Elbistanlı iş adamı, Kahramanmaraş'ı Kürdistan olarak gösterdi!

Elbistanlı iş adamı, Kahramanmaraş'ı Kürdistan olarak gösterdi.

Elbistanlı iş adamı, Kahramanmaraş'ı Kürdistan olarak gösterdi!

İngiltere'de belediye başkanı seçilen Elbistanlı İş adamı İbrahim Doğuş, yaptığı açıklamayla PKK’ya açıkça destek olduğunu saklamazken, Kahramanmaraş’ı sözde Kürdistan içinde göstermesi sert tepkilere neden oldu.

Bulunduğu bölgede Kürt nüfusunu azlığından yakınan Doğuş “Ben de Kürdistan'ın kuzeyindeki Maraş'ın Elbistan ilçesindenim”

İngiltere’nin başkenti Londra'ya bağlı Lambeth ilçesinde belediye başkanı seçilen İbrahim Doğuş, "İngiltere genelinde dört parçadan yaklaşık 300 bin Kürt var. Belediye Başkanı olduğum için Londra'nın her yerindeki Kürtler için daha güçlü ilişkiler kurabilir, yeni imkanlar sunabilirim" diye konuştu.

Sözde Kürdistan’ı kabul eden Doğuş, ‘Elbistanlıyım’ diye övündüğü vatan topraklarına ihanet derecesinde yaptığı açıklama ile şaşırttı.

Doğuş şöyle konuştu;

"Şimdi Lambeth'de halkımız Kürtlerin nüfusu azdır. Londra'nın kuzeyi ve güneyinde Kürtlerin nüfusu fazladır. İngiltere genelinde dört parçadan yaklaşık 300 bin Kürt var. Ancak Lambeth'de sayımız az.

Ancak Belediye Başkanı olduğum için Londra'nın her yerindeki Kürtler için daha güçlü ilişkiler kurabilir, yeni imkanlar sunabilirim.

Ayrıca ben de Kürdistan'ın kuzeyindeki Maraş'ın Elbistan ilçesindenim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
DELİ KURT
DELİ KURT - 3 ay Önce

** ne kürdistanı ulannnnnn*** burası türkiye .... ey oğul yazıklar olsun sana şu mahlukata baksana... türkeş reis bahçeli

cank
cank - 3 ay Önce

Vatan, Bayrak, İman namus uğruna Şahlanan Aslan'dır Kahramanmaraş... Düşman orduları girdi bağrına Kahreden Tufandır Kahramanmaraş... Kimse yan bakamaz hürriyetine Toz kondurmamışdır haysiyetine Fatihler mi gerek Türk milletine Valide Sultandır Kahramanmaraş... Madalyalı Şehir dünyada birdir İçi dışı aynı sözünde erdir Koç yiğidin harmanı olduğu yerdir Mertliğe Vatandır Kahramanmaraş... İndirilmez taştır Bayrak kalede Bir sütçü İmam var her ailede Eli, dili olmaz şikede hilede Türkdür, müslümandır Kahramanmaraş... Boyun eğmez göğsün gerer kurşuna Kapalıdır ufku yaban kuşuna Bir devleti yendi yalnız başına Gerçek kahramandır Kahramanmaraş... Açtı, silahsızdı, azmi bitmedi Maddenin manaya gücü yetmedi Yuvasını yaktı teslim etmedi Can içinde candır Kahramanmaraş... Altın harfle yazdı tarih adını Bozamaz bölücü ağız tadını Savaşda askerdir kızı kadını Barışta Ceylandır Kahmanmaraş...........iyi oku bunu tekrar tekrar oku kendini bilmez yaratık

ÖLümüne vatan
ÖLümüne vatan - 3 ay Önce

Önce haddini bi leceksin sonra maraşı ağzına aLacaksın evLat. Sen bi geLsene eLbistana.

Salih bahar
Salih bahar - 3 ay Önce

Kahramanmaras,in yuzkarasi

Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

Dersi verilmeli.

dogru söyler
dogru söyler - 3 ay Önce

kmaraşı galayana getirme bir heykirirsek görürsün ozaman maraş halkı mert oglu merttir pkk vatan hainin içinde barındırmaz sen gercek kmaraşlı deyılsin utaaaaaaaaan

Edeler
Edeler - 3 ay Önce

Buraya bir gel burası kahramanmaraşmı kürdistanmı sana gösterelim..

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Derhal vatandaşliktan çıkarılması ve ülkeye sokulmamasi gerekir

GURBETEL
GURBETEL - 3 ay Önce

Eee seçilmiş mi seçilmiş sonrasına bakıp, köprüyü geçenlere bakınız...

Fatih
Fatih - 3 ay Önce

Manşet elbistanli ,en önemli özelliği bu,Maraşlı değil yani oylemi,... şak şak ciligini yaptığınız siyaset ciler birgün çıkıp eyalet sistemi iyi olur derse ,nasıl haber yaparsınız merak ediyorum.cunki süreç başlamış olacak , ve o PKK li haklı çıkacak


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154