AK Parti'nin Kahramanmaraş Belediye Başkan Adayları açıklandı

AK Parti Kahramanmaraş Belediye Başkan Adaylarını tanıttı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kahramanmaraş'ta MHP İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra partisinin aday tanıtım toplantısına katıldı.

AK Parti'nin Kahramanmaraş Belediye Başkan Adayları açıklandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kahramanmaraş'ta MHP İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra partisinin aday tanıtım toplantısına katıldı.

CHP'Yİ ELEŞTİRDİ

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Ömer Çelik, Türkiye'de siyasetin iki kutba ayrıldığını, birinin 'Türkiye'yi millet yönetsin' diyenler, diğerinin de 'Millete rağmen birileri yönetsin' diyenler olduğunu söyledi. Çelik, "Biz, 'Türkiye'yi millet yönetsin' diyenleriz. Biliyorsunuz Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyet Halk Fırkası iken tüzüğünde şöyle bir ifade vardır; diyor ki 'Egemenlik kayıtsız şartsız millete aittir. Lakin millet, bu egemenliği Cumhuriyet Halk Fırkası eliyle kullanır.' Yani millet oy verecek ama kimin ülkeyi nasıl yönetmesi gerektiğine birileri karar verecek" diye konuştu.

Bugüne kadar Türkiye'yi milli iradeye aykırı olarak yönlendirmek isteyenlerin milletin iradesine karşı askeri ve yargı vesayetini kullandığını ifade eden Ömer Çelik, son olarak FETÖ tarafından 15 Temmuz'da darbe girişiminde bulunulduğunu kaydetti.

'SURİYE'NİN KUZEYİNDE TEHDİT OLUŞTURMAYA KALKANLARA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ'

ABD'nin Suriye'den çekileceğini açıklamasıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan Çelik, şunları kaydetti:

"ABD çekileceğini açıkladıktan sonra yeniden orada birtakım oluşumlar meydana gelmeye başladı. Türkiye Cumhuriyeti'ni tehdit edebileceklerini zannediyorlar. Orada PKK, PYD vasıtasıyla kurabilecekleri devletlerle, milli güvenliğimize bir tehdit oluşturabileceklerini sanıyorlar. Buradan, Maraş'tan bir kere daha söylüyoruz; Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı Suriye'nin kuzeyinde tehdit oluşturmaya kalkanlara karşı Maraşlının sözüyle söylüyoruz, asla müsaade etmeyeceğiz, asla izin vermeyeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti, dost arayanlar için yeryüzünde eşsiz bir dosttur. Türkiye Cumhuriyeti, dostluğunu isteyenler için dostunu asla yarı yolda koymayacak, dostsunu asla yarı yolda bırakmayacak eşsiz ve fedakâr bir dosttur. Suriye topraklarında, Irak topraklarında, Türkmenler, Araplar, Kürtler, bütün kardeş halklar dost istiyorlarsa onların yegâne dostu Türkiye Cumhuriyeti'dir. Ve şunu unutmasınlar; Ne Türkmenler için, ne Araplar için, ne Kürtler için bütün kardeşlerimiz için yabancı devletlerden Türkiye Cumhuriyeti'ni kötüleyerek onlara yanaşan devletlerden onlara hayır gelmez. Onlara azım olan şey, Türkiye Cumhuriyeti'nin dostluğudur. Bugüne kadar böyle olmuştur ve bundan sonra da böyle olacaktır. Etrafımızda bu terör örgütleri vasıtasıyla DEAŞ'a karşı mücadele ediyoruz diyerekten PKK'ya, PYD'ye Suriye'de bir siyasi oluşum meydana getirmek istediler. Bir devletçik kurdurtmak istediklerini, orayı bir terör bölgesi yapmak istediklerini görüyoruz. Ama Türkiye Cumhuriyeti buna müsaade etmeyecektir."

ADAYLARI AÇIKLADI

AK Partili Ömer Çelik, konuşmasının ardından ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti, Afşin'de mevcut başkan Fatih Mehmet Güven'i, Andırın'da Ahmet Doğan'ı, Dulkadiroğlu'nda mevcut başkan Necati Okay'ı, Elbistan'da Mehmet Gürbüz'ü, Ekinözü'nde Bilal Eker'i, Göksun'da mevcut başkan Hüseyin Coşkun Aydın'ı, Onikişubat'ta mevcut başkan Hanefi Mahçiçek'i, Pazarcık'ta İbrahim Yılmazcan'ı, Türkoğlu'nda mevcut başkan Osman Okumuş'u aday gösterdi. Ömer Çelik, Çağlayancerit'te MHP'nin adayı Hanifi Sarıaltun'u, Nurhak'ta ise MHP'nin ismi henüz belirlenemeyen adayını destekleyeceklerini söyledi.

İşte o isimler 

 ANDIRIN - AHMET DOĞAN

AFŞİN MEHMET FATİH GÜVEN

DULKADİROĞLU  NECATİ OKAY 

EKİNÖZÜ - BİLAL EKER  

 ELBİSTAN MEHMET GÜRBÜZ

GÖKSUN HÜSEYİN COŞKUN AYDIN 

NURHAK İTTİFAK MHP - HENÜZ BELİRLENMEDİ 

ÇAĞLAYANCERİT - HANİFİ SARIALTUN (MHP)

ONİKİŞUBAT - HANEFİ MAHÇİÇEK

PAZARCIK - İBRAHİM YILMAZCAN 

TÜRKOĞLU - OSMAN OKUMUŞ

 BÜYÜKŞEHİR - HAYRETTİN GÜNGÖR 
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 22:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Komedi
Komedi - 10 ay Önce

Akp Maraş’ı gerçekten çantada keklik görüyormuş onu anladım. Onikişubat ta oturan birisi olarak Hanefi mahçiçek e asla oy vermem .

Gökhan
Gökhan @Komedi - 10 ay Önce

Kardesim zaten bunlar böyle akp li olmayan herkez terörist bunların gözünde

furkan
furkan @Komedi - 10 ay Önce

bende daha önce başka partiye vermedim ama bu sfer bende vereceğim Ali Öztunç a algıyla alakası yok ne var bunda ki illa bişey e bağlamaya gerek yok nasıl bir zihniyet bu siz "ADAM" olmassınız

Komedi
Komedi @Komedi - 10 ay Önce

Allah kuran çarpsın hep akp ye oy verdim. Hayatımda 1 kere olsun chp ye oy vermedim. Algı yapıyorsun diyen zavallı fetöyle de hayatım boyunca 1 kere dahi işim olduysa Allah canımı alsın. Oyum CHP ye . Sizin gibiler zavallısınız. Kendiniz olun kendiniz gibi konuşun. Tayyip Erdoğan ın kelimeleriyle konuşuyorsunuz. Birebir aynısı ve çok belli oluyor ezberiniz.

Adam
Adam @Komedi - 10 ay Önce

Sen aklınca millete algı mı yapıyorsun? Sizin kime hizmet ettiğiniz belli. Siz talimatı Pensilvanya’dan alırsınız

Düşünür
Düşünür @Komedi - 10 ay Önce

Sen zaten Cehapeye oy verdin bu zamana kadar

Veli Aydoğan
Veli Aydoğan - 10 ay Önce

Bir Ak partili olarak günün birinde chp ye oy vereceğim aklımın ucundan geçmezdi

ali gülpak  binevler 12 şubat
ali gülpak binevler 12 şubat - 10 ay Önce

hiç sevmem chpyi fakat tepki olsun diye oylarız ali öz tuça

Ey Zilletciler
Ey Zilletciler @ali gülpak binevler 12 şubat - 10 ay Önce

Ali Gülpak seni iyi tanırım senin zihniyetin zaten cehape zihniyeti

Maraşlı
Maraşlı - 10 ay Önce

Bir Akp li olarak CHP ye vereceğim çünkü bir değişiklik yapılmamış

Cengiz BABA
Cengiz BABA - 10 ay Önce

Yazıklar olsun size on tane haber var yedisi ak parti maraşın çukur yolları değil belediye adına müteahhitlik yapan deği petrol açıp seçime yakın satışa çıkaran hiç değil tek derdimiz işe yaramayan aynı vekiller gibi ne derlerse eyvallah diyenler

Ertuğrul
Ertuğrul @Cengiz BABA - 10 ay Önce

Dar düşüncelisiniz bu yüzden kaybetmeye mahkumsunuz

Sandıkda umarım cvp alırsınız
Sandıkda umarım cvp alırsınız - 10 ay Önce

Bizleri adam yerine koymayanlar umarım sandıkda cevabını alır egerkı bu halk cevap vermesse demekki Maras halkında bır adamsızlık var herkese kolay gelsın

akpli
akpli - 10 ay Önce

Demek ki neymiş oyları Ali Öztunç beye vereceğiz

.
. - 10 ay Önce

Bu dönem oy yok

hasancanlı
hasancanlı - 10 ay Önce

bu ilçeyi kel alinin bağına çeviren bir adamı sen tut yeniden aday yap şimdide gel benden oy iste öylemi size oy verenin kendi adıma yedi sülalesini .......

Mehmet YILMAZ
Mehmet YILMAZ - 10 ay Önce

Tek çare CHP

Mehmet akça
Mehmet akça - 10 ay Önce

Halkta Mahçiçeğe yönelik çok eleştiri ve usanmışlık var. Biz yaptık oldu oldu yine. eğer aday bazında bakılacak olsa seçilemez yine Erdoğan hatrına katlanacak millet. yazık ama istenmemesine rağmen aday gösterilen ve istemeye istemeye oy verilen bir insan olduğunu bilmek de çok zor olsa gerek. Ak parti malesef kalesi gibi gördüğü maraşta belediyeleri kaybetmese de tepki oylarının olduğunu ve sebebini de görür araştırır bilir umudu ile

