banner240

MHP'li Sefer Aycan'dan Kahramanmaraş'taki fabrika sahiplerine ağır eleştiri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Aksu çayını kirleten fabrika sahiplerini adeta bombaladı. Aycan, ''Buna sebep olan fabrikalar; doğanın katilidir. Dolayısıyla insanında katilidir. Bu kirliliğin büyük bir vebali vardır, günahtır. Çevreyi kirleterek kazanılan para helal midir?'' diye konuştu.

SİYASET 20.09.2021, 17:02
MHP'li Sefer Aycan'dan Kahramanmaraş'taki fabrika sahiplerine ağır eleştiri
banner257
banner226

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, fabrika atıkları nedeniyle kirlilik akan Aksu Çayı’nı inceleyerek, “Çevreyi kirleterek kazanılan para helal midir?” dedi.

Kahramanmaraş’a bulduğu her fırsatta gelerek, STK temsilcileri başta olmak üzere her kesimden vatandaşlarla hemhal olan ve sorunları dinleyerek, çözüm noktasında gayret gösteren MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, hafta sonunda yine Kahramanmaraş’ı gezdi. 

Aycan, gezileri kapsamında Kahramanmaraş’ın adeta kanayan yarası haline gelen ve fabrika atıklarının aktığı Aksu Çayı’nda incelemelerde bulundu. Aksu Çayı’ndaki kirliliği resimleyerek, sosyal medya hesabında paylaşan Milletvekili Aycan, şunları dile getirdi: “Bugün tekrar Aksu Çayı’na gittik. Gerçekten durumu çok kötü. Hiç bir iyileşme yok, tersine simsiyah ve çok kötü kokan bir su. Buna sebep olan fabrikalar; doğanın katilidir. Dolayısıyla insanında katilidir. Bu kirliliğin büyük bir vebali vardır, günahtır. Çevreyi kirleterek kazanılan para helal midir?”
 

banner261
Yorumlar (14)
Ali Kaya 1 ay önce
Bayram değil seyran değil Sefer Aycan niye konuştu? Seçim mi var?
Hikmet tekin 1 ay önce
Sayin Vekil. Siz gelin onikisubat ilce belediyesi imar müdürlüğü ve çevre ve sehircilik il müdürü nün bizzat talimatla koruduğu usulsüzlükler i bir görün.tekerek Malik ejder sitesi. Gelin görün. Allah im bunlardan sebep olandan göz yumandan. Colugundan çocuğundan hesabını sen sor.
Memleket 1 ay önce
Kahramanmaraşta zengin ve akpliysen sana herşey serbest kanun falan hikaye istediğini yap
Zeki 1 ay önce
Siz vekiller helal haramı ne bilirsiniz
hasan 1 ay önce
Termik santral konusunda mecliste verdiğin oyu unutmadık. sen yine çok iddialı konuşma.
mermercioglu 4 hafta önce
yeni mi akliniza dustu ve vekil ???? en buyuk hain sizsiniz zira dogdugununuz sehre iahnet ediyorsunuz
Hakkı İSTER 4 hafta önce
Sayın vekilim. Aksu Çayının kirliliğine sebep olan yan derelerle alakalı olarak, kamu kurumları görev yapmaktan imtina ediyorlar. Belediyemiz de her konuyu halletmiş gibi Aksu Çayı gözünde rekreasyon sahası yapma derdinde. Aksu Çayında yaptığınız tespitlerin çözümüne yönelik olarak Brifing talebinde bulunursanız belki daha fazla katkı sağlamanız mümkün olabilir kanaatindeyim.
başkan44 4 hafta önce
ağam benlen eğlenir:)
ADALET 46 4 hafta önce
ÇOK DOĞRU VE YERİNDE BİR YORUM OLMUŞ. AĞZINA YÜREĞİNE SAĞLIK...BUNLAR HARAM YEMEYİ SEVDİKLERİ İÇİN GERİSİNİ DÜŞÜNMEZLER.
Siyaset 4 hafta önce
Türkiye'de ki siyaset : Genel başkanı istesin aksu çayından canlı yayında su alıp bu su tertemiz diyerek içip suya kirli diyenleri vatan haini ilan etmezse bende birşey bilmiyorum.
ali 4 hafta önce
tesekkür ediyorum vekilim inşaAllah çözüm bulunur o halini ğörüpte temiz diyenler utansın
İstanbul 4 hafta önce
İktidar şikayet etmez. Gerekeni yapar. Gücün yetmiyorsa en azından partinden istifa edersin.
maraşlı 4 hafta önce
:):):)
furkan demirci 4 hafta önce
MERAK EDIYORUM MARAS DA BELEDIYE NE IS YAPAR DIYE ???? ASLI GOREVINI YAPMAKTAN ACIZ BIR BELEDIYE VAR MALESEF KI { DERSENIZ KI ONLAR FABRIKATOR }
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı