Ramazan Yavuz; Onikişubat için yola çıktık!

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Aday Adayı, Ramazan Yavuz, değişen, gelişen ve yenilenen bir Onikişubat için yola çıktıklarını söyledi.

Ramazan Yavuz; Onikişubat için yola çıktık!

AK parti Onikişubat Belediye Başkan Aday Adayı, Ramazan Yavuz, değişen, gelişen ve yenilenen bir Onikişubat için yola çıktıklarını söyledi.

Yavuz, Merkez spor kompleksinde düzenlenen E-temayül öncesi yaptığı açıklamada, Onikişubat’ı yeniden hayal ederek çalışmalarını devam ettirdiklerini belerterek: “Biz partiye yıllardan bu yana emek vermiş, bir kardeşinizim. Özellikle Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerine hakimiz. Onikişubatı sokak, sokak bilen bin insanım. Burada temayül yapıyoruz. Ön eğilim yapıyoruz. Mahalle başkanlarımız, kadın kolları, gençlik kolları, partide daha önce vekillik ve il başkanlığı yapmış kişiler gelip oylarını kullanıyor. Ben bu noktada partimizin temayül yoklamasını dikkate alacağını umuyorum. Bu noktada çalışıyoruz. Tabi ki biz Onikişubat için adayız. Onikişubat için devam eden hizmetlerin devamı için, yeni hizmetlerin, gelişen, değişen, dönüşen dünyaya göre, yaşam tarzına göre yeni hizmetler yapmak için yola çıktık” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga pak
Tolga pak - 1 yıl Önce

Ak parti dönemi MALESEF bitti artık

maraşlı ökkeş
maraşlı ökkeş - 1 yıl Önce

avukat mı uzak dur

ali ak
ali ak - 1 yıl Önce

buda mı avukat ?? gidip davalarına baksınlar... belediye başkanı olacaklarsa mühendislik vs okusalardı...

SIRADAKİ HABER