28.05.2018, 18:47

Yerel basın Başkan Erkoç’u neden eleştirmiyor?

Kamu yöneticilerinin yakın çalışma arkadaşları basın mensuplarıdır. Tüm samimiyetimle söylüyorum; kendini bilen, dürüstlüğü şiar edinen basın mensupları dengeleri koruyarak tüm yöneticilerin eksikliklerini yazar.

‘davul gelmedi, sahursuz kaldım, oy vermeyeceğim’

‘yazlık evime yol yapılmadığı için (maliyeti 2 milyon TL) oy vermeyeceğim’

‘yolda giderken lastiğim patladı’ oy vermeyeceğim

Bu trolleri bir kenara bırakıp, seçmen profilinin ne kadar üst seviyelere geldiğini, elimizde seçim kozu olarak kullandığımız oy karşılığında nasıl tehdit savurduğumuzu da görmemiz gerekir.

5-10 yıl öncesine kadar ulaşamadığımız, yoldan araçla geçerken bile düğme iliklediğimiz seçilmişler bugün vatandaşla iç içe girmişse paspas ta yapmamalıyız. Diye düşünüyorum.

Şimdi Erkoç’u neden eleştirmiyoruz? Ona gelelim.

Bize para mı veriyor, ufak, tefek küçük reklamlar haricinde 1 TL alıyorsak Allah yedirmesin. Peki, Erkoç babamızın oğlu mu? Hayır. Peki, neden eleştirmiyoruz, bazı insanlar çıkıyor nemalandığımızı söylüyor ama günahımızı aldığını hiç bilmiyor.

Davası Allah davası olan, bu millete hizmeti Allah rızası için yapan, kıt imkânlara rağmen bu memleketin değişimine çaba gösterdiği için eleştirmiyoruz.

Milletin parasına sahip çıkan Erkoç’u hem iyi niyetinden hem de 30 Büyükşehir Belediyesi arasında en az para gelen ilk 5 belediye olmasına rağmen bu kadar hizmeti yapmaya çalıştığı için eleştirmiyoruz. Milletin kaynaklarını kimseye peşkeş çekmediği için eleştirmiyoruz.

İnanın bu memleket için kafasındaki projeleri yazsam, hayal bile edemeyeceğiniz ürünler ortaya çıkar.

Bizler vatandaşa göre daha içerde olduğumuz için ne kadar kaynağın geldiğini, o hizmetleri yapmak için ne kadar uğraşıldığına yakından şahit oluyoruz. Bir projeyi hayata geçirmeye çalıştığında hemşerilerini mutlu edeceğini düşünerek çocuklar gibi önce kendinin sevindiğini görüyoruz.

Bu adamı neden yerden yere vuralım, neden şevkini kıralım, bu memleket hepimizin değil mi? İnsan beşerdir mutlaka hata yapar fakat niyet çok önemlidir.

Bir kısım çevrelere ne yapsan beğendiremezsin. Yıllardır dilimize pelesenk olan köprülü kavşaklar yapıldı, ertesi gün eleştiri geldi, ‘madem 50 hız limiti koyacaktın neden yaptın’ arkadaşlar bu şehirde Trafik komisyonu vardır ve şehir içi yönetmelikleri göre de hız limitini o komisyon belirler.

Kimsenin elinde sihirli değnek yok, bütçe imkanı kısıtlı olduğu için her şey öncelik sırasına göre yapılıyor. Hizmetleri buradan yazmayacağım, bizim göremediğimiz ya da görmek istemediğimiz bazı projeleri gelen misafirlerin gözünden kısa da olsa aktarmaya çalışacağım.

İki yıl önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi geldi; Kahramanmaraş’taki değişim ve dönüşümün Ankara’da takdirle izlendiğini söyledi.

Geçen yıl Türkiye’nin en iyi belediyesi seçildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşlılarla ilgili projeden dolayı ödül verdi.

Yakın tarihe bakalım geçen hafta Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu geldi, ‘hizmet ancak böyle yapılır’ dedi. Çünkü Sayın Bakan Kahramanmaraş’a gelen ödeneği biliyor, bu kıt imkanlarla yapılan hizmetler bakanı mest etti.

