Kahramanmaraş'ta döner sektörüne Dürümcübaşı damga vurdu!

Kurulduğu günden bu yana Kahramanmaraş’ta döner sektöründe marka haline gelen Dürümcübaşı’nda kaliteye kalite eklendi.

Kahramanmaraş'ta döner sektörüne Dürümcübaşı damga vurdu!

Kurulduğu günden bu yana Kahramanmaraş’ta döner sektöründe marka haline gelen Dürümcübaşı’nda kaliteye kalite eklendi. Daha önce Girişimci Osman Berk’in işletmeciliğini yaptığı Dürümcübaşı’nı, Yedikuyular Kayak Merkezi yolunda yaptığı efsane sucuk ekmekle isim yapan Harun Nar ve girişimci Faruk Çam devraldı.

2016 yılında Kahramanmaraşlılara hizmet vermeye başlayan Dürümcübaşı, yeni oluşumuyla müşterilerine adeta lezzet şöleni yaşatıyor. Müşteri memnuniyeti esaslı tutumu ve güler yüzlü ekibiyle Kahramanmaraşlılara tokluğun mutluluğunu yaşatan Dürümcübaşı, uygun fiyat ve zengin menüsü ile yoğun ilgi görüyor.

Kalitenin lezzetle buluştuğu ve kusursuz hizmetle taçlandığı Dürümcübaşı, özgün menüleriyle kısa sürede Kahramanmaraşlıların uğrak mekânı haline geldi.

Özel sos ve karışımlarıyla hem hizmette hem de lezzette standartları yükselten Dürümcübaşı, aynı zamanda toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya başladı.

Yeni İşletmecileri ile Kahramanmaraş’a döneri sevdiren Dürümcübaşı, kalitede ısrarcı tutumuyla döner sektöründeki farkını ortaya koydu.

Kaliteli et, kaliteli lezzet, kaliteli hizmet!

Dürümcübaşı’nı devraldıktan sonra “Farkı kalitesinde” sloganıyla hareket ettiklerini ve “Kaliteli et, kaliteli lezzet, kaliteli hizmet!” düsturuyla yola devam ettiklerini belirten Dürümcübaşı İşletme Ortağı Harun Nar, maharetli ustaların özgün tariflerini Kahramanmaraşlıların çok beğendiğini söyledi. Kahramanmaraş’ın zengin bir yemek kültürünün olduğunu ve bu kültüre yakışır lezzeti sunmak için çalıştıklarını kaydeden Nar, “Dürümcübaşı’nı henüz devralmadan önce kalitenin peşine düştük. İlk etapta profesyonel bir ekip oluşturduk. Mevcut menüleri gözden geçirip daha özgün lezzetlerle daha zengin bir menü oluşturduk. Dönerimizin hazırlanmasından özel karışım sosuna kadar Kahramanmaraşlıların damak tadını esas aldık. Farkı kalitesinde dedirtecek bir lezzete imza attığımıza inanıyorum” dedi.

Dürümcübaşı olarak lezzette, kalitede ve hizmette marka olmanın dışında sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol almak istediklerini aktaran İş Adamı Harun Nar, üzerinde çalıştıkları sosyal sorumluluk projeleri olduğunu kaydederek çok kısa bir süre içinde bu projeleri Kahramanmaraş kamuoyunun gündemine alacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
reklamcı
reklamcı - 9 ay Önce

bu haberi (reklamu) kaç oaraya yaptınız...

Ozan findik
Ozan findik - 9 ay Önce

Harika bir lezzet mükemmel bir kalite

ökkeş
ökkeş - 9 ay Önce

çok pahalı porsiyonda çok küççük

ry
ry - 9 ay Önce

Harun bey yaptığı her işte başarılı olur

Mustafa Besen
Mustafa Besen - 9 ay Önce

Haberinizden sonra gittim daha önce bir kaç defa gitmiştim ama şimdi gerçekten değişmiş..müşteriye ilgi çok güzel yemekleri çok lezzetli porsiyonlar doyurucu inşAllah diğer donerciler gibi parayı bulunca bozulmazlar..

Mert can
Mert can - 9 ay Önce

Harun ve Faruk usta bu işi biliyor

Ahmet yalcin
Ahmet yalcin - 9 ay Önce

Bir dürümcü bu kadar çok fazla menü ile olur orasida dürümcü başı iyiki bu haberi yaptınız lezzet taddik

Hakan korku
Hakan korku - 9 ay Önce

Dun gıttım yemegın lezzeti guzel ama servis suresi uzun bıraz onuda hallederlerse sorun kalmaz

Durdu mehmet akkoyun
Durdu mehmet akkoyun - 9 ay Önce

Mekanı beğenmedim ama döneri çok lezzetli garsonlar ılgısı harıka eksıklerını tamamlarlarsa daha güzel olur

ALİ Kalkan
ALİ Kalkan - 9 ay Önce

Tesadüf eseri haberi gördüm. Boğazıma düşkün bir kişiyim genel olarak hizmete değil lezzete bakarım. Tam isteğim mekan bozulmazlar ise. Hizmet eksik ama lezzet güzel. Tavsiye ederim.

ALİ Kalkan
ALİ Kalkan - 9 ay Önce

Tesadüf eseri haberi gördüm. Boğazıma düşkün bir kişiyim genel olarak hizmete değil lezzete bakarım. Tam isteğim mekan bozulmazlar ise. Hizmet eksik ama lezzet güzel. Tavsiye ederim.

Ahmet tatlı
Ahmet tatlı - 9 ay Önce

Başka bir havası olduğunu gördüm.hiç dönerci gibi değil çeşit bol servis ve ilgi alaka güzeldi.
Maraşta farklı bir soluk

Mehmet gümüş
Mehmet gümüş - 9 ay Önce

3 gün gitmiştim üst katta servis güzel bir servisci koymuşlar çocuk zehir gibi herşey hızlı bir şekilde geliyor dürüm güzel baharat on numara mekan buz gibi yeni almış arkadaşlar galiba böyle devam ederlerse tutar bence


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154