Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, Andırın’da saha çalışmalarından fırsat bulduğu anlarda il merkezindeki ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor.

Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, Andırın’da saha çalışmalarından fırsat bulduğu anlarda il merkezindeki ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor. Doğup büyüdüğü memleketi için yollara düşen Doğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, ilçesine bir birinden önemli hizmetler yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Doğan, seçilmesi halinde Büyükşehir Belediyesi ile iyi diyaloglar kurarak ilçesindeki eksikleri birlikte yapabileceklerini dile getirdi.

Andırın için oluşturduğu projeleri Erkoç’a da teslim eden Doğan, Başkan Erkoç’tan olumlu cümleler duymasının motivelerini artırdığını belirtti. Doğan; “Kahramanmaraş Büyükşehir statüsüne alındıktan sonra merkezle birlikte kırsal yerleşim yerleri de kalkınmaya başladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Andırın’a çok iyi hizmetler yaptı. Şimdi hedefimiz bu hizmetlerin daha da artırmak. Andırın için oluşturduğumuz 42 fiziki, sosyal ve kültürel projeleri Başkanımıza sunduk, başkanımız projeler karşısında mutlu oldu. İnşallah bu göreve geldiğimizde Büyükşehir Belediyemizle diyalogumuzu artırıp kırsalla birlikte ilçe merkezimizi de daha da geliştireceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımızın niyeti kentimizi dünya şehirleri arasına girdirmek, bizde aynı hedefle yolumuza devam ediyoruz.” Dedi.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Ak Parti Andırın Belediye Başkan Aday Adayı Ayşegül Doğan, Andırın’ın gelişimi için ziyaretlere devam edeceğini, Başkan Erkoç’u ziyaretinin ardından tekrar ilçeye giderek çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman
osman - 8 ay Önce

BENCE YANLIŞ YERDE ERKOÇ VERDİĞİ SÖZLERİN KAÇTANESİNİ YERİNE GETİRDİ Kİ

Ebru TAŞÇI
Ebru TAŞÇI - 8 ay Önce

Bir bayan olarak sizi çok seviyor ve destekliyoruz.
Dualarımız sizinle Ayşegül DOĞAN

Yurdal
Yurdal - 8 ay Önce

Allah var Fatih Elbistan için çok çalıştı Andırın içinde Çalışır.

Asi maraşlı
Asi maraşlı - 8 ay Önce

Ayşegül abla sizi çok seviyorun
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Selim
Selim - 8 ay Önce

Ayşe hanım görevi layıkıyla yapacağınızı umarım

Tecirli. Osmaniye
Tecirli. Osmaniye - 8 ay Önce

Basarllar. Dileriz. Geben. Mahallesi. Diye. Bir. Mahhalle. Var. Bilmem. Duydunuzmu. Mallemiz. Icin. Porejeniz. Varml.Buyuk. sehirle. Beraber. Diyorsunuz. Ama. Gebene. Mahallemize. Ne. Yapmls. Onlara. Sorarmlslnlz. Geben. Mahallsi. Diye. Mahhalle. Varml

Murtaza...
Murtaza... - 8 ay Önce

Arkadaşlar TÜM İL DAHİLİNDE En hazır Aday adayı AYŞEGÜL DOĞAN .. Araştırın sonra yorum yapın.. Lütfen yanii...
Ayşegül Hanım yanındayız...

Ozan taş
Ozan taş - 8 ay Önce

Baki Tezcan tekrar aday olmuyor mu ? Eğer aday olursa tezcan kazanır! Bu aday kazanamaz.

ömer
ömer - 8 ay Önce

Örtülü değilse iyidir başkan olsun.


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154