Onikişubat’lı
Onikişubat’lı @Mehmet akça - 10 ay Önce

Haklısın Ertuğrul kardeş gömeceğiz. Büyük Başkan Hanefi Mahçiçek’in alacağı oy en az %75 inşAllah

Ertuğrul
Ertuğrul @Mehmet akça - 10 ay Önce

Sizleri inşAllah 31 Mart ta sandıklara gömeceğiz

Hakim bey
Hakim bey - 10 ay Önce

Tek gıcığımız Fatih Erkoç"muyudu memlekete hizmet yaptı ya seçmezsiniz

Bertizli
Bertizli - 10 ay Önce

Yerı geldıgınde pkk sarkıcılarıyla iş biriğii yapan .bebek katılımr heyet gonderen ıktıdara eger kahramanmrastakı mhplıler destek verırse BAŞBUG ve ulkucu ve görev şehıtlerımızın kemıklerı sızlar .

şahıs
şahıs - 10 ay Önce

Akp oy verenler biz Tayyip Erdoğan için veriyoruz diyorlardı Bizde Ali Öztunç için bu sefer chp ye vereceğiz adam gibi adam Ali Öztunç

Edem46
Edem46 - 10 ay Önce

Hezimet ve hüsran oldu goksun için....saglik olsun oylar chp adayına veririz :))

Ede46
Ede46 - 10 ay Önce

Eeee bir tek fatih mi değişiyor şimdi ötekilerii göstermezsek kazanamayız mı dediler anlamadım ben bir halt olmaz bu belediye başkanlarından saksı çiçek tek projeleri bu olan adamlara oy moy yok kardeşim

Ateş
Ateş - 10 ay Önce

Bende mahçiceğe oy vermem kusura bakmayın adam mı yoktu Allahtan korkun daha yerelde AKP oy yok

Hanifi okay
Hanifi okay - 10 ay Önce

Mahçiçekmiş peh, Onikişubatın en büyük mahallesi Hürriyet'te adam gibi bir park yok, bir taziyeevi yok, akmansoyun arkasında park ve sosyal tesis için ayrılan yeride özel okula verdiler, bu mahalleli olarak verene de alana da hakkımı helal etmiyorum. Ne oldu kuzey çevre yolu mahçiçeğin arsalarının olduğu tekstil lisesinin arkasından başlandı gerisini koy ver gitsim.

Yurdal
Yurdal - 10 ay Önce

Elbistan'a dışardan aday getirmek elbistan Halkı'na hakaret.bir ak partili olarak sandığa gitmeyeceğim.

sdfg ghjj
sdfg ghjj - 10 ay Önce

Mhp nurhakta kesin kazanir

Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Ali öztunç'un güzel bir sözü var AKPARTİ maraşi neden sevmiyor ?

Saraylı ökkeş
Saraylı ökkeş - 10 ay Önce

Değişim yok aynı hamam aynı tas vatana millete hayır olsun

gerçekler
gerçekler - 10 ay Önce

halkın istediği değil........

MİSAFİR
MİSAFİR - 10 ay Önce

inşAllah ANAP ın darısına çıkarsınız

Remizi demır
Remizi demır - 10 ay Önce

Yazık çok yazık.Isımler hakkında cesıtli saıbeler dolaşırken tekrar aday gosterılmelileri çok manıdar .Demokrası bu olmasa gerek keşke tercihli oy olsada bizde Gönül rahatlığıyla oy kullanabilsek.Cok üzüldüm inşAllah yarınımız bugünden iyi olur.Ama bunu zaman gösterecek.

Kerim
Kerim - 10 ay Önce

Akparti maalesefki artık burjuva partisi olmuş halkla hiçbir alakası kalmamış halkla arasına mesafe koymuş, halkı seçimde oy kullanması gereken kuru kalabalık görmeye başlamıştır.

Turkoglu eloglu
Turkoglu eloglu - 10 ay Önce

Vay alyanaklim vay, akp ve mhp disinda aday var mi aday??? Sagcilari solcu yaptiran zihniyete yaziklar olsun.

Osman Ünsal
Osman Ünsal - 10 ay Önce

Beğenmedim

vatandaş
vatandaş - 10 ay Önce

ÖYLE BİR ALĞI OLUŞMUŞKİ AK PARTİDE KİMİ ADAY ĞÖSTERSEK KAZANIR ĞÖZÜYLE BAKIYORLAR. KENDİLERİ LÜKS EVLERDE LÜKS ARABALAR DA YAŞARKEN VATANDAŞ NASIL EVE EKMEK ĞÖTÜRECEM DİYE DÜŞÜNÜYOR ? BELEDİYELER HEP YAKINLARI AKRABALARI İLE DOLU. BİR AK PARTİ Lİ OLARAK SÖYLÜYORUM Kİ BU SENE OYUM ALİ ÖZTUNÇ,A PARTİ ĞÖZETMEKSİZİN DÜRÜST MEMLEKET SEVDALISI ADAY,LARA OY VERİCEZ. SALTANATINIZ BİTTİ AK PARTİ

Saraylı ökkeş
Saraylı ökkeş - 10 ay Önce

Selam serintepe mağralı köyleri 5 yıl daha kentsel dönüşüm yok demekki

CehaletleTopyekünMücadele
CehaletleTopyekünMücadele - 10 ay Önce

Açıklanan listeyi eleştirenlere kulak asmayın onlar Cehapenin paralı trolleri.

