Kahramanmaraş'ta Alkolikler ve Hapçılar ormanları yok ediyor!

Kahramanmaraş'ın doğa harikası olan Kertel istikametindeki ormanlık alanlar yok oluyor.

Kahramanmaraş'ta Alkolikler ve Hapçılar ormanları yok ediyor!

Klavuzlu - Kertel arasındaki ormanlıkları alkolikler ve madde bağımlılarının mesken tuttuğu iddiası sosyal medyayı salladı. Edinilen bilgiye göre akşam saatlerinde Kertel civarında çoğunluğu Doğan marka otomobiller olmak üzere birçok araç o mevkiide alkol ve maddelerinin yanı sıra balık tutma süsü vererek birbirinden iğrenç işler yapıyor. Tüm bunları yaparken, ormanlık alanlarıda yakmadan oradan ayrılmıyorlar. Kertel ve Klavuzlu halkı bu durumdan oldukça rahatsız olurken o civarda bağ evi veya yazlığı olan kişilerde o civarda bir önlem alınması gerektiğini belirtiyor. 

Bugün akşam saatlerinde ise mangal yapan kişilerin o civarda büyük bir yangın çıkardığı belirtirken, vatandaş isyan ediyor. 

Öte yandan gelen başka bir iddia ise " Doğan marka otomobiller ile Kertel civarını mesken tutan şahıslar yanlarında henüz lise çağında olan kızlarıda beraberinde getiriyor. Tam bir uyuşturucu,fuhuş ve alkolcülerin mesken tuttuğu bir yerleşkeye dönen Kertel'e kısa sürede önlemlerin alınması gerekiyor. 

HABER FOTOĞRAFLARI - TIKLA

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 19:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
bg
bg - 5 ay Önce

İnsanlar nerede alkol kullansın? Bu şehirde uyuşturucu madde kullanımı neden bu kadar fazla? Liseli çocuklarımız bu tuzaklara nasıl düşüyor? Ormanlık alanın içine nasıl milyonluk malikanelerin yapıldığını? Orman vasfı nasıl kayıp ettirilir?

Ahmet Uğur
Ahmet Uğur - 5 ay Önce

Döngele yolunda binlerce ağacı hapçılarla alkolikler kesmedi. Araştırın bakalım kaç metreküp kesim limiti varmış? Ormanın kendini yenileme hızı ne kadarmış? Bunlar ne kadar kesmiş? Bide utanmadan pişkin pişkin, gözümüzün içine baka baka seyreltme derler.

fatih
fatih - 5 ay Önce

Façalı doğan ve şahinlerde dönüyor her türlü uyuşturucu fuhuş ne olacak

vatandaş
vatandaş - 5 ay Önce

kendini savunmaktan aciz insanları bırakın da ormanları yok eden kalantor zenginlerin üstüne gidin.

Kahramanmaraşlı
Kahramanmaraşlı - 5 ay Önce

Bu duruma üzülmemek lazım. Bence "güzel" şehrimiz bize buradan göç etmek için sebebler sunuyor.

K MARAŞ
K MARAŞ @Kahramanmaraşlı - 5 ay Önce

ÖMÜR BOYU İÇENE KÖTÜ MADDE KULLANANA HAPİS VERİLECEK O KADAR MİKROPLAR

SIRADAKİ HABER