Özdemir: Son güne kadar bu AK ve HAK davayı anlatmaya devam ettik, şimdi söz millette

Seçim çalışmalarında Kahramanmaraş'ı adım adım dolaşan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Av. Ahmet Özdemir "Son güne kadar bu AK ve HAK davayı anlatmaya devam ettik, şimdi söz millette" dedi.

Özdemir: Son güne kadar bu AK ve HAK davayı anlatmaya devam ettik, şimdi söz millette

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan seçimlere 2 gün kala Ak Kadrolar ve Milletvekili Adayları çalışmalarına gece gündüz aralıksız devam ediyorlar. 

27.Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Av. Ahmet Özdemir, program dahilinde Onikişubat İlçesinde Esnaf ve Vatandaşlara yönelik ziyaretlerine devam etti. Beraberinde İl Başkan Yardımcısı Ender Umut Pabuçcu, İl ve İlçe Yönetimleriyle Rıdvan Hoca Yeraltı Çarşısında esnaf ziyaretlerinde bulundular. Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlara Ak Parti döneminde yapılan hizmetleri ve dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın memleketimize verilen müjdeleri hatırlatarak; "Yaparsa Yine Ak Parti Yapar. Desteklerinizle sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Görüyoruz ve inanıyoruz ki esnaflarımız yine istikrardan yana tavır sergileyecekler" diyerek Yeraltı Çarşısındaki ziyaretlerini tamamladılar. Programlarına Malik Ejder Caddesindeki esnaf ziyaretleriyle devam eden heyet pazar günkü seçimde destek ve dua talebinde bulundular.

Özdemir "seçim sürecinin çok öncesinden beri başlayarak bu AK ve HAK davayı anlattık. Yarın inşallah Kahramanmaraş'ın yiğit evlatları yine Ak Parti'nin yanında olacaktır. Milletimiz Meclis çoğunluğunu Ak Parti'ye vererek Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirecektir." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Bu hak davayı bir tek seçimlerde hatırlıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER