Kahramanmaraş'ta 4 Yaşındaki Kız Çocuğunun Gizemli Ölümü Araştırılıyor! Kahramanmaraş'ta 4 Yaşındaki Kız Çocuğunun Gizemli Ölümü Araştırılıyor!

Bağcılar ilçesinde bir ortaokul öğrencisinin 13 yaşındaki arkadaşını takip ederek evinin önünde bıçaklamasıyla şok edici bir olay yaşandı.

İddiaya göre, okulda yaşanan bir tartışmanın ardından H.Ç.Ç. isimli öğrenci, R.U.Y. adlı arkadaşını sokakta kar maskesi takarak bıçakladı. Olayın ardından yaralı olarak eve çıkan R.U.Y., ailesi tarafından hemen hastaneye götürüldü.

Olayın ardından polis ekipleri, H.Ç.Ç.'yi kısa sürede yakaladı. Anne Nuray Yılmaz, olayın bilinçli bir şekilde gerçekleştiğini belirterek, daha önce de çocuğun sınıfa gelerek arkadaşlarına sataştığını ve bu sefer de kumpas kurduğunu ifade etti. Yılmaz, yaşananların çok üzücü olduğunu ve bu tür olayların önlenmesi için çocuğun ceza almasını istediklerini dile getirdi.

Çocuğun yaralandığı bacağından bıçak darbesi aldığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Aile, yaşanan olayın ardından şikayette bulunurken, polis soruşturma başlattı. Bu tür şiddet olaylarının artmasıyla birlikte okullarda güvenlik önlemlerinin artırılması ve çocuklara yönelik şiddetin önlenmesi konusunda daha fazla hassasiyet gösterilmesi gerektiği vurgulanıyor.