Vahşet dolu bu olay, dün saat 15.00 sıralarında Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'taki 4 katlı bir apartmanda gerçekleşti. Murat Kılıç'ın eşi Gülay Kılıç, geçen yıl evi terk ederek üç çocuğunu da bırakmıştı.

Bodrum katında yaşayan Murat Kılıç, birlikte yaşadığı çocukları Zeynep (11) ve Aslı'yı (6) kesici aletle, oğlu Muhammet Ali Kılıç'ı (6) ise boğarak öldürdü. Ardından, Murat Kılıç Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ek hizmet binasına giderek, "Ben, üç yavrumu öldürdüm. Kendi canıma kıymak istedim başaramadım. Bilginiz olsun" dedi.

Konya'da Otomobil Refüje Çarptı: 3 Çocuk ve 1 Yetişkin Hayatını Kaybetti, 2 Yaralı! Konya'da Otomobil Refüje Çarptı: 3 Çocuk ve 1 Yetişkin Hayatını Kaybetti, 2 Yaralı!

Polis ekipleri, hızla belirtilen adrese ulaştıklarında talihsiz üç çocuğun cansız bedenleriyle karşılaştı. Cesetler, cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Olay, şehri ve ülkeyi derinden sarsarken, soruşturma devam ediyor.