MHP Milletvekili Aycan 'Türkoğlu Seçimi almış!'

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, bir dizi ziyaretler için Türkoğlu ilçesine geldi.

MHP Milletvekili Aycan 'Türkoğlu Seçimi almış!'

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, bir dizi ziyaretler için Türkoğlu ilçesine geldi.

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer AYCAN, Merkez Disiplin Kurulu üyesi Sermet YILDIZ, MHP ilçe Başkanı Mustafa ARDIÇ ile birlikte ilk olarak MHP ilçe binası, ilçe Emniyet Müdürü Bahadır Taphasan’ı, AK Parti İlçe Başkanı Veli Ünlü, Türkoğlu Belediye Başkanı aynı zamanda Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ’u ve ilçe Kaymakamı Gürbüz SALTAŞ’ı ve son olarakta millet meydanında vatandaşlarla bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan; Türkoğlu İlçemizi ziyaret ettik. Hem AK Partisi, hem de Milliyetçi Hareket Partisinin ilçe başkanlıklarını ziyaret ettik.

Seçim çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Aynı zamanda da Cumhur İttifakının ortak Belediye Başkanı adayımız şuan ki aynı zamanda Belediye Başkanımızı da ziyaret ettik. Ben Türkoğlu’ndaki gördüklerimden çok memnun kaldım. Özellikle ilk defa Belediyenin içerisine giriyorum, Belediye binası, yapılan bu meydandaki hizmetlerden dolayı teşekkür ettim, Başkanımıza. Cumhur İttifakının adayı olarak da bizim zaten herhangi bir kaygımız yok, Türkoğlu’nda rahatlıkla seçimi alacağız. Ama hedefimiz oy patlaması yaratmak, bu hizmetlerin karşılığını almak.

Genel Başkanlarımızın birlikteliği doğrultusunda biliyorsunuz, Cumhur İttifakı oluşturulmuş şekilde. Özellikle Büyükşehirlerde ortak adaylarla seçime giriyoruz. Kahramanmaraş’ta biliyorsunuz. Bu büyükşehir kavramı içerisinde yer alıyor ve burada da Milliyetçi Hareket Parti ve AK Parti ortak belediye başkanları adayları göstermiş bulunuyor. Aynı zamanda genel başkanımızın, genel merkezimizin emriyle biz seçim çalışmalarını yürütüyoruz.

Gördüğüm kadarıyla Türkoğlu seçimi almış durumda, bu seçim çalışmasına katkıda bulunan partinin ilçe başkanlarına ve yönetimine teşekkür ediyorum. Belediye başkan adayımızı şimdiden kutluyorum, Allah yar ve yardımcıları olsun.

Türkoğlu Belediye Başkanı aynı zamanda Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Osman Okumuş; Çok değerli Milliyetçi Hareket Partisinin Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, bugün misafirimizdi. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız ve Milliyetçi Hareket Partisi Disiplin Kurulu Üyemiz Sermet Beyle Beraber resmi kurumları dolaştık. Önümüzde çok önemli bir seçim var 31 Mart yerel seçimleri, bundan önce her zaman destekleri olduğu gibi yerel seçimde de azami derecede desteklerini görüyoruz. Gerek İlçe Başkanımızı, gerekse de Milletvekilimizin konuşmalarında ve yaptıkları faaliyetlerde bunları görüyoruz. İnşallah, amacımız Türkoğlu’nda seçimi rahat kazanırız ama, Cumhur İttifakının vermiş olduğu destekle Türkoğlu’nu Kahramanmaraş’ta en yüksek oy alan ilçe haline getireceğiz. Bu sadece Türkoğlu için önemli değil Türkiye’nin bekası için önemli, Türkiye’ deki  Cumhur ittifakının da oylarını  inşallah yüzde 52’nin üzerine çıkarak, Türkiye'mizin 2024’e Cumhuriyetimizin 100. Yılına rahatlıkla çıkabileceği bir ülke haline getirmek.

Bu vesile ile değerli Milletvekilimizin, Türkoğlu’na ziyareti dolayısıyla kendilerine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum, diyerek konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Göktürk
Göktürk - 10 ay Önce

aaa mhp nin Maraşta bir vekili mi varmış yahu

Ahmet altun
Ahmet altun - 10 ay Önce

Senin adamlığın sıkıntılı ya devlet bahçeli ittifakı bitirdik dediğinde ilk ayağa kalkıp alkışlayan sendin böyle vekil olacağıma belediyede çöpçü olurum daha ha unutmadan bahçeli adamı bir kere vekil yapar öbür seçimde yoksun zaten

cansuu
cansuu - 10 ay Önce

Sayın vekilim o kadar emin olmayın!
Türkoğlu halkını hem Akp'ye hemde Mhp'ye küstürdünüz. gerçekler sandıkta açığa çıkacak.

Murat Gün
Murat Gün - 10 ay Önce

yawww hee hee sefer seçim yaklaştığında hatırlıyorsunuz K.Maraşlı olduğunuzu

Adem DEMİRCAN
Adem DEMİRCAN - 10 ay Önce

DEREYİ GÖRMEDEN PAÇAYI SIVAMA SEFER

Ekşioğlu
Ekşioğlu - 10 ay Önce

Sayın vekiliniz nihayet maras in yolunu bulabilmiş...bekleyin siz unutmayın şunu da akıbetiniz rahmetli Özal gibi olacak cunki halki kusturdunuz....

Ekşioğlu
Ekşioğlu - 10 ay Önce

Sayın vekiliniz nihayet maras in yolunu bulabilmiş...bekleyin siz unutmayın şunu da akıbetiniz rahmetli Özal gibi olacak cunki halki kusturdunuz....

46 46
46 46 - 10 ay Önce

Sefer bey cezaevi önlerinde seçim öncesi af dagitiyodu ne oldu hayalmi oldu

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 10 ay Önce

BİR PARTİNİN MİLLETVEKİLİ BAŞKA BİR PARTİNİN ADAYININ SEÇİMİ GARANTİLEMİŞ DİYE SEVİNİYOR VE TEBRİK EDİYOR. NE GÜNLERE KALDIK ALLAHIM,KENDİ PARTİSİ ADAY ÇIKARAMAMIŞ ÜZÜLECEĞİNE OTURUP AĞLAYACAĞINA MUTLU BİR KARE POZ VERİYOR. İKİ GÜN ÖNCE LİDERİNE KAVGADA DAHİ SÖYLENMEYECEK SÖZLERE MUHATAP OLUP,ŞİMDİDE ONLARLA BERABER YOL YÜRÜYORSUNUZ.KUSURA BAKMAYIN BİZLER O KADAR HAZIMKAR DEĞİLİZ.

Suriyeliyim
Suriyeliyim - 10 ay Önce

Oy.atarım

ÇETO BAŞKAN
ÇETO BAŞKAN - 10 ay Önce

Sayın vekilim hiç de öyle göründüğü gibi değil,az sabret göreceksin.sende biliyorsun ama koltuk sevdası yüzünden sesin soluğun çıkmıyor,dereyi görmeden paçaları sıvama bence

Arif Kimsesiz
Arif Kimsesiz - 10 ay Önce

31 Mart'ta Türkoğlu seçimini yapacak ve okumuşların osman buna çok şaşıracak demedi demeyin

Ahmet AZAK
Ahmet AZAK - 10 ay Önce

Neyi görmüş ki vekil efendi Türkoğlunu osman okumuş almış.


SIRADAKİ HABER