MasterChef All Star'ın son bölümünde yarışmacılar, büyük bir mücadele içindeydiler. Şefler Somer, Mehmet, ve Danilo'nun belirlediği konsepte uygun yemekleri hazırlayan yarışmacılar, becerilerini sergileyerek eleme potasından kurtulmaya çalıştılar. Bu heyecan dolu gecede 26 Kasım Pazar günü Alican, programa veda eden isim oldu.

0x0-masterchef-all-star-kim-elendi-26-kasim-masterchef-all-star-elenen-isim-belli-oldu-1701034488080

Esra Erol'da Şok Eden İddia: 'Karısını Para Karşılığı Sattı!' Esra Erol'da Şok Eden İddia: 'Karısını Para Karşılığı Sattı!'

Alican'ın MasterChef All Star macerası, izleyicileri duygusal anlar yaşattı. Şeflerin değerlendirmeleri sonucunda elenen yarışmacı, izleyiciyle vedalaşırken duygusal anlar yaşadı. Programın her bölümü olduğu gibi bu hafta da yarışmacılar, kreatif ve lezzetli tabaklarıyla jüriyi etkilemeye çalıştılar.

MasterChef All Star, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Yarışmacıların becerileri, jürinin değerlendirmeleri ve elenme anları, programın heyecanını arttırıyor. Her hafta farklı bir gelişme ve rekabetin yaşandığı MasterChef All Star, lezzet dolu bir yarışma deneyimi sunmaya devam ediyor.