Merkezde oy oranlarını söylüyorum yazın bi kenara

Büyükşehir - %60
Onikişubat - % 80
Dulkadiroğlu - %80

Ahmet
Ahmet @CehaletleTopyekünMücadele - 10 ay Önce

Evet kardeşim kazanacaksınız %70 ile değil %50 ile tıpkı genel seçimlerde olduğu gibi oy kaybederek.Sen şimdi beni Fetöcü olmakla suçlayacaksın!Bu çok kolay olacak.Ama unutmayın şunu ne akpartililerin hepsi hırsız ne de onlara muhalif olanların hepsi Fetöcü.Erkoçu yediler.Demekki Erkoç ya yetersizdi-ki halk onu başarılı buluyor-ya da fetöcüydü.Fetöcü ise 15 Temmuz’dan önce her hafta melek annesini ziyarete gidip sosyal ağlardan paylaşan arkadaş neden 2. Kez aday gösterildi,varsayalım Erkoç başarısızdı neden en iyi belediye başkanı ödülü verdiniz? Yıkıcı muhalif değişim yapıcı muhalifim.Ama unutmayın ki işi ehline vermezseniz helak olmaya mahkum olacağız. Bu yorumları okuyan bir tane siyasi parti yöneticisi varsa da-ki sanmıyorum- teşkilat gezmelerini bırakıp proje açıklamayı düşünüyorlar mı acab?

Necmeddin
Necmeddin @CehaletleTopyekünMücadele - 10 ay Önce

Seçimde buraya gel AKP %45-47 alacak

ede 4646
ede 4646 @CehaletleTopyekünMücadele - 10 ay Önce

sen kendine bak. akp trolcüsü.
kaybedeceksiniz zoruna gitti heralde dokundu.
oy yok işte akp ye bunu kafana sok.

adam olun önce.
hırsızlar sizi.

Hasan
Hasan - 10 ay Önce

Ak partide öyle genç otel dinamik kişiler varken aynı tas aynı hamam. Demenin sonucunu sandıkta göstermek lazım tepki ve tavrimizi

FOTO OSMAN
FOTO OSMAN - 10 ay Önce

Türkoğlu Ak Parti Belediye başkanı adayı osmandan dolayı oy yok. Vekillere halkın isteklerini yukarıya anlatamadıklarından dolayı biri dahi olsa oy yok. Haydi milletin parasıyla reklama devam.

Hayırlı Olsun
Hayırlı Olsun - 10 ay Önce

Aralarında en iyisi Hanefi Mahçiçek inşAllah Onikişubat’ta sandıklar patlayacak

Maraşlı
Maraşlı @Hayırlı Olsun - 10 ay Önce

İnşallah öyle olacak

ede
ede - 10 ay Önce

Bir çalışan Fatih Erkoç vardı onuda harcadılar. Çalışan adam Maraş siyaset ine yaramıyor. Çünkü yanlış örnek oluyor

vekiller
vekiller - 10 ay Önce

Sayın vekiller istenmeyen bu belediye başkanları için vatandaşın içinde nasıl gezeceksiniz. Vatandaşın sizi yuhlamasına hazır olun. Çünkü vatandaşın içi yanmış. Türkoğlunda Osman gibi bir Belediye başkanı adayı gıdıklayın güleyim. Bu ne pehriz bu ne lahana. Necip fazıl ne demiş Yola çıktıklarında yolda bulduklarını değişirsen dostlarını kaybedersin vesselam. Ak partiye oy yok

Ahmet karataş
Ahmet karataş - 10 ay Önce

Osman Okumuş aday gösterildi ya yeniden.Bundan sonra daha da oy yok sizlere.Talimatı Pensilvanya’dan alıyorsunuz falan yazıyorsunuz ya.Siz onlara hizmet ederken biz mücadele ettik.İşimizden aşımızdan olan bizleriz.Neyin lafını söylüyorsunuz.Hani 31 Mart’ta Fetönün son kalıntıları temizlenecekti.Hayatımda oy vermedim Cehape ye bu seçimde sizlere inat vereceğim.Bu adayları çıkararak bizim aklımızla,inancımızla samimiyetimizle dalga geçtiniz.İsmimle yazıyorum.sizler gibi isim gizleyerek değil.Samşmiyeti olan varsa buyursun FETÖcü desin bana da.

Samet kısa
Samet kısa - 10 ay Önce

Tam maraşımıza yakışır adaylar. 7 uyur vekilden sonra bu başkanlarla da uyumaya çalmaya ve çaldırmaya devam. Erkoça yazık oldu garibim. Çok çalıştı ama yaranamadı birilerine. İyi uykular maraşım...

