Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde Müdürler için kritik saatler!

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün özel ekibi kesinleşti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde Müdürler için kritik saatler!

AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün özel ekibi kesinleşti. Birçok önemli ismi görevden alan Hayrettin Güngör’ün 24 saat içerisinde birçok müdürü de görevden alacağı belirtildi.

Başkan Güngör’ün teşkilat şemasındaki yapacağı değişiklik başka bir güne kalırken, bugün yapılması beklenen meclis, Başkan Güngör’ün ziyaretleri nedeniyle başka bir tarihe alındı.

BUGÜN MECLİS OLSAYDI YAPRAKLAR DÖKÜLECEKTİ!

Meclisin önümüzdeki günlere alınmasaydı, bugün birçok müdür görevden alınacaktı.

Geçtiğimiz günlerde ise görevden alınan daire başkanlıklarının alt birimi olan müdürlüklerde tam manasıyla yaprak dökümü başlayacaktı.

Göreve geldiği günden itibaren, samimiyet, liyakat ve gayret ile çalışacak kadroları tam manasıyla hazırlamak için çalışan Başkan Güngör, daire başkanlarını görevden alarak kendi ekibi için yol açmıştı.

6 daire başkanı ayrıca unvansız 5 daire başkanını görevden alan Başkan Güngör, bugün yapılması planlanan ama başka bir tarihe ertelenen ikinci mecliste müdürlerin bir kısmını görevlerinden alacaktı.

Eğer bugün meclis olsaydı, özellikle daire başkanlığı kadar yetkisi olan bazı müdürlerin görevlerine son verilecekti.

Son olarak Hayrettin Güngör’ün ajandasında bulanan notlara göre, daire başkanlığı kadar etkin olan müdürlüklerde değişim yapacağı bilgisine ulaşıldı. Hangi müdürlerin görevden alınacağı sır gibi saklanırken, yapılan değişiklikler sonrası belediyenin etkin olarak yeni mesaisine başlayacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Kimler kalacak, kimler gidecek hep birlikte göreceğiz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
cank
cank - 3 ay Önce

zabıta daire başkanınıda unutmayın sayın başkanım s

Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarindan biri kopmus demektir
Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarindan biri kopmus demektir - 3 ay Önce

Şu kültür müdürlüğüne ,lütfen alanında eğitim almış,sosyal ve kültürel işleri gercekten bilen birini atayın..Kültür,sanat,sosyal işler bir şehrin tanitimi için çok önemlidir.. Saygilar sunuyorum..

vatandaş
vatandaş - 3 ay Önce

işçi ve memur ile uğraşmayın, emirleri verene gidin, kaynağa gidin, faturayı işçi memura emekçiye kesmeyin, çünkü bu ek kolayı bilmem anladınız mı ?

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

7 kat ulaşımdaki memurları unutma başkanım daire başkanlarıyla kalmasın değişim şart

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Mehmet
Mehmet - 3 ay Önce

Başkanı çok tebrik ediyorum taviz yok devam

milliyetçi
milliyetçi - 3 ay Önce

İnşAllah k.maraşımız için hayırlı olur değişiklik ama çalışan müdürlerimiz var onların degişmemesi taraftarıyım park bahçeler müdürü dursun yakar çok iyi şekilde maraşa hizmet veren adam hep arazide oluyor çalışan müdürleri değiştirmeyin sayın baskanım

malik
malik - 3 ay Önce

Müdürlerin içerisinde çok değerli çalışkan kahramanmaraşımızın güzelleşmesi için mesai gözetmeksizin çalışan müdürümüz Dursun yakar beyin degişmesini istemiyorum Dursun bey elinden gelenin fazlasıyla yapan çalışkan müdürümüzdür. Hatta anket yapılsa bile yüzde 99 Dursun Yakar beyin degişmemesi için ankete katılım sağlanır

miileyitçi
miileyitçi - 3 ay Önce

park bahçeler dursun yakar elinden gelenin fazlasıyla görev layıkıyla yerine getiren adam dursun yakar müdürü degiştirmesi taraftarı degilim

Kla
Kla - 3 ay Önce

Dursun yakar müdürü mun değişme me sini isterim işinin hakkını veren birisidir hakkında hayırlısı olsun


SIRADAKİ HABER