Survivor All Star'da bu gece Evrim, Nisa, Ogeday, Berkan, Seda, Hikmet kim elendi sorusu sızan bir video ile cevap buldu. Sosyal medyada yayınlanan videoda Acun Ilıcalı 17 Mayıs gecesi elenen kişinin ismini Seda olarak açıklıyor ve Sema'nın yüzü düşüyor.

Survivor all Star'dan sızdığı iddia edilen bir videoda 17 Mayıs 2022 Salı günü elenen kişinin Seda olduğu açıklandı. Bu hafta mavi takımın 6 dokunulmazlığı da kaybetmesinin ardından eleme adayları olmuştu.

Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddeden Esra Erol'dan Meslektaşına Tebrik Mesajı! Müge Anlı'nın Nikah Davetini Reddeden Esra Erol'dan Meslektaşına Tebrik Mesajı!

Bu hafta mavi takımdan bir kişinin adaya veda edeceğinin kesinleşmenin ardından gözler eleme konseyine çevrildi. Potaua defalarca girdiği halde elenmeyen Evrim'in yanı sra, kankası Nisa ve Nisa'nın sevgilisi Ogedy'ın korunma altında olduğu görülüyor.

Bu hafta Berkan, Hikmet ya da Seda'dan birinin adaya ved edeceği ihtimali konuşulurken sızan bir video şok etkisi yarattı. Sosyaal medyada yayınlanan bir videoda Acun Ilıcalı "Bu hafta elenen isim Seda" diyor ve o anda Sema büyük şok yaşıyor.

Videoya göre bu hafta Seda eleniyor.

Ancak sızdırıldığı iddia edilen videonun gerçek mi yoksa montaj mı olduğu bu akşam belli olacak.

FS1FhwcWQAEVTJC