İşte Kahramanmaraş'ın yeni korona virüs haritası

Kahramanmaraş'ta 2020 yılı Ekim ayı sonundan Aralık ayı sonuna kadar iki ay boyunca kıpkırmızı olan korona haritası yeşile döndü. Tedbirlerin yanından İl Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Personelinin yoğun çabasıyla vaka ve hasta sayıları büyük oranda düştü.

SAĞLIK 03.01.2021, 23:34
İşte Kahramanmaraş'ın yeni korona virüs haritası
banner257

Kahramanmaraş'ta korona virüs hasta ve vaka sayılarındaki düşüş devam ediyor. Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan fiilasyon ekipleri ve koronayla bizzat mücadele eden Sağlık Çalışanlarının büyük çabasıyla korkıutan vaka artışları hızla düşme eğilimine girdi. 

Son alınan tedbirlerle birlikte de korona virüs haritası maviye ve yeşile döndü. Ekim ayı sonundan Aralık ayı sonuna kadar kıpkırmızı olan korona haritasındaki değişim açıkça görülüyor. Aşağıda Ekim ayından korona haritası ile bugünün korona haritası verilmiştir. Görüneceği gibi şehrin büyük kısmı korona virüsten temizlenmiş durumda.

Görüştüğümüz sağlık Çalışanları korona haritasındaki değişimin rehavete neden olmaması ve tedbirlere sıkı sıkıya uymanın önemli olduğunu vurguladı.

28 Ekim 2020 Kahramanmaraş Korona Haritası... Görüneceği gibi korona vakaları şehrin tamamına yoğun şekilde yayılmış duurmda...

3 Ocak 2021 Kahramanmaraş Korona Haritası... Sağlık Çalışanlarımızın yoğun çalışmasıyla vaka sayılarının büyük oranda düştüğü görülüyor.

Yorumlar (9)
Vatandaş 2 hafta önce
Rehavete kapılmadan tedbirlere uyalım.
Irfan 2 hafta önce
Bu başarı bence polis ve Emniyet teşkilatına ait sağlıkçılara pay çıkartmaya çalışıyorlar onların hakkını yemeyelim ancak bence en çok polis ve bekçiler çalıştı bende bir kuruş fazla almadan ve ayrıca virüstenölen polis sayısı sağlık çalışanlarının iki katindan fazla bunu göz ardı edilemez bu benim görüşüm herkesin eline yüreğine sağlık
Bertizli 2 hafta önce
Bu sekilde haber yaparsanız millet saldım çayıra mevlam gayıra hareket eder salgın bitmedi
Mehmet 2 hafta önce
Sağlık çalışanlarının başarısı değil. Babamda başta olmak üzere çoğu yaşlı vefat etti zaten. Çoğunun yoğun bakımda yatan hastalardan haberi bile yoktu. Neymiş o kıyafeti giymek çok zormuş. Bu operasyonlarını çok iyi yönettiler olayın özeti bu.
Tedbir 2 hafta önce
Oturduğum 22 dairelik binanın 9 dairesi aynı dönem içinde korona oldu hiç bir ekip görmedim. Fiilasyon falan hikaye. 22 dairen 9 u diyorum bi tedbir bi kontrol vb şeyler gerekmez mi? Vaka sayısı düşünce herkes kendine pay çıkartıyo herkes kendimce sayemizde diyo da vaka sayıları yükselirken kimse niye sorumluluk almıyo biri de çıkıp şurda hata yaptık demiyo. Memleketin yarısı korona oldu.Yazacak çok şey var ama neyse
yerel halk 2 hafta önce
(DÇGÇ) :) dijital beyinli çağa geçiş çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor...
legen 2 hafta önce
21'den sonra olan Yasaklar kaldırın artık.
muhammed 2 hafta önce
begenmeyenlerin hepsi sokak orda burda cirit atıyor...
BERTİZLİLER 2 hafta önce
aynenn.... katılıyorum
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
2020 yılının En Başarılı Milletvekili kim?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 12:48
İkindi 15:26
Akşam 17:48
Yatsı 19:08