Önceki gün de Sayın Eroğlu Erkoç’un projesini Türkiye’ye örnek olacağını ve ilk millet bahçesinin de Kahramanmaraş’ta yapıldığını söyledi.

Bunun gibi örnekler çok, kentteki değişimi en çok şehir dışından gelenler görüyor. Hani siz yanınızdaki çocuğunuzun büyüdüğünü göremezsiniz. Çünkü sizin gözünüzde çocuk aynı kalır.

Bizim Kahramanmaraş olarak en büyük eksiğimiz seçilmişlerimize sahip çıkmak. Eğer niyet halisse akıbeti hayırdır.

Bunu anlamayana da ya da anlamak istemeyene de ne kadar yazsam boştur.

Yorumlar (61)
Ejder ARIKAN 2 yıl önce
Bu haberi sırf erkoça yaranmak için yaptın.aklınca eleştirilecek birtarafı olmadığını söylemeye çalışıyorsun. El altından yaranmaya çalıştığını gözden kaçıramıyorsun.Yazık yazık işte bu yüzden K.Maraş bir arpa boyu yol alamıyor.
hüsin 2 yıl önce
Kahramanmaraş’ın merkezi çarşıdır. Çarşıyı’da Yaşar pastacısı yönetiyor. Başkan ha var ha yok.. alan memnun satan memnun halk geçim derdinde vay halımıza vay
hüseyin 2 yıl önce
"Yaşar pastacısının" işi gücü yok çarşının inşaatına mı bakacak hüsin get Allahını seversen
TUĞRUL ÖÇ 2 yıl önce
YAŞAR PASTANESİNE PEŞKEŞ ÇEKMEDİĞİ İÇİNMİ TRABZON CADDESİNİ TEK ŞERİDE BAĞLADI..
Atıf YILMAZ 2 yıl önce
Bu memlekette hep ayni zihniyet belediyeyi alıyor.Bugüne kadar diğerlerinden hiç eleştirdiğin oldumu ki, erkoç'u eleştiresin.Alt geçitlerin ve bir-kaç park dışında hangi hizmeti yaptı ki eleştirmeyesin.
Ökkeş 2 yıl önce
Son 1 yıldır birşeyler yapmaya çalışıyorlar.Ama Kahramanmaraşımız herşeyin fazlasını hakediyor.hava alanı yapılmadı Mado kavşağından zenginler yer vermiyor.otobüs terminali öyle,geç kalınmış kavşaklar,herşey zenginlerin paralelinde yapılıyor maalesef.biz reis gibi adam istiyoruz.liyakat kalmamış.artık konuşmak istemiyorum.oyumuz herzaman resise.ben Büyükşehir belediye başkanın samimi olduğunu düşünmüyorum.reis belediye başkanlarını almaya başlayınca çalışmaya başladılar.millet herşeyin farkında.
mustafa 2 yıl önce
iktidarın yanında olan kimi eleştirdiniz sizler basın mensubları olarak... siz eleştirmiyorsunuz ya da eleştiremiyorsunuz yazdığımız eleştiri olan yorumları bile yayınlamıyorsunuz ya da yayınlayamıyorsunuz...
Flash 2 yıl önce
Sen bunları küllahıma anlat. Bari sesini çıkarma.
Sedat 2 yıl önce
Size birkaç sorum olacak cevap verirseniz sevinirim

1. ufak tefek reklam geliri ne kadar acaba ?
2. belediyelerde dönen yandaş kadrolaşmayı destekliyor musunuz?
3.İmarda dönene rantlardan sizde faydalanıyor musunuz ki eleştirmiyorsunuz?
4. bir insanı eleştirmek kötü bir şey mi ki bunu sanki kötü birşeymiş gibi sunup böyle bir yazı yazma gereği duydunuz?
5. Diğer yerel gazeteciler ve köşe yazarlarında onlarcası Sayın Erkoç'u eleştirirken onlar adına niye böyle bir yazı yazdınız?