Rasim
Rasim - 10 ay Önce

Ak Partiye O. Okumuştan dolayı Büyükşehirdede oy yok. Türkoğlu Vatandaşı olarak ital belediye başkanı, başkan yardımcısı, ithal vekil istemiyoruz, Hele derdimizi yukarıya ulaştırmaktan aciz millet vekili hiçi istemiyoruz. Genel seçimdede bu vekillerden biri olması halinde ve ital vekil gelmesi durumunda ak partiye OY-MOY Yok..

Ökkeş
Ökkeş - 10 ay Önce

Osman okumuş çok yanlış tercih bu adam sabah akşam fotoğraf çekilmekten başka hiçbirşey yapmamıştır gidin köylülerine sorun

.
. - 10 ay Önce

Akp mahçiçekle kendi bacağına sıkıyor.bende akpliyim mhp adayı olsa ona oy verecektim ama benimde günün birinde chp ye oy vereceğim aklıma gelmezdi.

Ökkeş
Ökkeş - 10 ay Önce

Aynı fıkra gibi. Türkoğlunda O.Okumuş 6 vekili yuttu. Ak partiye Oy moy yok. Türkoğlu nasılsa K.Maraş öyle, K.Maraş nasılsa Türkiye öyle. Ak Partili olarak benim gözümde ak parti bitmiştir.

İyi Polis Kötü Polis
İyi Polis Kötü Polis - 10 ay Önce

Amareka Filimlerinde hep geçer iyi polis kötü polis. Türkoğlunda O.Okumuş Ankarda alem etti kullem etti Ak partiden Aday Oldu kendine göre iyi siyasetçi. Şimdi kötü bir siyasetçiye gerek var. Kapalı kapılar arkasından anlaşılarak Cafer Bağımsız aday gösterilerek kötü siyasetçi olacak. Güya halk diyecek ki yav cafer kötü osmana gidelim, o reisin partisinden. Onu benim külahıma anlatan Osman eski bir doğru yolcu, ve bu dönem millet gördü. Vatandaşı zor durumda bırakmak Osman=Cafer Matematiksel bir işlem. Kusura bakmayın her ikisinede oy yok. Ak Parti Maraş büyük şehrede oy yok, Genel seçimdede oy yok vekillerden dolayı..

MEHMET ÇAKIL
MEHMET ÇAKIL - 10 ay Önce

BU KADAR GERİ PLANA İTMEYİNİZ BEEEE

Haydi Bir Daha
Haydi Bir Daha - 10 ay Önce

Listenin en doğru adayı Hanefi Mahçiçek. 31 Mart’ta Onikişubat ilçesinde Sandıklar patlayacak

Sütçü İmam
Sütçü İmam - 10 ay Önce

Hanefi Mahçiçek Oy Oranı %75

kayt
kayt - 10 ay Önce

bu kadar şatafat debdebe vay vay...hergün bir ilin adayını açıkla hergün gündemde kal...yazıklar olsun ülkeme....

metin
metin - 10 ay Önce

akp nin k.maraşı sevmediği bir defa daha kanıtlandı halkın istemediği adayları inatla tekrar aday gösteriyorlar maraş yine yıllarca yerinde sayacak mararşta çalışan aday değilde kendi istediği şeyleri uygulayan insanlar istiyorlar hiç birşeye itiraz etmeyecek adaylar

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 10 ay Önce

sürünmeye devam,durmak yok.

Serkan
Serkan - 10 ay Önce

Burda milletin yorumunun altına değişik isimlerle yorum yapan 1 tek akp li var .onun bizim yorumlar karşısında kudurması çok hoşuma gidiyor . Akp ye oy vermeyecegim diyorum zillet diyor fetöcü diyor. Kendin ol kendin . A haberden duyup duyup gelip Burda yazma . Kendi cümlelerini kurmayı öğren !! Millete de iftira atma

Önce Kendine baksın
Önce Kendine baksın @Serkan - 9 ay Önce

Fetöcü diyor Vatan millet diyor her kes tamam diyor. Ama İlkönce Ak parti kendi içindeki fetöcüleri temizlesin. Vatandaşlar şunu diyor Şunaki belediye başkanı ve adayı fetöcülere yurt yeri verdi. En büyük fetöcü denilen ipek grubu sahiplerinin anası ile 14-27 aralık olaylarından bir buçuk ay sonra röportaj yaptı. Bunlar görülmüyor. Bunlar hala ak partiden belediye başkan adayı. Biri çıksın kral çıplak desin kardeşim..

maraşın geneli
maraşın geneli - 10 ay Önce

yanlışa yanlış ile devam etmekte yanlıştır. o yüzden adaylar değişmediği için bu şahıslara oy yok.
buda büyükşehir belediye başkanı oy oranını etkileyecektir.
ak parti k.maraşta bu dönem içine etti. kaybedecek inşAllah.
şimdi diyecek bazıları sen zaten şimdiye kadar vermedin diye.
ak partiye ben ve birçok tanıdığım oy verdik. inanmak zorunda değilsiniz. akp kaybedecek.
büyükşehir ali öztunç.
dulkadiroğlu iyi parti inşAllah.
ülke meselesi değil bu. yerel seçim. hem ülke meselesi bile olsa bu hırsızlara kimse oy vermez.
ak parti dönemi bitmiştir bundan sonra inşAllah.

