Fatma ve Ersin Kızılarslan, 20 yaşındaki kızları Sibel Kızılarslan'ın kaçırıldığı iddiasıyla Müge Anlı'ya katıldı. 33 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası komşuları Serdal'ın, kızları Sibel'i kaçırdıklarını iddia eden aile, sonunda kızlarına kavuştu. Hamile olduğundan şüphelenilen Sibel, canlı yayını sık sık terk etti. Sinir katsayısının iyice yükseldiği stüdyoda herkesi şok edecek bir olay yaşandı. Acılı aile kızlarını eve götürmek istese de Sibel, Serdal'la kalmak istedi. En sonunda kızını ikna edemeyen baba, canlı yayında kızına tokat attı. Ardından ise baba, baygınlık geçirdi.

7 Nisan Perşembe tarihinde yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına acılı anne ve baba başvurdu. Kızılarslan çifti, 20 yaşındaki kızlarının başına bir şey gelmeden bulmak istedi. Ailenin iddiasına göre, kızları Sibel'i lise yıllarından itibaren evli ve 3 çocuk babası komşuları Serdal rahatsız ediyordu. Kızlarının okul çıkışlarına gittiğini, para teklif ettiğini ve hatta birçok kez kızlarına şiddet uyguladığını iddia eden aile, Serdal'dan şikayetçi oldu.

Serdal, bugüne kadar Sibel'e şiddet uygulamış ve birçok kez tacizde bulunduğu iddia edildi. 

İşe gitmek için evden çıkan 20 yaşındaki Sibel, eve bir daha dönmedi. Kızlarını arayan aile, Serdal'ın ailesinden 'Onlar kaçtı, Ankara'ya gittiler' sözlerini duyunca dünyaları başlarına yıkıldı.

Serdal'ın ailesi, Kızılarslan ailesine 'Oğlumuz kızınızı kaçırdı, şimdi sokağa atacak' diyerek aileyi daha da korkuttu.

Ailesinin feryatlarından sonra Sibel ve Serdal, bugün yayına katıldı. Ailenin gözyaşlarına hakim olamadıkları mutluluk dolu anlar ise uzun sürmedi...Sibel kendisini alıp gitmek isteyen ailesine 'Ben Serdal'ı seviyorum' diyerek gitmeyi reddetti. Serdal ise 'Ben kaçırmadım, kendisi isteyerek geldi.' dedi. Sibel ise 'Serdal boşanacak, o boşanınca biz evleneceğiz' diyerek Müge Anlı'yı sinirlendirdi.

Avukatlardan Acun Ilıcalı’ya tepki yağıyor! Kutsal değerlere saygısızlık Avukatlardan Acun Ilıcalı’ya tepki yağıyor! Kutsal değerlere saygısızlık

2015'ten itibaren Sibel'i rahatsız eden 33 yaşındaki Serdal, 'Ben o ne isterse onu yaparım, ona birlikte bir hayat sunacağım.' diyerek Sibel'le yola devam etmek istediğini söyledi. 3 çocuğunun annesinden boşanmaya karar veren Serdal, Müge Anlı'nın sinirlerini altüst etti.

 

Duyduklarına katlanamayan Anlı, 'O lisedeyken sen kaç yaşındaydın? Okul önlerinde beklemek ne demek? Bunun adı kimse kusura bakmasın ama sapıklıktır.' dedi. İkiliden bu konu ile ilgili bir cevap gelmedi. 

Fakat Sibel, 'Bunlarda genetik 14 yaşındaki kızla evlenmek' diyerek stüdyodaki gerginliğin dozunu yükseltti. 

Hamile olduğundan şüphelenilen Sibel, sık sık sinirlendikçe stüdyoyu terk etti. Ailesinin 'Müge abla, kızımızı götürür yine lütfen tek bırakmayın' demesi ise Müge Anlı'nın içine işledi.

Kızlarını ne olursa olsun yanlarında isteyen aile, reddedildi. Acılı baba Ersin 'Kızım, ayaklarının altını öpeyim ne olur gel bizimle. Biz seni çok seviyoruz, ne olduysa oldu evimize dönelim' dese de Sibel gitmemekte kararlıydı. Kızını ikna etmeye çalışan baba, canlı yayında herkesi şok edecek bir hareket yaptı. Kimsenin tasvip etmeyeceği bir olaya imza atan baba, kızına canlı yayında tokat attı. Müge Anlı ve ekibini şoka uğratan bu hareketin hemen ardından ise baba baygınlık geçirdi.

Müge Anlı ve ekibi ise yaşananların ardından şaşkınlık içinde olayı toplamaya çalıştı. Kısa bir süre sonra ise başka bir konuya geçtiler.