bu sorularım ardından sayın Erkoç Hakkıda kendi fikrim birşeyler yapmaya çalışıyor takdir ediyorum kendisini son dönemde ama daha önceleri neredeydi acaba birde resimlerde gerçekten çok yapmacık duruyor bence bu kadar çok fazla resim çektirip gerek sosyal medya ve gerekse bilbordlarda yer alamasa daha iyi olur saygılarımla
Maraşlı 2 yıl önce
Buradan ilimizin büyüklerine sesleniyorum lütfen sütçü imam üniversitemize gereken değeri verelim.bu kurum şehrimizin vitrinidir.
HADİ ORDAN 2 yıl önce
YAZINI DİKKATLİCE OKUDUM İŞ DEĞİL İŞGÜZARLIK YAPMIŞSIN.
Kahramanmaraşlı EDE 2 yıl önce
Ben de yazıyı aç madan,kim yazdığını bilmeden içimden dedim ki işte bir delikanlı çıkmış,dedim ama yazıyı tıklayınca karşımda mesut tuğrulu gördüm,inan üzüldüm.Neden mi mesut tugrul isterse buradan yazacaklarımı Aksu tv ekranlarında k maraşlıların gözlerinin içine bakarakta söylerim.Yalakalıkta 1 numara,
ali 2 yıl önce
Sayın tuğrul eleştiri elbette olmalı hem olumlu hem de olumsuz. Olumlu olmalı çünkü başkanın şevkine şevk katmalı olumsuz olmalı çünkü eksik yönlerini halkın ve basının gözünden görmeli. Senin şu yaptığın biraz yandaşlık mı desem satılmış kalem mi desem bilemedim.
FATİH ERKOÇ ' UN ELEŞTİRİLECEK HİÇ BİR YÖNÜ YOK MU ? buna kargalar güler be...
Gürbüz 2 yıl önce
Evet, elestireceksen böyle.
K.Maras belediyeciliği Erkoc zamanında yaşıyor. Gercek anlamda K.Marasimiza yapilmayani , yapilamayani elinden geldiğince en hızlı sekilde yapıyor.
Merkezi, çarşıyı, zenginlerin sistemini ha deyince değiştirmek çok zor. Ama birseylerin değiştiğini, geliştiğini görmemek imkansız.
Salman Maraşlı 2 yıl önce
Büyükşehir belediyesinde ve özellikle onikişubat ve diğer belediyelerde dönen rüşvet çarklarını, adam kayırmaları, israfı vs görmezden mi gelelim ? Plansız programsız yapılan işlerden ve yatırımlardan dolayı ve ödenmeyen paralardan doşlayı kaç tane esnafın battığını görmezden mi gelelim ?
Derya 2 yıl önce
Boyle ironik bi haber yapilmamistir.Siz en başta belediyeye torpille doldurulan ranidik akraba yandaş kızı oğlu gelini yeğeni vs. hiç bir iş yapmadan oturan maaş alan guruh için biseyler yazmalisiniz eger dürüstseniz burdan başlayin
Mehmet ay 2 yıl önce
Hay atana rahmet ağzına sağlık
akp 2 yıl önce
Muhteşem
Haydar 2 yıl önce
Köylerde kanalizasyon su yol yok başkan anca şehir içine çalışıyor hele şu degnekciler park parası alıyorlar ya ayrıca parkları açıp açıp işletmeci için birine veriyor onlarda fahiş fiyattan çay satıyor .pazarciga giden halk otobusu neden kaldırıldı elbistan a kadar var veriye var turkoglu na var acaba oy alamadığı icinmi kaldirdilar
