR DE ŞÖYLE DER: 1 KM KONUŞACAĞINA 1 M'LİK İŞ YAP DEMİŞ. MAALESEF ÜZÜLEREK BELİRTMELİYİM Kİ AK PARTİNİN EN PASİF VE ETKİSİZ MİLLETVEKİLLERİ BU DÖNEMİN VEKİLLERİDİR. KİMSE TAKMIYOR, SALLAMIYOR. BU GÖRÜŞMEDE AYNI TÜRDEN...
HAKKI HAKLIOĞLU 2 yıl önce
ŞU KALE MEVZUSUNU DA BİR AÇIKLAYIN BAKALIM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Hayrettin Güngör'ü başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:13
Güneş 05:41
Öğle 12:36
İkindi 16:19
Akşam 19:21
Yatsı 20:43