ZULGANI
ZULGANI - 10 ay Önce

OSMAN OKUMUŞ KADRAJ HASTALIĞINA TUTULMUŞ
HALKIN HİÇBİR SORUNLARIYLA İLGİLENMİYOR
İŞİ GÜCÜ YETKİLİ BİRİLERİN YANINDA FOTOĞRAFTA ÇIKMA ÇABASI VAR

Feyza
Feyza - 10 ay Önce

Gerçek ülkücüler âkepeye hiç bir zaman oy vermez anca bahceliciler verir

Gülesim geldi
Gülesim geldi - 10 ay Önce

Adam Türkoğlunda Osmanı bilmiyormuş gibi osmana veriyor ondan sonra hayırlısı diyor. Nasıl hayır olacaksa. Bilmediğiniz adam olsa tamam diyeceğim. gülesim geliyor. Cellata şu canı koru demek gibi bir şey. Okumuştan ve vekillerden dolayı Ak partiye yerel seçimde ve genel seçimde oy yok.

asi
asi - 10 ay Önce

hayretler ak parti milleti chp ye oy vermeye zorluyor. neden acaba. smsz yoklamsında %70 in üzerinde red alanları, millete rağmen mahçiçek ve diğerleri aday gösterilmekle cumhuru yoksaymak ancak chp de olur. şu yorumlrı okyun memleket ve vatan adına içizi sızladı. temayül yoklamasında bunların çoğunun sınıfta kaldığını herkes biliyor. ayrıca bazı belediyelerde rüşvet ve yolsuzluk ayyuka çıkmış, tekrar bublara devam edin demek reise ne kazandırır. beyler bilin ki Allah var ahiret var hesap var kabir yakın

Kahramanmaras
Kahramanmaras - 10 ay Önce

Çatlasanizda patlasanizda yine akparti durmak yok yola devam

Hadi len
Hadi len - 10 ay Önce

K.Maraş gazetesinin birinde malüm bir güya gazeteci çıkmış köşe yazısında şöyle diyor "Osman Okumuş’un ayağını kaydırmak isteyen (malum) çevreler ise ‘hizmet, basın ve halk desteği’ duvarına çarparak umduklarını bulamadı" diyor hadi len oradan. Senin malüm çevre dediğin vatandaş ve halktır. Şu an Türkoğlunda bu şahsın aday gösterildiği için vatandaşın burnundan tutsan canı çıkacak. Osmanın ancak vatandaşın hakkı olan paraları sizin gibilere yedirmesinden dolayı. Vatandaş olarak Osman için Ak partiye yerelde ve genelde oy yok..

kamiloğlu
kamiloğlu - 10 ay Önce

CeHaPe demek;
çöp yığını demektir,
kirli hava demektir,
kıtlık demektir.
O halde tercih Cumhur İttifakı - AK Parti.

mustafa demir
mustafa demir - 10 ay Önce

Fatih Erkoç a yazık oldu. Adam iyi çalıştı. İnşAllah yerine gelen de çalışır.

Bilim Adamı
Bilim Adamı - 10 ay Önce

Eğer Ak Parti bu liste dışından farlı adaylarla çıksaydı çok oy kaybederdi ama hata yapmadı adaylar çok kıtmetli Hayırlı olsun.

Vatansever
Vatansever - 10 ay Önce

Sıfırdan belediyeyi kurup başarıyı yakalayan mahçiçeke verilmese zaten olmazdı onikişubat başkan mahçiçekle güzel

veli
veli - 10 ay Önce

Biz millet ne derse onu yapacagız,söz milletin, millet kimi isterse onu seçeegiz diyenler.Bu pistedekiler teamül yoklmasinda birinci çıktıysa bende eşşegin önde gideniyim.16 yıllık Akp li olarak malasef bu secimde parti gözetmeksizin Ali öztunca oy verecegim marası çantada keklik görenlere bir ders verme zamanı geldi

Bertizli cengaver
Bertizli cengaver - 10 ay Önce

Sozde akepeli Troller cehapeden ne kadar korkuyorsunuz

Maraşlı
Maraşlı - 10 ay Önce

Yapacak bişey yok Ali öztunç a başarılar

CELAL
CELAL - 10 ay Önce

HERKES KENDİ ÇIKARINI DÜŞÜNÜYOR MEMLEKETİN ÇIKARLARINI DÜŞÜNEN YOK.

DEVLET
DEVLET - 10 ay Önce

OYLAR CHP YE DEMİYORUZ PARTİ AYRIMI YAPMADAN HALKIN HAKKINI MEMLEKETİN SORUNLARINI DİLE GETİREN ALİ ÖZTUNÇ A.

maraşlı
maraşlı - 10 ay Önce

fatih erkoç un ekibini tamamıyla tasfiye etmiş görünmeyip onun tarafının tepkisini almamak için necati okayı yeniden aday yapmışlar sanırım, dulkadiroğlu na yazık oldu.
hanefi mahçiçek yine başarılıydı güzel projeler üretiyordu.

Ak ak ak
Ak ak ak @maraşlı - 10 ay Önce

Türkoğlu, Onikişubat ve Dulkadiroğlu kesin değişmeliydi...
Buna sebep olanları Allah'a havale ediyorum...

TC
TC - 10 ay Önce

ALLAH AŞKIN BAKIYORUM ŞÖYLE BİR ETRAFIMA YAPILAN NE VAR SADECE PARKLAR BAHÇELER KAVŞAKLAR ÖNEMLİ OLAN EĞİTİM İÇİN OKULLARIN FAZLALAŞTIRILMASI EĞİTİM İÇİN ÇALIŞMALAR YAPILMASI BUNLAR NAPIYORLAR PARK YAPARAK ÇİÇEK DİKEREK HEP KENDİ BÜTÇELERİNİ KALKINDIRIYORLAR BİZAZDA MAHALLELERDE GEZİNDE HALKIN İÇİNE DALIN BAKALIM NEGİBİ İHTİYAÇLARI VAR NELER İSTİYORLAR NEYMİŞ CHP TERÖRİST BİLMEM NE BİLMEM NE YAV ARKADAŞIM HER CHP Lİ TERÖRİSTMİ BEN BUNU ANLAMIYORUM VERECEKSEN BİLE OYUNU PARTİ ADINDA DEĞİLDE NE YAPABİLİR BİZLERE NELER KAZANDIRI BUNLAR İÇİN AKP YE VERİLDİDE NE OLDU VARMI BİRŞEY MAALESEF SIFIR ELDE VAR SIFIR OYÜZDEN ALİ ÖZTUNÇ DİYORUM ADAM TEK BAŞINA TEDAŞ LA MÜCADELE ETTİ....

Hata
Hata @TC - 10 ay Önce

Belediye seçimleriyle okulların alakası yok. Okul yapmak Belediyenin asli görevi değil.

Hepiniz
Hepiniz - 10 ay Önce

Bur da böyle yazarsınız âkepeye vermem oy yok yeter falan filan ne olursa seçim gecesi haşa vahiy mi geliyor bir anda oylar %70 âkepeye çıkar 50 li yıldır aynı zihniyetiniz alışmışsınız 5 _6 zenginin ağzına bakmaya

KURT
KURT - 10 ay Önce

MHP' Lİ OLARAK ÇAĞLAYAN CERİT VEYA NURHAK' GİDECEĞİME ALİ ÖZTUNÇ DERİM DAHA İYİ...

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 10 ay Önce

onikişubat ta mahçiçeke oy yok

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 10 ay Önce

2019 yılında ilimizde gerçekleşmesini istediğimiz konular :
1- istihdam ( kuzey ilçeler için )
2- tarım ve hayvancılık sorunlarının çözümü
3- turizm alanlarının tanıtımı ( esbabı kehf- başkonuş- hançer kanyonu)
4- ilçelere belediye otobüs seferleri
5- Yollar ( Andırın- Göksun ve Ilıca - Maraş
6- Eğitimde ilk onda yer almak
7- Alabalık kültürünün yaygınlaşması

Herkese teşekkürler

metehan
metehan - 10 ay Önce

memleketimize hayırlı uğurlu olsun

Ede
Ede - 10 ay Önce

Memleketin evladının memlekete verdiği zararı yabancı veremez

EDE46
EDE46 - 10 ay Önce

Bu zamana kadar AKP ye oy verdim bundan sonra oy yok diyenler, yine bize vermek zorundasınız.

Sen kimsin
Sen kimsin @EDE46 - 10 ay Önce

Sen kimsin ki sana vermek zorundayız.Kibir sizin gibilerin sayesinde anlam kazanıyor.En azından bunu öğretiyorsunuz ya insanlara.Teşekkürler sevgili Kibirli arkadaşım

Goksunlu Muro
Goksunlu Muro - 10 ay Önce

Yine goturur oyunuzu verirsiniz maraslilar zavallilar.

Bertiz46
Bertiz46 - 10 ay Önce

Tarihinde ilk defa bertizli biri belediye başkan adayı oldu Bünyamin Gökçe işte size fırsat dulkadiroglu belediyesi sizin olabilir destek olsanız ama zihniyet saplantı meselesi sizinki vermezsiniz oy alışmışsınız hazıra nede olsa

mehmet çakıl
mehmet çakıl - 10 ay Önce

HANİ ÇAĞLAYANCERİTTİN ADAYI YAZMAMIŞSINIZ BEYAAAAA

Kuzeyli
Kuzeyli - 10 ay Önce

Merkezden uzak olan yerleşim yerlerinde ( özellikle kuzey ilçelerde )
en önemli sorun İSTİHDAM alanlarının yokluğu.
Sürekli göç veriyor. Ama iş imkanı olsa yatırımlar olsa kimse göçmez
Her birimiz şehrimiz için bunu gündeme getirmeliyiz
Tarım ve hayvancılığın temel sorunları çözülürse insanlar kendi yaşadığı yerde geçimini sağlar
Ekonomik hareketlilik olur . İlde yaşayan herkes kazanır
Okunması ve gündeme gelmesi dileğiyle