yavuz 2 yıl önce
iki gün sonra kaldırırsınız haberi eleştirilere kapalı
hökkeş 2 yıl önce
biraz arada nefes al boğulacaksın
mustafa kaya 2 yıl önce
Fatih Erkoç un eksiği yokmu var .ama bu zamana kadar gelen başkanlar en iyisi bence.
Yurdal özdemir 2 yıl önce
Kardeşim çok doğru söylüyorsunda üç Yıldır bir Elbistan'ın Planı'nı çıkarmayan başkanamı iyi diyorsun.
GÜLAÇTI TR 2 yıl önce
ha ben diyorum ki aksu çayı kap kara akıyor iş adamlarının canı sıkılacak diye dokunulmuyor, birde diyorum ki işkur işe alımlarda şeffaflık yok 100 kişilik iş için 2000 kişilik müracat oluyor bakıyosun aslında işe girecek100 kişi belli diğer 1900 işe alınmayan hem küfürle hem beddua ile ordan ayrılıyor belki de partinize bir daha oy vermeyeceğini söylüyor.. daha bir çok örnekler verilebilir mesut bey kardeşim
EDE 2 yıl önce
YALANDAN KİM ÖLMÜŞ ANLAT ANLAT ÇOK HEYACANLI DOSTUM
Mehmet 2 yıl önce
mesut tuğrul senın sırtın yere gelmez artık vazifeni iyi yapıyorsun
Mehmet ay 2 yıl önce
Sevgili basın mensubu arkadaşım bu yazdıklarına kendin inanıyormusun....? ve istersen seninle yüz yüze bile görüşüp hatta bir iftar yemeğine davet edip bu konuyu sizinle medeni bir şekilde istişare etmek isterim hayırlı ramazanlar
Haydar 2 yıl önce
Belediye gazoz'mu satıyor da size reklam parası veriyor anlayamadım, yoksa orası arpalığınız mı ?
Gülce 2 yıl önce
Eleştirmezsen gelişemezsin dünyanın hangi ülkesinde böyle yazı yazan bir köşe yazarı olabilir .Hiç değişmeyecek bu şehir hep kendini birinci sanacak en olumsuz yönleriyle bile gurur duyacak ot atıp yere tükürüp övünecek
M.A. 2 yıl önce
Bu adam birini överse kesin bir sıkıntı vardır. Birine söverse de kesin iyi biridir. Sözümü yabana atmayın.
Musa DURGUN 2 yıl önce
Sayın başkanım dost acı söyler iştişare yaparken her kesimden insanları toplayıp fikrini dinlediniz. İşkur alımlarında şeffaf olsanız kesinlikle torpil olmazsa noterden ne çıkarsa kabul etseniz. Kızmaca yok yaptığınız işleri halka anlatmanız benim size ayıracak vaktim yok derseniz bu ülkenin 100/ 52 size oy verdi yani siz bu halkın eserisiniz. Bu halka zaman ayırırsanız değer verirseniz bu halka sizi baş tacı yapar. Sizin halkın makamı dediğiniz yere iki defa gittim almadılar. Şimdi bazen halkın makamında halkımızı misafir ettik dediğinizde gülüyorum. "

Hz. Ali anlatıyor: "Bir gün Ömer'i, binekli olarak ve telaş içinde, hızlı hızlı giderken gördüm; "Ya emire'l-müminin nereye gidiyorsun?" diye sordum. "Devlete ait develerden biri kaçmış, onu aramaya gidiyorum" diye cevap verdi. O zaman ben: "İnan ki, senden sonra bu milleti idare edecek olanlara ağır bir yük bırakıyorsun! Herkes senin yaptığını yapamaz!" dedim. Bunun üzerine şöyle konuştu: "Hz. Muhammed aleyhissalatü vesselamı, hak peygamber olarak gönderen Allah'a yemin ederim ki, Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (yahut bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer'den sorulur!" "Kenar-ı Diclede bir kurt kapsa koyunu, Gelir de adl-i ilâhi Ömer'den sorar onu!" Zihniyeti temsil ediyorsunuz bu yüzden yüküz ağır sorumluluğunuz ağır Allah yardımcınız olsun belki de hattım olmayarak kalbimizi kırdımsa hakkınızı helal edin konuştum işte dost acı söyler benden tavsiye her gece bir farklı mahalleye Çat kapı gidiniz insanların derdi ile dertlenin kazanırsınız inanın kazanırsınız
Haydar 2 yıl önce
BELEDİYENİN GAZOZ REKLAMI MI YAPIYORSUNUZ, BELEDİYE GAZETECİYE NİYE PARA ÖDÜYOR, GAZETECİNİN BELEDİYENİN REKLAMINI YAPMASINA GEREK YOK MİLLET HERŞEYİ GÖRÜYOR ZATEN, MİLLETİN PARASINI HAVAYA SAVURMAYA GEREK YOK
maraşlı 2 yıl önce
güvenilir gazetecilik imajını hiçbir zaman kazanamıyorsunuz. ve bu imajdan uzaksınız. çarşıya çıkın 5 adam bulun bir sorun bakalım bu 5 adam hiç bir eleştiri yapmıyormu. gazetecilik halkın duygularına tercüman olmaktır. güçlünün tellaklığını yapmak değil.
M Ali K 2 yıl önce
durmak yok tambıraya devam,küpler doldu,,artık tamam
MİMAR 2 yıl önce
Bunlar benim oyum ile seçildiler.. halkına sahip çıkana, milletimizde sahip çıkar elbet.. ama halkın oyu ile gelipte, saltanat süren, yan gelip yan yatan, üstelik seçmenine, bana tepeden bakan adamlara neden sahip çıkacakmışım.. İMAR BÖLÜMLERİNDE rüşvet diz boyu, adam kayırmak diz boyu, projeleri kendi tanışlarına peşkeş çekmek diz boyu.... liyakatsizlik diz boyu.... ukalalık diz boyu... İMARDA bir MİMAR hanım serbest piyasada çalışan kocasına projeler gönderiyor, yetmiyor kocasının projelerinin kontrolünü yapıyor... yaa, hangi birini yazayım ki..
Yolu hak dava olanlar 2 yıl önce
Şunu söyleyebilirim. Kahramanmaraş’ın görmüş olduğu en iyi Başkan. Eleştiri yapalımda mantıklı ölçülü tam olarak ne istediğimizi bir bilen birey olarak değerlendirelim. Kahramanmaraş ne istiyorsa onu günü değerlendirerek proje yapıyorlar. Gelin bizde proje üretelim teklifleri sunalım eksikleri belirleyelim. Bu işlere bir zahmet kafa yoralım. Bence bir algı operasyonu var. Yok efendim yollar yapılmıyormuş yok kimlere rant sağlıyormuş yok kimlere para yediriyormuş
Eh 2 yıl önce
Gördüğü en iyi başkan demisinde zaten Marasi 16 yıldır akpli başkan öncesinde de şimdi akpli bi belediye başkanı olan kişi başkanlık yaptı ya da ayni görüşe yakın birileri iki kez muhalefet alsın nasıl çalışırlar
MEHMET 2 yıl önce
ÖNCELERİ MARAŞ YERİNDE SAYIYORDU BİR ADIM İLERİ GİTMİYORDU. MARAŞ YENİ YENİ KIPIRDADI BİR HAREKET GELDİ. MARAŞ TA YAPILMAYAN BİR ÇOK ŞEY YAPILIYOR ARTIK .YETERLİMİ DEĞİL. DAHA ÇOK YAPILMASI LAZIM. YAPILANLARI OLUMLU BULUYORUM AMA DAHA ÇOK ŞEY YAPILMALI.
Murat ÇAKIROĞLU 2 yıl önce
Marifet elbette iltifata tabidir.Sayın Erkoç projeleriyle, vizyonuyla,memnuniyet odaklı hizmet anlayışıyla herşeyden önemlisi dürüst ve ilkeli duruşuyla iltifatı fazlasıyla hak ediyor.Cenab ı ALLAH gücüne güç katsın yolunu açık etsin.
SAMET 2 yıl önce
Birincisi devletin idaresinde Allah davası diye bir durum söz konusu değil, kuruluş felsefesine de aykırı. İkincisi mutlaka hata yapar diyorsunuz, idarecinin hata yapma lüksü yoktur. Üçüncüsü kıt imkânlara rağmen diye bir ifadeniz var, söz konusu K. Maraş ise kıt imkân gibi bir bahane olamaz hem de ülkenin ekonomisinin büyüdüğünün söylendiği bir dönemde. Son olarak değişim ve dönüşümün Ankara’da takdirle izlendiğini söyledi gibi bir beyan, şehirde hiçbir dönüşüm yok. Birkaç köprülü kavşak ki dünyada onlarca yıl önce yapılmış ve K. Maraş’ta geç kalınmış çalışmaları ve birkaç göz boyayıcı çalışmaları minnetmiş gibi göstermek pek mantıklıca değil. Şehrin merkezinde yer alan kurtuluş, turan, kayabaşı vb. eski mahallelerin hali meydanda, ne kadar yazsam boştur diyorsunuz doğru size katılıyorum. Bunları bildiğiniz ve gerçek basın olgunluğu gelişmekte olduğu için eleştirmiyorsunuz
Hep Doğrusöyler 2 yıl önce
Tünel kavşakların içine arabaları zıplatan kaplamaları da mı Trafik Komisyonu yaptırdı?Yaşar Pastanesi'ni ihya etmek için Trabzon Caddesi'ni ben mi mahvettim?Dümdüz olan Kıbrıs meydanını yılan gibi eğri büğrü ben mi yaptım?
Mehmet fazlı aslantürk 2 yıl önce
Doğruları yazmışsın Allah senden razı olsun hizmet edenlerden de razı olsun
mustafa 2 yıl önce
bu yazıyı okuyan erkoç gerçekten hizmet ettiğini sanacak eleştirel yaklaşmadığınız için eleştirmiyorsunuz ya da eleştirecek yüreğiniz yok... hiç kimse dört dörtlük değildir ve eleştirdiğin sürece daha iyisini yapmaya çalışacaktır ama sen iyisin güzelsin diyip ikide pof poflarsan kim olursa olsun kendini dört dörtlük zanneder... benim felsefem yönetim işinde yapabiliyorsan yap yapamıyorsan yapacak birisi gelsin...
semih yurdagül 2 yıl önce
dün kemik demiştim ama yayınlamadınız nedenki. kemiklerini eksik etmiyordur dedim. yoksa sizler saf etmi seversiniz. yağlayaıımmı seni nolur yorumu yayınla. olum bu ekranı egonuzu tatmin etmek için kullanmayın be. bu kadar düşmeyin.
Ilkeli Olun 2 yıl önce
Yalaka...
Önder 2 yıl önce
Adam işini yapıyor da ondan elestirilmiyor
hökkeş 2 yıl önce
sen ve senin gibi düşünenler yüzünden gelişemiyoruz bizim buralarda bir söz var eleştirmek er kişi hakkı ama sizi anlıyorum iktidara övmeden gazeteci olunmuyor yandaş ve candaş olunmuyor daha doğrusu zengin olunmuyor umarım syn erkoç bu çabanın karşılığını verir
Maraşlı 2 yıl önce
Sen ekmeğini ye bu işlere girme, boş ver seni aşar. Sana fikrini soran olursa Erkoçu severim de geç.
Yüksel U. 2 yıl önce
YALTAKÇILIĞI KİM YAPACAK..
Mehmet 2 yıl önce
yahu zaten oy vermeyeceğiz bu kadroya ne yaparsan yap
sağlıkçı 2 yıl önce
şimdi bişey diyecemde zorunuza gidecek o yüzden içimde kalsın yalakalıkta sınır yok maşAllah Allah ıslah etsin ...
Adam her ay belediyeden aylık alıyorlar tabi böyle konuşacak 2 yıl önce
Yalnız
oya ay 2 yıl önce
mesut bey hakaten cok güzel yağ çemişsiniz para alıp almadığınız beni ilgilendiemez ama hakkaten 10 numara yağ
Mt 2 yıl önce
Ben 3 yıl önce Maraş a geldim.maras köy gibiydi.3 senede çok değişti.Allah başkandan razı olsun.brn Maraşlı değilim.ne Erkoç u nede başka birini tanımam.
4646 2 yıl önce
Metal yorgunluğu ne güzel bir cümle. Adam o gün bugündür çalışıyor.
ede 2 yıl önce
Başkan çalışıyor. Allah yardımcısı olsun.
Zehir 2 yıl önce
Sen boş ver bu işleri Mesut, gazetecilik değil sunum yapıyorsunuz tarafınız da belli, gerçekçi ol daha saygıdeğer olursun, ha sadece sen de değilsin, sizin takımın tamamı senin gibi, anladın sen onu
muratti 2 yıl önce
Halk otobüsü gazetecilere ücretli olursa o zaman mesut bey belediyemize nasıl bir eleştiri yapar merak ediyorum... ...
Beytullah KALIN 2 yıl önce
Peki bende şunu sorıyım neden 30 büyük şehrin içinde en para gönderilen illerin başında K.Maraş geliyo acaba her seferinde AKP en çok oyu veren il olduğumuz içinmi en az bütçe bize ayrılıyo bu resmen bizi keriz yerine koyduklarının bi kanıtıdır hani hızlı tren hani hastahane en küçük bir şeyde antebe sevk ediliyoruz yazık değilmi biz K.Maraş lılara
SİNAN 2 yıl önce
mesut bey çok doğru yazmışsın bu kadar trolü karşına almışsın ama yiğidi öldür hakkını yeme lafı bizim maraşta geçerli değil herkes mühendis olmuş herkes mimar olmuş ağzı olan konuşuyor yapılsın dediği hizmet yapılıyor bu sefer başka biri niye şöyle yapılmadı diyor bizim vatandaşımız ne istediğini inanın bilmiyor.
bak hüsin ne yazmış çarşıyı yaşar pastacısı yönetiyor demiş adam kendi adını bile yazmaktan aciz ama belediyeyi eleştirmek en büyük hobisi
ha hobi bahçelerimiz vardı bir ara çok eleştirlmişti şimdi orda yer bulamıyorsun
mesire alanlarına gitmek için öğlenden yer kapmak lazım ondan sonra da eleştir ama insanımız kendi söylediğine bile inanmıyor
Bir okur 2 yıl önce
Kahramanmaraş' ın çehresi değişti bunu kabul etmek gerekir.Bir şehire kim hizmet ederse ona saygı duymak lazım.Yalnız şu Yaşar Pastanesinin önü çok tuhaf,bence tek yön Hükümet Binasının sonuna kadar uzatılmalı ve orası araç trafiğine kapatılmalı.Cadde boyu daha fazla pastaneler kafeteryalar açılmalı.Bir de otogar Kahramanmaraş' yakışmıyor.Daha modern temiz güvenli bir otogar olmalı.saygılarımla.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 04:57
Güneş 06:17
Öğle 12:28
İkindi 15:51
Akşam 18:29
Yatsı 19:44
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Hatayspor 3 7
3. Galatasaray 2 6
4. Alanyaspor 2 6
5. Erzurumspor 3 6
6. Göztepe 3 5
7. Trabzonspor 3 4
8. Beşiktaş 2 4
9. Antalyaspor 2 4
10. Fenerbahçe 2 4
11. Kasımpaşa 3 3
12. Sivasspor 2 3
13. Kayserispor 3 3
14. Gaziantep FK 3 2
15. Konyaspor 1 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Denizlispor 2 1
18. Malatyaspor 3 1
19. Ankaragücü 1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 3 7
2. İstanbulspor 3 6
3. Adanaspor 3 5
4. Samsunspor 2 4
5. Akhisar Bld.Spor 3 4
6. Adana Demirspor 2 4
7. Giresunspor 3 4
8. Tuzlaspor 2 4
9. Balıkesirspor 3 3
10. Bursaspor 3 3
11. Altınordu 2 3
12. Bandırmaspor 2 3
13. Ankaraspor 2 3
14. Ümraniye 3 3
15. Altay 2 1
16. Boluspor 2 1
17. Eskişehirspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Everton 3 9
2. Leicester City 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 3 6
6. Chelsea 3 4
7. Tottenham 2 3
8. Man City 1 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Brighton 3 3
12. Wolverhampton 2 3
13. M. United 2 3
14. Newcastle 2 3
15. Southampton 3 3
16. West Bromwich 3 1
17. Burnley 2 0
18. West Ham 2 0
19. Sheffield United 2 0
20. Fulham 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 3 6
3. Real Sociedad 3 5
4. Valencia 3 4
5. Real Madrid 2 4
6. Villarreal 2 4
7. Celta de Vigo 2 4
8. Getafe 2 4
9. Osasuna 2 3
10. Cádiz 2 3
11. Huesca 3 2
12. Eibar 2 1
13. Deportivo Alaves 3 1
14. Real Valladolid 2 1
15. Atletico Madrid 0 0
16. Barcelona 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Athletic Bilbao 1 0
20. Elche 1 0