Mahir Ünal ateş püskürdü! Her şeyi biliyorum...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermeyen sanatçılara tepki göstererek, "Ben bu ülkede Kültür ve Turizm Bakanlığı yaptığım için onların iç ilişkilerini, onları kimlerin susturup kimlerin konuşturduğunu bilen birisi olarak konuşuyorum" dedi.

Mahir Ünal ateş püskürdü! Her şeyi biliyorum...

Ülke TV'de yayınlanan 'Arafta Sorular' isimli bir televizyon programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Barış Pınarı Harekâtı’na destek vermeyen sanatçılar hakkında açıklamalarda bulundu.

Ünal, söz konusu sanatçıların izin almadan konuşamadığına vurgu yaparak, "Gerçek sanatçıları tenzih ediyorum ama o dizi oyuncuları, bazı komedyenler bunların hiç birisi izin almadan konuşamazlar ve konuşanları da linç ederler.  Ayrıca kendi mahallelerinde de yerli ve milli refleks gösterenleri banal, taşralı ve basit olarak tanımlarlar" dedi.

Onların iç ilişkilerini biliyorum

Barış pınarı Harekâtı’na destek vermeyen bazı sanatçıların sahipleri olduğunu belirten Ünal sözlerine şöyle devam etti: "Onlar hiçbir konuda tepki gösteremezler. Ben bu ülkede Kültür ve Turizm Bakanlığı yaptığım için onların iç ilişkilerini, onları kimlerin susturup kimlerin konuşturduğunu bilen birisi olarak konuşuyorum"

Teröre terör diyemezler

Ünal, Türkiye’ye karşı yürütülen kara propagandaya karşı kendi ülkesini aslanlar gibi savunan insanların bu sanatçılar tarafından linç edilip aşağılandığını söyleyerek şunları kaydetti: “Bunlar teröre terör diyemezler. PKK’ya PKK diyemezler. YPG’ye YPG diyemezler çünkü onların efendileri ne söylerlerse onu yaparlar. Eğer faşizm arıyorlarsa işte faşizm tam da budur”

Şöhretleri üzerinden rehin alınan kurbanlar

Ünal bu sanatçıların şöhretleri ve itibarları üzerinden rehin alınan kurbanlar olduğunu ve bu yüzden o sanatçıları suçlamadığını belirterek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yuh be
Yuh be - 1 ay Önce

Ben de zannettim ki, Onikişubatla ilgili HERŞEYİ BİLİYORUM diyecek.. Nerde..... Özür dilerim, saflık yaptım

hakan46
hakan46 - 1 ay Önce

bizde seni ve hanifi emmiyi biliyoruz ;)

milliyetci
milliyetci - 4 hafta Önce

Kaç gün bakanlık yaptınız Sayın vekilim.

asi
asi - 1 ay Önce

biliyordunda neden haklarından gelmedin sen iktidarsın muhalefetmisin konuşuyorsun acizmisin işlem yapmıyorsun.

EDEM
EDEM - 1 ay Önce

HAKLISIN ÇOK HAKLISIN.AMMA BİDE ŞU MEMLEKETİNDEKİ YOLLARI YAPTIRSAN HAL KAVŞAĞINI GÖKSUN YOLUNU FALAN HIMMM İYİ OLMAZMI.

Ali
Ali - 4 hafta Önce

İstiklal üniversitesi ne oldu sayın vekilim? Bir türlü üniversiteye yer bulunamadı. Yer mi beğenilmiyor? Yoksa koskoca Kahramanmaraş'ta yer mi yok? Gazeteci arkadaşlar da sus pus....

Maraş
Maraş - 4 hafta Önce

Bakanlik yaptı doğrudur ama şehrin içindeki mozaikleri bile cikartamayan orayı kamulaştırma yan bir bakan bakanlık yaptığı doğrudur iniki Şubat'ta ki yolsuzluklara bakan Maraş belediyesi deki büyükşehir Onikişubat ve diğer belediyelerdeki yolsuzluk ve usulsuzluklere bakan diğer şehirlere yatırım yapılırken encok oy alan il olarak bakan Allah böyle bakanları marasa bakmayı nasip eylemesin diyeceğim ama marasa akp kimi aday koysan kazanır ee bunlarda elbet çalışmaz bakanda olsa bakar sadece

özgür
özgür - 4 hafta Önce

"asla ateşkes ilan etmeyeceğiz. sonuna kadar gideceğiz" dediniz ama sonra çark ettiniz. abd ile yüzyirmi saat rusya ile yüzelli saat ateşkes anlaşması yaptınız sonrada dedinizki " bu ateşkes değil harekata ara veriyoruz". kime ara verdiğiniz terörist pkk lılara. rusya ile yaptığınız soçi anlaşmada direk terörist ypg diyemediniz ypg unsurları dediniz. bırakın bu boş lafları. biz sizi galiba bir yerden hatırlıyor gibiyiz. nereden acaba.

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 4 hafta Önce

açıklada bizde bilek, böyle yuvarlak konuşarak olmaz bu işler , kim bular illimunatimi , rokefellermi , rokchildlermi , derin dünya devletimi , masonlarmı , yehova şahitlerimi , tapınakçılarmı yoksa aklıma bunlardan başka gelmedi , yoksa yoksa dış güçlermii sayın bakan ohhh my god

Maraslli
Maraslli - 4 hafta Önce

Hanifi mahcicek gelmis gecmis gelecekte dahil en büyük Belediye baskanidir

Marasllim
Marasllim - 4 hafta Önce

HANIFI MAHCICEK EN BÜYÜK BELEDIYE BASKANIDIR

ulubatlı
ulubatlı - 4 hafta Önce

bilmek bir şey ifade etmez .icra makamı olup ta bir şey yapmamak çok şeyi bizlere izah edebilir?

HKN46
HKN46 - 4 hafta Önce

Bir anket yaptırsanız maraşta sizi seven 50 kişi çıkar mı acaba ?

mahir
mahir - 4 hafta Önce

bizde seni biliyoruz mahişr ünal senin maraşa eetiğini ermenisi fransızı etmedi..


SIRADAKİ HABER

banner122