Volf46
Volf46 - 10 ay Önce

Türkoğlu Osman Başkan tam isabet olmuş...yaptıkları yapacaklarının teminatıdır...Çamur at izi kalsın zihniyetindeki polikatıcılara tokat gibi bir cevap olmuş..Hizmet adamı Hayırlı olsun

Reklam
Reklam @Volf46 - 10 ay Önce

Reklama ayrılan paralar ile türkoğlu bir bukadar daha olurdu. Allah için söylesin 5 sene içerisinde medyaya ne kadar para gitti. Seçilebilmek için ne kadar gitti. Onikişubattan aday olmak için tüm onikişubatın mahalle muhtarlarına acaba kendi cebindenmi ikram etmiş. Hizmet diyorsun hayır her şey lüks, reklam, gösteriş...

Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Ekinozune bilal eker i.cok aradınız mı.Ya normal vatandaş bu adam.Nursi bey güzel çalışma yapmıştı neden aday etmediniz.

KÜÇÜKCERİT
KÜÇÜKCERİT - 10 ay Önce

Hanifi SARIALTUN Ç.CERİT için hayırlı olur inşAllah

Kara murat
Kara murat - 10 ay Önce

yazık günah güzelim Kahramanmaraş'a yüzü hiç gülmedi hizmet sıfır desene beş yıl daha yüzü gülmeyecek günah günah bu insanlara.yazıklar olsun

hacı ibrahim saçmalı
hacı ibrahim saçmalı - 10 ay Önce

CHP'NİN YENİ OYUNU: BEN BUGÜNE KADAR HEP AKPARTİYE OY VERDİM, BUNDAN SONRA CHP'YE OY VERECEĞİM YALANI.

Neden Olmasın
Neden Olmasın @hacı ibrahim saçmalı - 10 ay Önce

Türkoğluna Osman Aday olmasından dolayı Ak Partiye Türkoğlunda ve B.şehirde oy yok. CHP Büyük şehir adayına oy vermeyi de bir nevi düşünüyorum. Genel seçimdede bu vekillerden ve ithal gelecek vekillerden dolayı oy vermeyi düşünmüyorum. Güya Ak Parti kendisini düzelteceğin 6 ay önce haber verdi iyi dedik, Yine AYNI TAS AYNI HAMAM...Başkan Millet vekillerini oy düşüşünden dolayı öpecekse Neden olmasın..

muzaffer
muzaffer - 10 ay Önce

Akparti K.Maraş freni boşalmış kamyon gibi

Hadi Oradan
Hadi Oradan - 10 ay Önce

Onikişubat Süper hizmet masasına düzeltilmesini istediğim bir durumu yazdığımda hep program dahilinde yapılacaktır dediler ama o program dahilinine hiç alınmadı ve yapılmadı o yüzden ben de sizleri program dahiline almıyorum ve size oy moy yok diyorum.

Önder
Önder - 10 ay Önce

Hayırlı olsun ne diyelim.

Merhaba
Merhaba - 10 ay Önce

Çaglayancerit açıklanmadı mı

sagduyu
sagduyu - 10 ay Önce

hayırlı olsun

Gõksunlu ahmet
Gõksunlu ahmet - 10 ay Önce

Göksun ilçe başkanı kendisine adaylık verilmeyince adam salonda kafayı yedi şimdi hastanede yatıyor korkudan basin haber bile yapamadı

Kahramankent
Kahramankent - 10 ay Önce

ALİ ÖZTUNÇ GELIYOR

TC @HATA
TC @HATA - 10 ay Önce

HATA ADLI KARDEŞİM OKULLARLA ŞÖYLE ALAKASI VAR BİR YETKİLİ OLARAK GEREKLİ YERLERE EKSİK OLAN YAPILMASI GEREKEN NE VARSA BİLDİRMESİ TABİKİDE ALAKASI VAR OKADAR ÖĞRENCİLER OKUL YETERSİZLİĞİNDEN HEP DIŞARDAN OKUMAK ZORUNDA KALDI AÇIKTA KALDI BİLDİRSİN MİLLİ EĞİTİME ANKARAYA HANİ KOLLARI UZUN YA HEP ÖDÜLLER ALIYORLAR YA YETERKİ İSTESİNLER YAPILMAYACAK HİÇBİRŞEY YOK BELEDİYEYE BAŞKANLARININ HEPSİDE MİLLET VEKİLLERİYLE BAŞBAKANLIKLA HEP TEMAS HALİNDELER ÖNEMLİ OLAN İSTEMEK.....


SIRADAKİ HABER

banner122