Silopili pastaneciden vatandaşa bedava Kahramanmaraş dondurması

Şırnak’ın Silopi ilçesinde pastane sahibi Recep Eşiyok, sıcak havalardan bunalan vatandaşlara kendi ürettiği 50 kilogram Kahramanmaraş dondurmasından ikram etti.

Silopili pastaneciden vatandaşa bedava Kahramanmaraş dondurması

Şırnak'ın Silopi ilçesinde pastane sahibi Recep Eşiyok, sıcak havalardan bunalan vatandaşlara kendi ürettiği 50 kilogram Kahramanmaraş dondurmasından ikram etti.

Silopi ilçesinde 30 yıldır pastane işletmeciliği yapan Recep Eşiyok, kendi ürettiği ve dükkanına astığı 50 kilogram Kahramanmaraş dondurmasını vatandaşlara ikram etti. 30 yıldır birlikte çalıştığı Kahramanmaraşlı dondurma ustası Şaban Nergis ile her yıl böyle etkinler yaptıklarını belirten işletme sahibi Eşiyok, "Bu sıcak havalarda vatandaşların serinlemesi için böyle bir etkinlik yaptık. Havada çok sıcak siz de biliyorsunuz. Bu sıcak havalarda bir nebzede olsa halkımızı serinletmişsek ne mutlu bize" dedi.

Vatandaşlar da yapılan ikramdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, işletme sahibi Recep Eşiyok'a teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gedemenli
Gedemenli - 7 ay Önce

Bizde dondurmacilar var da kime bir faydasi var. Yasar pastanesini maraşa yaptirmis oldugu bir hayir duydunumuz mu burakin bir kulah dondurmayi az onunde oyalansan dondurma alirken seni dovecekler gibi bakiyor ne guler bir yuz var nede saygi. Veren alir.neydim ne oldum dememeli.

ahmet gemicioğlu
ahmet gemicioğlu @Gedemenli - 7 ay Önce

vAllahi doğru yaşar pastanesi çalışanları çok asık suratlı ......

46 musti
46 musti - 7 ay Önce

Bizdede dondurmacı var ama.

ede
ede @46 musti - 7 ay Önce

dondurmacı var ama gözü bol yok paranı almadan günahını vermezler

Pekmezci
Pekmezci - 7 ay Önce

Hep kendi ceplerini düşunuyorlar. Maraş kimin umrunda tarihi eser kacakciligi kara para... Yaşar pastanesi gercekten alacaksan al yoksa oyalanma kardesim işim var der gibi bakiyor insanin gözüne. Kimseyede faydalarinin oldugunu düsunmuyorum.Maraşin esnafininda bu var cok azi muşteriye saygili ve güler yüzlu bu da başka bir yönü dogunun insanini begenmeyiZ pkkli gibi bakariz ama cok saygili ve guler yuzlu insanlar

Serkan
Serkan - 7 ay Önce

Marasda esnafmi varki dondurmaci guler yuzlu olsun birak bedava dondurmayi adamlar Allahin selamini vermezde almazmi

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224