Kahramanmaraşspor - Çaykur Rizespor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta'

Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Turu'nun maç programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak Türkiye Kupası 4'üncü Turu karşılaşmalarının programı şu şekilde:

Kahramanmaraşspor - Çaykur Rizespor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta'

Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Turu'nun maç programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak Türkiye Kupası 4'üncü Turu karşılaşmalarının programı şu şekilde:

13 Ekim 2017 Cuma 08:52
Kahramanmaraşspor - Çaykur Rizespor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta'

Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Turu'nun maç programı açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak Türkiye Kupası 4'üncü Turu karşılaşmalarının programı şu şekilde:

24 EKİM SALI
13.00 Sarıyer - Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)
14.30 Etimesgut Belediyespor - Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
16.00 Altınordu - Kars 36 Spor (Bornova)
17.00 Kasımpaşa - Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
18.30 Aytemiz Alanyaspor - Edirnespor (Bahçeşehir Okulları)
19.00 Fethiyespor - Adanaspor (Fethiye İlçe)
19.00 Kahramanmaraşspor - Çaykur Rizespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
20.30 Teleset Mobilya Akhisarspor - Anagold 24 Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs)

25 EKİM ÇARŞAMBA
13.00 Ofspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İsmet Gürbüz Civelek)
13.00 Orhangazi Belediyespor - Şanlıurfaspor
13.00 Eyüpspor - Gümüşhanespor
13.00 İstanbulspor - Afjet Afyonspor
13.00 Batman Petrolspor - Denizlispor(Batman 16 Mayıs Şehir)
14.30 Çorum Belediyespor - Trabzonspor(Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
16.30 Elazığspor - Sivas Belediyespor (Elazığ Atatürk)
17.00 Gençlerbirliği - Tuzlaspor (Ankara 19 Mayıs)
18.30 Demir Grup Sivasspor - Kızılcabölükspor(Yeni 4 Eylül)
19.00 Bucaspor - Amed Sportif Faaliyetler(Yeni Buca)
19.00 Gazişehir Gaziantep FK - Ankara Demirspor(Gaziantep)
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Tire 1922 Spor(Kazım Karabekir)
20.30 Osmanlıspor - Ottocool Karagümrük(Osmanlı)

26 EKİM PERŞEMBE
13.00 Yeni Altındağ Belediyespor - Bursaspor (Ankara Cebeci)
14.30 Yeşil Bursa - Kayserispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
16.30 Konya Anadolu Selçukspor - Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
17.00 Akın Çorap Giresunspor - Menemen Belediyespor (Giresun Atatürk)
18.30 Grandmedical Manisaspor - Hatayspor (Manisa 19 Mayıs)
20.30 Kardemir Karabükspor - Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126