banner240

Aşıya karşı Büyük Uyanış Mitingi 26 Eylül'de Ankara'da! Abdurrahman Dilipak Açıkladı

Geçtiğimiz hafta İstanbul'da miting yapan korona aşısı karşıtları şimdi de Ankara'da bir araya gelecek. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdurrahman Dilipak ''sesimizi duyurmak için Ankaradayız. Evet Dünya 5'den de DÖD'den de büyüktür.'' dedi.

SAĞLIK 19.09.2021, 20:17
Aşıya karşı Büyük Uyanış Mitingi 26 Eylül'de Ankara'da! Abdurrahman Dilipak Açıkladı
banner257
banner226

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak aşıya karşı verilen mücadelenin ikinci ayağının Ankara'da yapılacağını duyurdu. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da miting yapan korona aşısı karşıtları şimdi de Ankara'da bir araya gelecek. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Abdurrahman Dilipak ''sesimizi duyurmak için Ankaradayız. Evet Dünya 5'den de DÖD'den de büyüktür.'' dedi.

Dilipak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Büyük UyanışAnkara'da. Ssimizi duyurmak için Ankaradayız. Evet Dünya 5'den de DÖD'den de büyüktür. MEB'i DSÖ'ye ezdirmeyeceğiz. Evet daha adil bir dünya mümkün. Adaletin bu mu dünya dedirtmemek için ve bir yalan balonunu Aşı ve PCR balonunu patlatmak için Ankaradayız."

Büyük Uyanış Mitinginin ikincisi 26 Eylül Pazar günü saat 15.00'de Ankara'da Tandoğan Meydanında yapılacak...

Mitingle ilgili paylaşımlar #BüyükUyanışAnkaraDa etkieti altında yapılıyor.

banner261
Yorumlar (2)
Mühendis 4 hafta önce
O zaman üniversiteler, tıp fakülteleri kapatılsın, hocalar köylerine gönderilsin, Dilipaklar karar versin. Devletimiz bu kadar sağlık camiasını neden istihdam ediyor. Bilim adamlarımız aşı vazgeçilmez diyor. Yazarlarımız ise aşı karşıtı oluyor. Anlaşılır gibi değil. Allah feraset versin.
ottoman 4 hafta önce
hemen koşa koşa gidelim bari işi yok ... taşlıyorlar
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı