Türkiye'nin konuştuğu programlardan biri olan Esra Erol'da, 18 Eylül tarihinde kaybolan Emel Hanım'ın hikayesi şaşırtıcı gelişmelere sahne oldu. Emel Hanım, eşi Sezgin Bolat'la yaşadığı ayrılığın ardından Adem Kumak ile birlikte olduğunu itiraf etti. Ancak canlı yayına bağlanan Hülya Hanım'ın halası, Adem Bey'in eski eşini başka bir adama sattığı iddiasını ortaya attı. Telefon konuşması sırasında yaşanan gergin anlar ve Adem Bey'in çıkışları, izleyicileri ekrana kitledi.

esra-erolda-soke-eden-yasak-ask-toc6_cover

Emel Hanım'ın, Adem Bey ile yaşadığı ilişkiyi önce yalanlaması, ardından itiraf etmesi ve programda ortaya çıkan çelişkili ifadeler büyük bir şaşkınlık yarattı. Programın sonunda Adem Bey'in dini nikahlı eski eşi Hatice Hanım'ın da canlı yayına bağlanması, Adem Bey'e yöneltilen suçlamaların artmasına neden oldu. Hatice Hanım, Adem Bey'in kendisini kandırdığını, evli olduğu halde ilişki yaşadıklarını, hatta şiddet uyguladığını iddia etti.

MasterChef 26 Kasım Kim Eledi? Veda Eden İsim Belli Oldu! MasterChef 26 Kasım Kim Eledi? Veda Eden İsim Belli Oldu!

Esra Erol'un programı, Türkiye'de gündem yaratan bu yasak aşk ve kaçırma skandalının detaylarını açığa çıkarmaya devam ediyor. Emel Hanım'ın kaybolma gerekçeleri, Adem Bey'in iddialara karşı savunmaları ve canlı yayına katılan diğer kişilerin açıklamaları, izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Programın ilerleyen bölümlerinde olayın daha da derinleşmesi bekleniyor.