Kahramanmaraş Büyükşehir'den Kedi Evi Projesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sokak kedilerinin barınması ve beslenmesi için "Kedi Evi Projesi"ni hayata geçirdi.

YAŞAM 09.03.2020, 17:03
Kahramanmaraş Büyükşehir'den Kedi Evi Projesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sokak kedilerinin barınması ve beslenmesi için "Kedi Evi Projesi"ni hayata geçirdi.

Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği proje hayvanlara korunak oldu. Projeyle sokakta yaşayan canlıları da unutmayan Büyükşehir Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettikleri kedi evlerini şehrin belirli bölgelerine yerleştirmeye başladı. 

HABER FOTOĞRAFLARI

Sıcak ve soğuk havalarda kedilerin sığınabileceği bir alan olarak tasarlanan kulübeler dış hava koşullarına dayanıklı olduğu kadar estetik görünümüyle de dikkati çekiyor.

Yorumlar (9)
Mo 4 hafta önce
Yollardaki çukurlarada baksa bir zahmet iyi olacak
MM 4 hafta önce
İki tane kedi evi yapmışlar; onun reklamını mı yapıyorlar.
Vatandaş 4 hafta önce
Onu ya kırarlar kendini bilmez zirzoplar ya da çalarlar parçalarlar
ALİ SOLMAZ 4 hafta önce
ŞEHRİMİZİN ÖNEMLİ BİR SORUNUNU ÇÖZMÜŞLER ALLAH RAZI OLSUN YÖNETİCİLERİMİZDEN. İNŞALLAH ASFALT GİBİ 2. DERECEDEKİ SORUNLARI DA ÇÖZERLER. UMUTLUYUZ.
Ede46 4 hafta önce
Ne mutlu söze ki kedi eviniz bile var !!! Bu zihniyetten de bu beklenirdi ...haraca rüşvet yolsuzluk devam
Umut yildiz 4 hafta önce
Bizler böyle olduğumuz sürece hizmet bekmek hayaldir.cunku önceki dönemde ilçe belediye başkanları ne yaptiki yeni donemdede Cumhurbaşkanı aday gosterdi diye oy verdik iki dönemdir Dulkadiroğlu belediyesi ilçedeki mahallelere ne hizmet yapmış bilen varmı oniki Şubat beledeyesi biraz daha hazıra kondu imdada hizmet yok sayın güngör zaten varmı yokmu belli değil kısaca kendim ettim kendim buldum misali maraslinin durumu
Kayt 1 ay önce
Kedilerde nerde bu TOKİ diyordu...Siz olmasanız bu hayvanlar yaşayamaz mı sanıyorsunuz. .. Şimdiye kadar insanlar mı baktı Bu hayvan ve kadın takıntısı algıdan başka birşey değil.Herşeyi doğal mecrasına bıraksanız bundan iyi olur.
Maraşlı 4 hafta önce
Sanayideki hangi ustayı kalkındırdınız? Belediyede hangi çalışanın akrabası? Tanesini 200₺ ye anlaşıp devlete makbuzunda 2.000₺ yazıyor diye neden haber yapmıyorsunuz? Yada belediyedeymişsin bir yere gittiğinde hesabı belediyeye kestirdiği ve bu hesapta içtikleri sigaraya kadar olduğunu?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın