Kızılcık Şerbeti'nde Şok Ayrılık! Ömer Öldü mü? Barış Kılıç Diziden Ayrılıyor mu? Kızılcık Şerbeti'nde Şok Ayrılık! Ömer Öldü mü? Barış Kılıç Diziden Ayrılıyor mu?

TV8'in sevilen yarışması Survivor, yeni sezonda All Star bölümleriyle izleyicisiyle buluşacak. Acun Ilıcalı, 13,6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından All Star kadrosunu duyurdu ve son olarak Survivor yorumcusu Hakan Hatipoğlu'nun kadroda yer alacağını açıkladı.

Ilıcalı, Hakan Hatipoğlu'nun katılımını şu sözlerle duyurdu: "Yıllardır başarıyla Survivor'ı yorumlayan Hakan, Survivor All Star performansı açıklandığında 'Ben de orada olmalıyım' dedi ve biz de seve seve kabul ettik. Yorumlarının hayranı olduğum Hakan'ın parkurlardaki performansını merakla bekliyorum ama şu bir gerçek ki Hakan Hatipoğlu Survivor'a renk katacak."

155858279-dgggf

Survivor 2015'te gösterdiği başarı ve stratejilerle dikkat çeken Hatipoğlu, Survivor'da üçüncü kez mücadele edecek. Survivor All Star 2024'ün kadrosunda yer alacak isimler arasında Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya, Seda Ocak, Sahra Işık, Yasin Obuz, Gizem Memiç, Özgür Tetik, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço, Furkan Kızılay, Ersin Korkut ve Hakan Hatipoğlu bulunacak.

Daha önce iki kez Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran, sağlık sorunları nedeniyle kadroda yer almayacağını açıklamıştı. Ancak Turabi'nin akıbetiyle ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.