Özdemir: 24 Haziran seçimleri Türkiye'yi uçuşa geçirecektir

24 Haziran'da yapılacak genel seçimler için çalışmalarını sürdüren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir, Onikişubat İlçesi Öztürk, Kümperli ve Dönüklü mahallelerinde bulunan mahalle sakinleri ile bir araya gelerek hasbihal etti.

Özdemir: 24 Haziran seçimleri Türkiye'yi uçuşa geçirecektir

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı  Ahmet Özdemir,  Onikişubat İlçesi Öztürk, Kümperli ve Dönüklü mahallelerinde bulunan  mahalle sakinleri ile bir araya gelerek hasbihal etti.

Seçim çalışmaları kapsamında  Onikişubat ilçesinde programına devam eden Özdemir, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Serkan Tanrıverdi, İlçe Başkanı Fırat Görgel, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Üyelerinin de bulunduğu bir heyetle ilçe kırsalında bulunan mahallelere ziyaretlerde bulundular.

Vatandaşların 24 Haziran'daki erken seçime dair kafasındaki soru işaretlerini yanıtlayan Milletvekili Adayı Özdemir :  "24 Haziran'ın diğer seçimlerden farkı, Türkiye'ye uçuşa geçirecek, hatta havalandıracak bir seçim olduğudur.  Vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanlığı sisteminin hem yerel siyasette hem de küresel siyasette  ne gibi avantajlar sağladığını vatandaşlara anlattı."

Açıklamalarının devamında ise  Cumhur ittifakına  karşı olan siyasi gruplar ne kadar çirkeflik yapsalar da ne kadar Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a kirli iftiralar atsalar da başaramayacaklarını, 25 Haziran sabahına Türkiye, Dünyanın süper güçlerinden biri olarak uyanacağını ifade etti.

Özdemir ve beraberindeki heyet,  Altınova, Hacıağalar,Kumaşır ve Hacı Mustafa Mahallelerinde toplantılara katılarak vatandaşlarla sohbet ettiler. Mahalle toplantılarının ardından Lütuf Mensucaat çalışanlarıyla bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerinde destek ve dua talebinde bulundular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
suriyeliler gidene dek oy yokkkkkk.....
suriyeliler gidene dek oy yokkkkkk..... - 8 ay Önce

suriyeliler konusunu gündeme getirmiyorlar ha babam ha vatandaşlık veriyorlar....ülkeyi düşünmeyenlere benden oy yok.....

ahmed atlı
ahmed atlı - 8 ay Önce

nasıl uçacak sizlerlemi.akp iktidara geldiğiinden beri TAYYİP ERDOĞAN rüzgarına sığınan sadce fakir fukarayı seçimden seçime arayan vekil ve teşkilatla dolup taşşdı.hanginiz hangi proje ye sahipsinizde uçuracaksınız.seçimden sonra hangi zenginin gel buraya dediğinde gelmemem diyebilirisiniz.o listelerde nasıl yer aldınız hangi değerlerinize göre sizde bilemiyorsunuz.Reis e olan sevgi olmasa sokakta 5 kişi size oy veririrmi lütfen sakince düşünün.

Has Maraşlı
Has Maraşlı @ahmed atlı - 8 ay Önce

@ahmet atlı Kardeş, hala reis diyorsun ya bu Maraş'ın işe yaramaz vekilleride reisin seçiyor ..reis zaten bu hale getirdi ülkeyi...her şeyi satıp savdi haraç mezat... Suriyeliler i doldurdu bide vatandaşlık verdi sen ben asgari maaşlilar essek gibi çalışıyoruz ... Daha yazım mi kardeş oy verirken bunları düşün...

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 8 ay Önce

16 seneden beri uçamayan uçak gibi, 16 seneden beri uçamayan ekonomimizde uçmaya çalışırsa vah halimize. Adama sormazlarmı bu kadar zamandan beri ne yaptınızda bundan sonra ne yapıp uçuracaksınız.NE İSTEDİNİZDE HANGİ MAĞDURİYETİ OYNADINIZDA BU MİLLET SİZE HANGİ İMKANI TANIMADIDA YAPAMADINIZ.

Kâmil
Kâmil - 8 ay Önce

Anın da uçacaz yani

Maraş Ede
Maraş Ede - 8 ay Önce

Hep uçuyoruz nedense, bir türlü yere basamadık, artık yere inip sağlam bir yere basabilseydik hayırlısıyla.

Bertizli
Bertizli - 8 ay Önce

Nerede pasif insanlar var onları seciyorlar neden acaba

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner235

banner154

banner224