Engellilerin mangal ve kayak keyfi

Muş’ta engelli öğrenciler, Güzeldağ Kayak Merkezi’nde kar üstünde mangal yakarak hem piknik yaptı hem kızakla karın keyfini çıkardı.Muş’ta özel bir rehabiliaston merkezinde eğitim gören engelli öğrenciler, Güzeldağ Kayak Merkezi'nde...

YAŞAM 31.01.2015, 16:29
Engellilerin mangal ve kayak keyfi
banner257
NT kitap kırtasiye mağazaları, Türkiye genelindeki mağazalarında 50 kitabı 99 TL'ye satışa çıkardı. Kampanya ile toplumun kitap okuma aşkına karşın, alım gücünde yaşadığı ekonomik sıkıntının önüne geçilmesi planlanıyor.

Kars NT Mağaza Yöneticisi Yasin Özcan, herkes kitap okusun ve kültürel zenginliğe kavuşsun diye 'Bahar Kampanyası' projesine imza attıklarını söyledi. Kampanya çerçevesinde, 50 kitabı 400 TL'ye değil 99 lira satışa çıkardıklarını, buna ilave olarak 10 kitap da hediye edileceklerini belirtti. Özcan, "Bu çerçevede toplumun kitap okuma aşkına karşın alım gücünde yaşadığı ekonomik sıkıntının önüne geçilerek kitaplarla buluşmasını hedefliyoruz." dedi.

Kampanyanın 30 Nisan'a kadar süreceğini ve stoklarla sınırlı olduğunun altını çizen Özcan, Işık Yayınları ile ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmada, Kur'an-ı Kerim, Risale, Pırlanta serileri, tarih, edebiyat ve roman gibi kitapların satışta olacağını kaydetti.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?