Shrink ve Shrink Makinası Üretimi Lideri - Maripak

Geçtiğimiz tarihlerden günümüze baktığımızda üretim aşamalarının günümüze gelene kadar çok farklı bir şekilde geliştiğini söyleyebiliriz.

TEKNOLOJİ 08.09.2016, 01:52
Shrink ve Shrink Makinası Üretimi Lideri - Maripak
banner257

Geçtiğimiz tarihlerden günümüze baktığımızda üretim aşamalarının günümüze gelene kadar çok farklı bir şekilde geliştiğini söyleyebiliriz. Üretimden sonra ürünlerin albeni kazanması için üretim esnasında çeşitli detaylara fazlasıyla önem verilmektedir. Örneğin; ürünlerin ambalajlama ve paketlenmesi sırasında shrink makinası üretim zincirinin son halkası oluyor. Fazlasıyla önemli olan bu makinalar üretim yapan firma ve kuruşların işlerini kolaylaştırdığı gibi ürünlerin satış stratejilerine de direkt olarak katkı sağlıyor.

Nitelikli bir şekilde yapılmış olan ambalajlama işlemi sonrası ürünlerin hem üreticilerin itibarını hem de ürünlerin kaliteli gözükmesini sağladığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra ürünlerin nakliye edilmesi sırasında da zarar görmemelerini ve ürünleri derli toplu bir şekilde gitmelerini sağlamaktadır. Shrink işlemi ve shrink makinası bu işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması için geliştirilmiş olan yöntem ve sistemlerdir. Ayrıca ek bilgi olarak detaylı ve özenli bir şekilde hazırlanmış olan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ülkemizde bu paketleme ve ambalajlama işini profesyonel anlamda yapan firmaların sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır diyebiliriz. Durum böyle olunca işini doğru yapan firmaların uzun yıllardan beri sektörde parmakla gösterilen yerler olduğunu da ekleyebiliriz. Ayrıca bu firmaların dünya çapında bilinir hale geldiği bunun yanı sıra iş hacminin %50’den fazlasının Avrupa piyasası olduğunu söyleyebiliriz. Bu firmaların başında ise kesinlikle geliyor.

Maripak, ambalaj ve paketleme sektöründe 1989 senesinden bu yana müşteri portföyünü her geçen gün en üst noktalara çekmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca sektörün belli başlı firmaları arasında ilk tercih nedeni oluyor. Senelerin vermiş olduğu deneyim, uzman kadrosu ve profesyonellik bilinci harmanlanmış, müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Maripak sadece satış öncesi değil satış sonrası verdiği destek ve bakım ile de müşterilerinin beğenisini kazanmasının yanı sıra rakip firmalarına adeta ders veriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kahramanmaraş'ta 18 Ocak 2022'de yağan kar yağışı sonrası Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yeterli buldunuz mu? Trafiğin aksamasında suçlu kim?
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı